DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
SİZİN KİTAPLIĞINIZ/KÜTÜPHANENİZ??
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.146
Cevap
62
Favori
72.831
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Kitap >> SİZİN KİTAPLIĞINIZ/KÜTÜPHANENİZ??
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      606 Mesaj
      20 Nisan 2017 17:47:13

Gayet güzel bir kütüphane. Turgut Uyar - Büyük Saat kitabını almayı düşünüyorum , önerir misiniz ? Göğe Bakma Durağı dışındaki şiirler tatmin edici mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      Locke Lamora kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Önce 4.000 kitap okuyup,2 dil öğreneceksin.
      Ömrünü ülkene adayacaksın.Sonra canını cephede ortaya koyup,dünyaya diz çöktürerek bir vatan kurtaracaksın.
      Yani Atatürk'e laf etmek için küçük yobaz,önce biraz sen adam olacaksın... 1881-193∞
    • Yüzbaşı
      737 Mesaj
      20 Nisan 2017 19:14:53
      quote:

Orijinalden alıntı: tom.waits

Hocam ben asıl sizinkini merak ediyorum. Mesajlarınızdan anladığım kadarıyla Osmanlı denizcilik tarihi üzerine yüksek lisans yapıyorsunuz.( yanılmışta olabilirim ama Tarih bölümü okuduğunuzdan eminim )

İÜ Tarih öğrencisiyim. Özelde Hint Seferleri genelde denizcilik hoşuma giden konular. Ama yüksek lisansı başka bölümden yapmayı planlıyorum.

Kütüphaneye gelince aşağı yukarı 3.000 kitap var ama fotoğrafını koyamam. Kütüphane daha çok tarih-edebiyat ağırlıklı. Ama pek çok farklı kitap da var; eski yazılı ya da İngilizce vs. gibi.

Üze Tengri basmasar asra yir telinmeser Türk bodun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?

Bilge Kağan
    • Yarbay
      4737 Mesaj
      20 Nisan 2017 21:10:01
      quote:

Orijinalden alıntı: TheDestroyer35

Belki alakasız olacak ama sizin yazdığınızı okuduktan sonra letgo da bakınırken şöyle bir şey gördüm. Kesinlikle benimle alakası yok belki işinize yarar.
      https://tr.letgo.com/tr...6-4101-a9b0-15dee550e7f9

Sağolasın hocam. Ama arkadaşın kitaplar daha özenli korunmuş gibi duruyor. Tabi letgo da bir alternatif.

• Yüzbaşı
      269 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:20:31

Çok teşekkür ederim hocam yorumun için .Harry Potter serisini satma gibi bir düşüncem maalesef yok.
      @Razer

Şiir seven biriyseniz bir kelime bir bağdaştırma bile tatmin eder hocam bence alın.
      @Dark is the Sunlight

Bahsedilenler: Razer , Dark is the Sunlight

Eğer bana bir şey söylüyorsanız alıntılayın veyahut özel mesaj atın..
    • Yüzbaşı
      656 Mesaj
      22 Nisan 2017 17:29:53
      Kitaplarımın bir kısmı. Alt tarafta da akademik kitaplar var. Hemen hemen bu kadar da dağıttım. Yalnız bunlar artık bende kalacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arsenal FC -- 22 Nisan 2017; 17:31:18 >

• Teğmen
      129 Mesaj
      22 Nisan 2017 20:58:32
      Arkadaşlar kitapları okuduktan sonra neden sergileme ihtiyacı duyuyorsunuz ki? Ben arkadaşlarımdan alıyorum okuduktan sonra verin arkadaşlarınıza

• Teğmen
      233 Mesaj
      24 Nisan 2017 08:50:26

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.