Şimdi Ara

Sizin için küçük benim için büyük bir SIKINTI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malumunuz Türkiye'de para verip aldığınız internet hizmetinde birçok kısıtlamalara maruz kalıyorsunuz. Mesela bugün malum sitelere girmek istedim. Vr içerik indirecektim. Lakin vpn olmadan girilmiyor. Ücretsiz vpnler leş gibi aşırı yavaş.

Sadece tek bir soru sormak istiyorum. Ya arkadaş madem güvenli internet diye bir hizmet var bu ülkede, neden güvenli internet istemediğim halde bu sitelere giremiyorum? Ayrıca vpn'ye para ödemek zorunda mıyım?? Bana kalırsa olması gereken şu: Güvenli internet isteyenlere internette istediğin şeyi kısıtla ama istemeyen adama kısıtlama YAPMA!

Ayda yılda bir VR'a heves ettim yıllardır kutusunda duruyordu. Bütün hevesim kursağımda kaldı. Telekomünikasyon İletişim Başkanlığına buradan selamlar(!)
    Sizin için küçük benim için büyük bir SIKINTI

• Çare i2p anonymous network.
  • Thomas Silverstein T kullanıcısına yanıt
    Hocam daha detaylı bilgi verebilir misiniz?
  • Ona engelleme değil ahlak şemsiyesi diyelim.Şükürler olsun devletimizin gölgesi seninde benim de ahlakını muhafaza edebilecek kadar büyüktür
  • Artık güvenli güvenli internet işte. Çift katmanlı
  • Hocam bu konuda bir kampanya başlatabilir miyiz acaba? Güvenli internet isteğe bağlı olsa istemeyen kullanıcılar yasaklarla boğuşmasa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Ona engelleme değil ahlak şemsiyesi diyelim.Şükürler olsun devletimizin gölgesi seninde benim de ahlakını muhafaza edebilecek kadar büyüktür
    Benimle aynı sorunu yaşayanlar olarak o şemsiyeyi ne yapmak istediğimizi tahmin edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Veronicaa -- 27 Mart 2020; 1:47:38 >
  • GoodbyeDPI + DNSCrypt-Proxy
  • Veronicaa kullanıcısına yanıt
    Bu genel bir kampanyanın parçası olacak.
  • Googlea proxy yaz, ilk çıkan croxyproxy sitesine gir, videonun linkini kopyala oraya yapıştır. Hadi kolay gele.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefona puffin browser indir keyfine bak

• quote:

Orijinalden alıntı: Heyea

Googlea proxy yaz, ilk çıkan croxyproxy sitesine gir, videonun linkini kopyala oraya yapıştır. Hadi kolay gele.
    İdm ile indirebilmem lazım yoksa tarayıcı için proxy kolay.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Bu genel bir kampanyanın parçası olacak.
    Öyle bir proje var yani aklınızda. Ne zaman başlatmayı düşünüyorsunuz hocam?

Valla olursa çok iyi olur hocam. Para verip aldığımız internette sınırlamalar olması kadar mantıksız bir şey yok. Cevap için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Ona engelleme değil ahlak şemsiyesi diyelim.Şükürler olsun devletimizin gölgesi seninde benim de ahlakını muhafaza edebilecek kadar büyüktür
    Ahlakıma sahip çıkamıyordum oh iyi oldu bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • VPN Book en iyisi
  • Opera kullan
  • telefonda turbo vpn
    Pc'de opera browser

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Veronicaa kullanıcısına yanıt
    Üniversite öğrencisiysen kendi VPN'ini 10 aylık sınırsız hızda, ayda 1 TB trafikli sağlayabilirim ücretsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heyea

Googlea proxy yaz, ilk çıkan croxyproxy sitesine gir, videonun linkini kopyala oraya yapıştır. Hadi kolay gele.
    şimdi denedim malum bir site üzerinde. çok yavaş hocam beğenmedim hiç.
  • Hocam üni öğrencisi değil ama üni öğrencisi adayıyım. Dördüncü kere sınava gireceğim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.