Şimdi Ara

Sizi İphone'dan vaz geçiremeyen 3 özelliğini sayabilir misiniz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
2.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dokunmatik tepkileri cok dogal.olmasi gerektigi gibi.ne yavas ne hizli.bir android cihazla web tarayicidayken sayfayi hizli bir parmak hareketiyle asagi kaydirin,bir de iphone ile.android ucar sayfanin sonuna iner.ios ise olmasi gerektigi gib,sanki yercekimiyle orantiliymiscasina bir hizda sayfayi indirir ve durur. Sacma gelebilir ama bu detaya cok takigim :)
    Ios un tasarim detaylari.grafikler,fontlar ,renkler menuler,ikonlar.hepsi cihazin kendi tasarimiyla birlikte mukemmel bir ahenk icinde.buna yaklasabilen tek android ureticisi xiaomi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar film atmak için itunes'e ihtiyacınız yok. Bazı arkadaşların yazdığı gibi 3. parti uygulamalar ile aynı ağ üzerinden kolayca atabilirsiniz
    Avplayer
    Playxtreme
    Vlc gibi.
    Ben playxtremeyi tavsiye ediyorum. Çoklu dosya gönderimi var.

• 1) virus yok diye biliyorum ios da bankacılık işlemlerini rahat yapabilmem

2) appstore kullanılışlı olması ve applerin dolandırıcılık yapamaması, para iadesi rahat alabilme

3) basit, kafa yormusun.

Androidde kullandım yok aynı güvenlik. İnsanlar kamera ram hafıza vs vs sayıyor kağıt üstünde. Telefon bu yani, senin ihtiyaçlarını en basit ve hızlı yolla karsılayan telefon en iyi telefondur. Ben ekranı kucuk diye iphone hiç almamıstım, ekran buyudu 6 ile başladık. Prestijmiş, yok elmasıymıs alt kademe için okey ama ünlülerde bu sebeble iphone kullanmıyordur heralde. Basit sade kafa yormuyor ve guvenlikli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadeliği, müzik kalitesi, appstore.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimsede şunlardan bahsetmemiş

1-Sitelerden direk video izleme özelliği (yani android gibi ek uygulama yada başka taracıya gerek yok safariyi aç tamam)

2-Parmak izi okuyucu daha stabil,hızlı ve kolay

3-Güvenlik,Telefon kilitliyken senden başka kimsenin açamıyacak olması ve diğer güvenlik unsurları iphone'mu bul vs. Gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Önceden s4 mini kullanıyordum 1-2 haftadır 4s kullanıyorum. 4s ios 9.3.5 kanser etse de

-Pil

-Tutuş( telefonun ağırlığı vs)

-Arkaplanda uygulama çalışmayışı

- Ekran kapalıyken pil harcamaması

Yüzünden şu an iPhone'a devam ediyorum

• Yok çünkü apple kullanmıorum iphone çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: United States

quote:

Orijinalden alıntı: YA-KU-ZA

quote:

Orijinalden alıntı: United States

quote:

Orijinalden alıntı: YA-KU-ZA

quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Apple Music

Banka Uygulamalarına girerken verdigi rahatlık

iCloud

telefona malesef dışarıdan müzik atılamıyor eksisi bu, bir eksiside film atılmıyor.

Disaridan muzik atan nesil bitmedi mi hala

bedavaya başka nasıl müzik dinleyebiliriz peki

Bedava muzik atmaya ugrasacagina aylik 5 lira apple music almaya gucu yok mu? Gunde 17 kurus yapiyor

hocam ben telefonu sıfır almıştım bende 3 ay bedava müzik vardı şimdi onu açtım artık ondan devam ederim kullanımıda rahat

iphone candır

• -- cafede masaya koyunca kendimi king gibi hissediyorum kızlar filan bakıyo

-- senede 1 tane yeni model çıkıyo ve tasarımı direk yeni olduğunu belli ediyo. Herkes son model kullandığımı görüyo

-- şarjı az gidiyo böylece mekanlarda garsona verip şu Apple telefonu bi fişe takarmısın diyorum. Hemen ikramlar geliyo

Not: 4s kullanıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Menünün basit olması kilidi aç menüye gel çok pratik kullanım

Google Reklamlarının telefonu istila etmemesi

Benim için başka bir sebebi yok Android telefonum da var iki tanede iphone var ama tercihim iphone dan yana iyi fiyata satınca androidi dönüşümlü kullanıyorum 😂

• YA-KU-ZA kullanıcısına yanıt
    Dışarıdan müzik atılmıyor diyenler = iPod kullanmamış olanlar, tak bilgisayara iTunes ten at müziğini, başka telefon olsa pc den atmıyorsun sanki,
    Kaldı ki şimdi telefona müzik atmakla uğraşan var mı, ver 10 lirayı nerdeyse bütün dünya arşivi senin diyor platformlar

