Şimdi Ara

Sizi rezil eden kız oldumu hiç? Beni rezil eden oldu!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sınıfın popüler bir kızı vardı.Kızın ismini biliyorum sadece yoklama kağıdı verme alma dışında pek muhabbetimiz yok. Bir gün ders çıkışı merkeze gitmek için otobüse bindim benden sonra o kızda bindi.Yanina gittim bir kaç cümle konuştuk.Kızla aynı yerde indik.Kızın yanında tanımadığım bir kız arkadaşı vardi.Takip ediyor gibi olmamak için gözden kaybolmalarini bekledim.Onlar görüş açımdan çıkınca yemek yemek için bir yere gittim.Şansa onlarda oradaydi.'Sizdemi buradaydınız" muhabbeti oldu sonra onlar siparişi verip oturdular.Sonra bende siparişimi verdim ve yanlarına oturabilmek için izin istedim.Ben ayakta onların olumlu yanıt vermesini beklerken (yaklaşik 1 dakika) Bana "Oturmazsan iyi olur' yanıtını verdiler ve rezil oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sen kendini rezil etmişin la kız değil insan bir önce sorar hödük

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızlarda ne ayıymış ama insan öyle der mi

• Günlük görevi bitiridim eyw

• Daha yazdığım yazının mürekkebi kuruması ne ara okuyup yorum attım :) Konuya yazdimya izin istedim her iki kizdanda 1 dakika boyunca ayakta kırım kırın etmelerini dinledim sonrada oturma dedi

• Kiza benle çikar misin demeden kız hayır demişti.

O ara çok pis rezil olmuştum

• Hayalim seninle yemek yemek deseydin olurdu

• aŞule kullanıcısına yanıt
    abartma harun abi

• Kendimi o kadar küçük düşürecek değilim.Bizimde kendimizi göre ağırlığımız var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurkiller

Kendimi o kadar küçük düşürecek değilim.Bizimde kendimizi göre ağırlığımız var.

Belli baya ağır abiymişsin
  • Böyle yapmican işte ben olsam onlarin benim masama gelmelerini beklerdim bizde böyle bi delikanlıyiz

• Medyum Kennedy kullanıcısına yanıt
    Bizim ağır abiliğimiz hemcinslerimize işliyor. Karşı cins 100de100 haksız olsa bile bağırması ve ağlamasıyla biz haksız duruma düşüyoruz.

• Rezillik degil ki bu benim anladığım onlar kabalık etmis ha Türkiye gibi bir ülkede onlara da bir sey diyemem taciz tecavuz yavsaklik gırla çünkü

Sen efendi bir arkadassin kızlarin gitmesini beklemen falan iyi bir terbiye aldigini gösteriyor bu olayı kafana takman yersiz ortada rezillik yok

• Ben olsam onlarla muhabetimi keserdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • istemeyen bir kızın peşinden koşunca gerçekten de rezil oluyorsunuz
    filmlerde tam tersini gösterselerde rezil olmanın en kolay yoludur
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Hocam normalde İstanbul'da yaşıyorum burada bir iki cümle konuştuğun insanı bile (kız erkek farketmez) bir yerde gördüğünde yanına gidersin.Üniversiteyi okuduğum şehir muhafazakâr bir yer dikkatli davranmaya çalışıyorum ama böyle davranılması beni şok etti.

• Bu anlattığın bir rezillik olsaydı, bi rezillik ölçütü olsaydı, insanlığın onda biri asardı kendini.
    İsteyenin bir yüzü kara, vermeyen zenci.
  • hepyekyek kullanıcısına yanıt
    Sorun karşısındaki kızın isteyip istemediğini anlayabilmekte bence , kızlardamı sorun var bende mi sorun var bilmiyorum ama ben anlayamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurkiller

Hocam normalde İstanbul'da yaşıyorum burada bir iki cümle konuştuğun insanı bile (kız erkek farketmez) bir yerde gördüğünde yanına gidersin.Üniversiteyi okuduğum şehir muhafazakâr bir yer dikkatli davranmaya çalışıyorum ama böyle davranılması beni şok etti.

Hocam istanbul karışık yer orda herkesten her seyi bekleyeceksin ben sahsen en son 12 13 yasimda gitmistim ve kendimi huzursuz hissediyordum daha o zaman bu kadar karışık degildi bile yani kimin ne yapacagi belli olmaz belki kendilerince hakli bir nedenleri de olabilir daha once bu yolla yılışıklik yapanlar falan olmustur... Bilemezsin yani takma kafaya

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.