Şimdi Ara

sizin renginiz...silinsin (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
1
Favori
3.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kangroo

arkadaşlar çok basit bir yöntemle sizin ruhunuza hitap eden rengi bulacağız.hemen anlatıyorum:

Silinsin lütfen. Forum dahilindeki mümkün olan tüm konularımı editleyerek üyeliğime son verme kararı aldım şunu gördüm ki Donanım Haber forum platormu içinde hiç bir şekilde kişilere en ufak bir faydamın dokunması bile gerekekmemektedir.Bu platform da bulunanlar, platform da yönetim işlemini sürdürenler platformu gereksiz bir hale getirmişler, buraları artık dayanılmaz bir ortama çevirmişlerdir.Yapılan işlemler, paylaşılan bilgilere gösterilen saygı bitmiştir.

sevgi ve saygılarımla
    [ color=#mk20294] deneme [/ color]
  • bakalım
  • deneme
  • Vay anasını

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ignite -- 23 Aralık 2011; 1:13:31 >
  • deneme Bu ne la!
  • Bakalım neymiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIOnlyForYouII -- 23 Aralık 2011; 1:31:12 >
  • yapamadım læ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bboyerko -- 23 Aralık 2011; 1:32:02 >
  • bakalım neymiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |SkY..| -- 23 Aralık 2011; 1:33:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bboyerko

yapamadım læ

5698 olacak.
  • rengimi belli ettim
  • Severim bu rengi
  • turkuaz mı bu lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali Sami Yen -- 23 Aralık 2011; 2:07:58 >
  • kim kaç doğumlu dökülmüş ortaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 23 Aralık 2011; 2:15:42 >
  • Bu ne la
  • nimiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Canis Lupus -- 23 Aralık 2011; 2:15:11 >
  • Merakla bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi synaX:Lecter -- 23 Aralık 2011; 2:23:38 >
  • oNz. .. . Onur

Güzel konu yıldırım abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onz -- 23 Aralık 2011; 2:22:50 >
  • bakalım rengim nasıl birşey çıkacak

edit: bu ne la en sevdiğim renk mavi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EKONOMI$T -- 23 Aralık 2011; 16:12:53 >
  • yek dü tecrübe

severim yeşili.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.