Şimdi Ara

sizin de mi 2015 yılınız berbat geçiyor? [İÇERİSİ KAYBEDENLER KULÜBÜNE DÖNDÜ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
3
Favori
1.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 60
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 20
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 9 saat 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 16
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Mr. Decent (20 mesaj) dawras (6 mesaj) Mr. 3D Waffle (6 mesaj) Mİlliyetçi Hareket (6 mesaj) dodomoco (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Mobil (45 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (16 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> sizin de mi 2015 yılınız berbat geçiyor? [İÇERİSİ KAYBEDENLER KULÜBÜNE DÖNDÜ]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2845 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    EDİT: arkadaşlar bencilce düşünüp sadece içimi dökmek için açmıştım, baktım ki herkes derdini yazıyor platformu mu değiştirsek acaba herkes sıkıntısını yazsın dertleşelim, fikir alışverişi yapalım.

size de oluyordur eminim, bende özellikle son iki haftadır olumlu giden bir şey yok desem yeridir.
    sosyal ve dışa dönük birisiydim fakat bu sene her bakımdan en yalnız hissettiğim yıldı, bi iki sevgilim oldu fakat onların da hayatını altüst ettim.
    üvey annem babamı bana karşı kışkırtıyor, her davranışımda bir art niyet, yanlış arıyor, evde gayet huzursuzum.
    ne zaman bir şeyle uğraşıp kafamı dağıtayım desem elime yüzüme bulaştırıp daha çok geriliyorum.
    istediğim bölüm ve üniversiteyi tutturdum fakat dikkatimden kaçtığı için alta yazacağım üniversiteyi yukarıya yazdım ve haliyle tuttu, kayıt yaptırmayacağım.
    bugün ehliyet sınavında en zor görülen yerlerden sıfır hata ile geçtim, düz yolda önümdeki araç kaza yapınca panikleyip arabayı stop ettirdim, bugün görmezden gelinen hatalara bakılınca benimki de mazur görülebilirdi fakat kabul etmediler.
    şu ehliyet işi çok da önemli değil gibi gelebilir fakat annem iki aydır buradaki işleri bitirip yanına gelmemi istiyor her gün arıyor, 1 ay daha oyalamak zorunda kalacağım onu.
    9 yaşından beri sürekli yazları türlü işlerde çalışırım, bu sene iş aradım fakat bulamadım.

depresif bakmak değil, objektif bir şekilde bütün yılımı değerlendirdim ve olumlu bir şey yok, kendimi sadece olmamışlarla teselli edebiliyorum.
    bir şeyler ters gittiğinde zaman her şeyin ilacı vıdı vıdı vıdı aforizma kasıyoruz fakat bende 7 aydır pek de iyi geçmiyor hayat, buna da şükür deyip susmak düşüyor anca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Decent -- 27 Temmuz 2015; 21:53:02 >

|
    |
    Ryzen 3 3100@4.25ghz 1.25v - MSI Twin Frozr R9 280X - MSI B450 Gaming Plus Max - 2x Crucial Ballistix 8GB 3000MHz CL15@3600CL16 - NOCTUA NH-U12P SE2 - Zalman S2 - FSP Hyper K 500W - Samsung 997MB@165hz - Logitech G105 - WMO 1.1a@500hz - Frisby HX6

Emre Akman YouTube Kanalım

• Binbaşı
    1927 Mesaj
    Aşırı aşırı aşırı sıkılıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n.erce -- 26 Temmuz 2015; 21:37:16 >
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

2 tane sevgilisi olmus son iki haftada ben 32 yildir yalnizim la

anlatım bozukluğu olmuş, geçtiğimiz 7 ay 26 günde.
    |
    |
    Ryzen 3 3100@4.25ghz 1.25v - MSI Twin Frozr R9 280X - MSI B450 Gaming Plus Max - 2x Crucial Ballistix 8GB 3000MHz CL15@3600CL16 - NOCTUA NH-U12P SE2 - Zalman S2 - FSP Hyper K 500W - Samsung 997MB@165hz - Logitech G105 - WMO 1.1a@500hz - Frisby HX6

• Yüzbaşı
    315 Mesaj
    Daha istediklerimi yapamadim agustos un 5 i gibi spor salonuna yazilacagim birde gitar calmayi ogreniyorum zaten anime izlemeyi biraktim artik sosyal olucam yetti artik

Shadows of the Past Visions of Tomorrow

• Binbaşı
    1153 Mesaj
    7 ayda hayatım bitti gelecek ile ilgili umudumda yok intiharıda beceremiyorum

|
    |
    Her yıl diğer bir yıldan daha berbat geçiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

@Mr. 3D Waffle, sosyal iken anime de izleyebilir bilgisayar oyunu da oynayabilirsin ben en sosyal dönemimde sabahları evde takılır geceleri dışarı çıkardım. ve spor bahane aramaz başlayacaksan şuan evde bodyweight antrenman yap, spor salonuna da en yakın zamanda kayıt ol.

@Blackkan, intihar etmiyorsam sebebi "acaba hayat önüme ne çıkaracak?" merakım, sen de büyük ihtimal aileni falan düşünüyosundur

@çin ejderhası, doğru söze ne hacet...

• Teğmen
    247 Mesaj
    Benimde hayatımın en berbat senesi işleri yoluna koymaya çalışıyorum ama bıktım artık başta hata ettim kendime yanlış yol çizdim.

|
    |

Agustosun basinda para elime gecsin hemen yaziliyorim.Animeyide birakma sebebim zaten en basindan beri amacim 100 anime izlemekti amacima ulastim ve artik gercekten sikmaya basladi eskiden oturur 1 gunde 30 bolum izlerdim artik 5 bolume sikiliyorum

TR1M4Y kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Shadows of the Past Visions of Tomorrow

• Yüzbaşı
    755 Mesaj
    Her şey olumlu gidiyor ama malesef bu sene üniversite sınavı var :(

|
    |
    Konu Sahibine Özel

@Mr. 3D Waffle, ekmeği ve şekeri kes gerisi hallolur bak sana vücut ağırlığı antrenmanı atıyorum spor salonuna yazılamazsan bunlar gayet yeterli olur.
    ben sadece vücut ağırlığı ile çalışarak (sadece biceps ve sırt için dambıl kullanarak) fotoğraftaki vücudu yaptım, fotoğrafı çektiğimde ekmeği henüz kesmemiştim, şuan daha yağsızım.
    not: bu fotoğrafı sadece dışardan nasıl gözüküyorum diye çekmiştim, instagrama foto atan bebelerden değilim

@T Swiftiee, o zaman hazır ol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Decent -- 26 Temmuz 2015; 21:58:01 >

• Onbaşı
    25 Mesaj
    Ah ve kardeşim keşke salt 2015 olsaydı. Ama üniye başlayacağım bu sene. Bir şeyler yoluna girecek diye düşünüyorum.

|
    |

Orijinalden alıntı: çin ejderhası

Tespitin basarili

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Aynen öyle 2015 aşırı derecede boş, kötü ve sıkıcı geçti. Artık önümüzdeki senelere bakıcaz.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Topkara28

quote:

Orijinalden alıntı: çin ejderhası

Tespitin basarili

Sağol kardeş ben sadece kendimin böyle olduğunu sanıyordum ama yalnız değilmişim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Web Tasarım
Webtures SEO;SEO Nedir?
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,851
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.