Şimdi Ara

Sizinde mahallenizde arabalara zarar veren tipler var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk arabamı aldım mahalleye geldim kapının önüne çektim, ertesi sabah ön kaputa süpermen logosu çizilmiş halde buldum.

Geçen gün de elektrikler kesilmişti, gece yaktıkları erimiş mumu camdan aşşağıya dökmüşler oda arabanın üzerine gelmiş.Allahtan kurumadan sildim çıkardım.

Bağırıp çagırdığim kufür ettigim halde kimse çıkmadı ďışarı, çünkü yüzleri yok.

Karşı binada oturan komşum cama çıktı ben küfür kıyamet saydırırken, bende arabayı oraya koydum birisi anahtarı takıp boydan boya çizmiş dedi.

Adamin arabasi 2016 model 200 bintl felan vardır ederi, şimdi bu adam ne yapacak ? Ben ne yapacagım ?

Ön kaput kötü duruyor, aracın rengi carbon black ona uygun cizik giderici kalem felan var mıdır acaba boyatmak istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Araba alma komşu al
  • Sen en iyisi kamera taktır bide evin balkonundan arabaya doğru ayrı bi kamera

• Ametist Siyah aracimi kapinin önünde boydan boya arka çamurluk arka kapi ön kapı ön çamurluk boyunca anahtarla çizmişler.

Adam astarida geçmiş metale kadar inmiß o kadsr derin.

Kimin yaptiginida biliyorum ama yaşlı adam vursam öldürsem vicdan azabi

Çaresiz sudtum

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Sen en iyisi kamera taktır bide evin balkonundan arabaya doğru ayrı bi kamera

Valla düşünüyorum, ust kattan eşya düşürüp arabanin camini patlatti beyinsizler. allahtan gören duyan vardıda gidip parasını aldık heriflerden, aşşagiya inip arabanin caminin kırıldıgını gorunce adamlar hemen ortaliğı toplayıp eve saklanmışlar...Birde komşu olacaklar ha...En iyisi arac ici kamera almak, maddi durumu toparlayinca alicam.

@pro-black gecmis olsun, sizde onun arabasını cizseydiniz ozaman niye boyle birsey yapar ki bi insan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalnızlığa sarılmak -- 22 Kasım 2016; 10:56:56 >

• Megane 3 umu boydan boya cizdiler hastalik bu bizim millette araba cizme hastalığı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave23 -- 22 Kasım 2016; 10:59:46 >
  • Sadece mahallede değil her yerde var bu tipler, bizim kaputu resmen kanırtmışlardı, astar görünüyordü. Yanlardaki kılcal çiziklerden hiç bahsetmiyorum bile...

• Bunlar da resimler lanet olsun böyle serefsizlere eski arabamdi ama yine sinir oldum.
     Sizinde mahallenizde arabalara zarar veren tipler var mı? Sizinde mahallenizde arabalara zarar veren tipler var mı?

• en sevdiğim

zenginleri uzmenin en basit yolu

• shockwave23 kullanıcısına yanıt
    Ayni benim ön kaputdaki çizige benziyor, işin acı tarafıda bunun kendi mahallemde evimin önünde olması.Kimseyle bir sorunumuz da yok, acaba hangi ruh hastası yapıyor en çok onu merak ediyorum.

• ata sprorumuz demeyimde ...bizlere has yavşak sporumuzdur..otoçizmek...
  • site icinde bir yere taşın. arabasını seven sitede oturur.
    bır cuval para döküp sokaga koymak akıl işi degil.
  • ben arabayı bayiden alıp kapının önüne parkettim ,yarım saat sonra ne göreyim tavanın üzerine kürek kürek çakıl dökmüşlerçizikleri hiç sorma daçyaya bunu yapan adam başka marka alsam yakardı.

her mahallede hatta binada bunlardan bolca bulunur

• dostum bir fotoğrafını atabilir misin arabanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

dostum bir fotoğrafını atabilir misin arabanın

Neden hocam

• Ben evin önune asla cekmem zaten yer yok otoparklar en iyisi

• quote:

Orijinalden alıntı: P1YADE

Ben evin önune asla cekmem zaten yer yok otoparklar en iyisi

Çok para

• quote:

Orijinalden alıntı: Yalnızlığa sarılmak

quote:

Orijinalden alıntı: P1YADE

Ben evin önune asla cekmem zaten yer yok otoparklar en iyisi

Çok para

Ben aylık 75 ₺ veriyorum
  • Bunları yapanlar ile, vatanını satan, çocuklara tecavüz eden, hırsızlık yapan, teröristlerden hiç bir farkı yok. Yazık ya ayıptır günahtır. Allahın cezası herif o araba ona batıyor ya sonrada zarar veriyor şeref yoksunu. Konuyu görünce bende çok sinirlendim eski arabam aklıma geldi.
  • Bedava valla, ben aylık 250 lira veriyorum otoparka.

Oturduğum semtte en fazla 50 lira ucuz yer var diğer otoparklarda ama orada da yer sabit değil.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.