Şimdi Ara

Sizi kaç kişi bloklamış? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
6
Favori
7.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 14 kişinin blok listesindeymişim 10 yıla yaklaşan üyeliğimde olabilecek şeyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

Gözüne sokayım

Alıntıları Göster
    Asıl ben senin gözüne sokayım. Hani ulan nerde yazıyor?

Edit: Gördüm şimdi. Ulan bir sürü yazı var, hepsini baştan sona mı okuyacaz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Airika -- 25 Mart 2019; 13:22:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Merak etme Tor'dan bile girsen emniyete seni enseleteceğim.
    Şimdi karakoldan geliyorum.
    Şikayet dilekçemi yazdım verdim. Burdaki tüm hakaret içerikli mesajlarını da indirdim, yedekledim memurlara verdim.
    Gerisini sen düşün.

Alıntıları Göster
    Tor'dan girsem NAH enseletirsin emniyete. Tor'dan girmiyorum ve yine de enseletemeyeceksin. Noldu ulan yıkık, öbür yıkığın gazına mı geldin, emniyet memniyet demiyordun önceden.
    Aman ne korktum. Bu yazdığım alaycı postu da indir, yedekle ve memurlara ver. Belki beni enseletme şansın artar.
    Selam da söyle.
    Ha gider avukata bayılırsın 4k olan sana olur, benim için problem yok. Burda ettiğim hakaretle bana ceza verdiremezsin. Konumdaki yazdığın ilk postu yedekledim, bir şey olursa onu gösteririm, direkt tahrik var o postta. Hadi bakalım evlat.
    Ben bugüne kadar ne avukatlara, ne savcılığa gittim diyenler gördüm, şimdiye kadar da hiçbir şey olmadı. Türkiye Cumhuriyeti'nin bilişim suçları bölümünün işlerliğine güvenmiyorum. Tabii ki ünlü biri değilsen.

• imzamdaki linke tıklayın, o konudaki blok rekorunu geçecek başka üye olacağını sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Airika

Tor'dan girsem NAH enseletirsin emniyete. Tor'dan girmiyorum ve yine de enseletemeyeceksin. Noldu ulan yıkık, öbür yıkığın gazına mı geldin, emniyet memniyet demiyordun önceden.
    Aman ne korktum. Bu yazdığım alaycı postu da indir, yedekle ve memurlara ver. Belki beni enseletme şansın artar.
    Selam da söyle.
    Ha gider avukata bayılırsın 4k olan sana olur, benim için problem yok. Burda ettiğim hakaretle bana ceza verdiremezsin. Konumdaki yazdığın ilk postu yedekledim, bir şey olursa onu gösteririm, direkt tahrik var o postta. Hadi bakalım evlat.
    Ben bugüne kadar ne avukatlara, ne savcılığa gittim diyenler gördüm, şimdiye kadar da hiçbir şey olmadı. Türkiye Cumhuriyeti'nin bilişim suçları bölümünün işlerliğine güvenmiyorum. Tabii ki ünlü biri değilsen.

Alıntıları Göster
    Merak etme para konusunda sıkıntım yok. Sen yeter ki . gibi sürün o mahkeme salonlarında o bana yeter.

Ayrıca tor'a o kadar güvenme. Tor üzerinden sıkıntılı içerikler paylaşan suçluların yakalandığı dünyada sen bir hiçsin onlar için.
    En basiti savcılık senin bilgilerini forumdan isteyecek, bilgilerine ulaşamazlarsa btk'ya verecek ve kullandığın iss senin bilgilerini paylaşacak.
    Forumda kaç kere böyle olayların konusu açıldı.

Ama senin neye ihtiyacın olduğunu iyi biliyorum.

• bu kaç kişi bloklamış konuları çok tehlikeli. Her seferinde 3-5 kişi çıkıyor beni kimse bloklamamış diyor sonra herkes onları blokluyor.
  • kim blokladı beni? çıksın o 8 kişi helalleşelim :D
  • Toplam 14544 mesaj atmışsınız.
    611 gündür üyesiniz.
    Günde ortalama 23.8 mesaj atmışsınız.

Mesaj kontrol 1 2
    171 kişinin blok listesindesiniz.
    Forumda en çok bloklanan 569. kişisiniz (569/105361)
    Forumda en çok alıntı yapılan 335. kişisiniz (335/390783)
    Forumda en çok konuya çağrılan 132. kişisiniz (132/317149)
    Forumda en çok mesajı bulunan 557. kişisiniz (557/1042528)
    Şimdiye kadar 12168 artı oy almışınız. Forumda en çok artı oy alan 316. kişisiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 448 kişinin blok listesindesiniz.
    Forumda en çok bloklanan 42. kişisiniz (42/105361)
    Forumda en çok alıntı yapılan 822. kişisiniz (822/390783)
    Forumda en çok konuya çağırılan 541. kişisiniz (541/317149)
    Forumda en çok mesajı bulunan 1713. kişisiniz (1713/1042528)
    Şimdiye kadar 4585 artı oy almışsınız. Forumda en çok artı oy alan 1389. kişisiniz.
  • Simdi bjr daha bak! Kac kisi

• 4476 gündür üyesiniz.
    233 kişinin blok listesindesiniz.
    Forumda en çok bloklanan 287. kişisiniz (287/105361)
    Forumda en çok alıntı yapılan 724. kişisiniz (724/390783)
    Forumda en çok konuya çağırılan 344. kişisiniz (344/317149)
    Forumda en çok mesajı bulunan 792. kişisiniz (792/1042528)
    Şimdiye kadar 4047 artı oy almışsınız. Forumda en çok artı oy alan 1665. kişisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 25 Mart 2019; 14:44:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: davidddd

bu kaç kişi bloklamış konuları çok tehlikeli. Her seferinde 3-5 kişi çıkıyor beni kimse bloklamamış diyor sonra herkes onları blokluyor.
    Bloklamadıysa doğru ama ya blokladıysa? DAHA DA ÇOK KİŞİ BLOKLAR!
  • :D millet birbirini ne bloklamış bee
  • esnokta E kullanıcısına yanıt
    İşin içine siyaset girince herkes kanlı bıçaklı tabi forumdaki bıçakda blok
  • 33 kişinin blok listesindesiniz.
    Forumda en çok bloklanan 6686. kişisiniz (6686/105361)
    Forumda en çok alıntı yapılan 1115. kişisiniz (1115/390783)
    Forumda en çok konuya çağırılan 262. kişisiniz (262/317149)
    Forumda en çok mesajı bulunan 1414. kişisiniz (1414/1042528)
    Şimdiye kadar 2780 artı oy almışsınız. Forumda en çok artı oy alan 2668. kişisiniz.

En son yaptığımda 12 kişi bloklamıştı
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.