Telefona hiç film atmadım gerekli bulmuyorum, marketten güzel player indir altyazıları açacak mı yok dosyayı görmedi derdi tüm mobil işletim sisteminde var, iTunes ten film kiralamayı da gereksiz buluyorum, akıllı tv varsa netflix parasını hakeder tv yoksa mobilde çok gerekli değil, moviebox uygulamasını bilen işi çözmüştür zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: kilinchaci

1 - marka olması
    2 - arkasında elma olması
    3 - pahalı olması

Şaka bir yana

1. Jailbreak benim için vazgeçilmez, bununla birlikte kısıtlı zırvasındaki herşeyi unuttum. Tam anlamıyla bilmeyenler şöyle böyle diyebilir ama bir kez o rahatlığa alışınca vazgeçemiyorsun.

2. iOS olması ve bunu açarsak AppStore, iCloud, Siri, Apple Music, AirPlay, AirDrop, handoff, contunity, iMessage, FaceTime, iPhone umu bul, bunların bazılarını kullanmasak da düzgün olması ve sorunsuz çalışması.

3. Bence en önemlisi müşteri memnuniyeti, garanti ve teknik servis, Türkiye'de Apple kadar bunlara önem veren başka üretici yok, ufak tefek sorunlar gelmiştir başımıza ama genel anlamda gerçekten başarılı bu konuda.

Fanboy değilim, eksi yönleri belki bundan da fazladır ama günlük kullanımda detaya girmezseniz günümüz telefonların hepsi artık belli bir düzeyde ve işinizi fazlasıyla görür.

• quote:

Orijinalden alıntı: cabriolet1981

-- cafede masaya koyunca kendimi king gibi hissediyorum kızlar filan bakıyo

-- senede 1 tane yeni model çıkıyo ve tasarımı direk yeni olduğunu belli ediyo. Herkes son model kullandığımı görüyo

-- şarjı az gidiyo böylece mekanlarda garsona verip şu Apple telefonu bi fişe takarmısın diyorum. Hemen ikramlar geliyo

Not: 4s kullanıyorum

Neyin kafası bu üstelik 4s ile? 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim için tek bir sebep var o da kelime tahtası gibi oyunlarda hile yapılamaması. Yoksa Android'e alışan adam için çekilecek dert değil. Stabil işkence resmen.
  • 1. Kamerasının beyaz dengesi.

2. Dokunmatik performansı.

3. AppStore.
  • -Safari ile dolaşırken bir şey indirmeme izin vermiyor, fotoğraf dışında. Kendimi güvende hissediyorum.

-Apple, birkaç haftada bir yazılım güncelleme veriyor. Çıkan her güncellemeyi vakit kaybetmeden indiriyorum. Her yeni yazılım ile eski yazılımın açıkları kapatılıyor.

-Apple, bütün cihazlara aynı anda güncelleme veriyor. Bir sorun varsa, bütün modellerde aynı sorun oluyor. Bütün Apple kullanıcıları tepki gösteriyorlar. Basına bile yansıyor bu sorunlar. Ancak cihazınız Android ise sesinizi duyuramayabilirsiniz. Çünkü çoğu model için farklı zamanlarda güncelleme veriliyor.
  • Benim hayalimde Note 7 gibi olan ve iOS yüklü bir telefon. Apple şöyle bir cihaz çıkarsa keşke. Ölmeden göreydik bari

• servis

appstore

marka, ürün değeri ve güven.

Bunun yaninda

berbat kasa en boy oranı,

ios in rakiplerine ayak uydurmamasi, eski stabilitesini kaybetmesi.

arayüz

fiyat

• bir de kilit ekranından whatsapp mesajlarını okumak :D
  • Android veya ios her ikisininde kendine göre güzel yanları da var kötü yanlarıda.
    iphone kullanıcıları bu eko sisteme alışıyor birazda aslında bunun payıda var iphone kullanımına devam edilmesinde. Yoksa suan örneğin tasarım olarak galaxy s8i geçtim s7den bile iyi değil iphone. Özellikle kasa/ekran oranı olarak. Bunun için olumlu ve olumsuz olarak 3 madde yetez herhalde ama benim için 3 madde şöyle diyebilirim.

-Apple eko sistemi
    -Güvenlik
    -Kullanım kolaylığı ve stabilite

Bir çok arkadaş müzik atmaktan bahsetmiş ama artık bu işi online olarak kullanmak daha mantıklı. örneğin turkcell kullanıyorum fizy hem kotadan yemiyor hemde online müzik dinleyebiliyoum. film ise telefonda bana cok mantıklı gelmiyor ancak uzun yolculuklarda gerekli olur gibime geliyor ve hem müzik hemde video itunes ile sonuç olarak telefona atılabiliyor. android kullananların tek avantajı belirli klasöre sürükle bırak yapmaları iosta ise bir kaç işlem fazladan yapmaktan geçiyor bunun yolu.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.