Şimdi Ara

SİZİ EN ÇOK PİŞMAN EDEN ARABA HANGİSİ ? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
2
Favori
8.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir önceki kasa kia sportage 1.6 benzinli otomatik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şahin tenekesi

• Tempra, ne lanet bir arabaydı. Alt takımını komple yaptırırdım, hiç bozuk yolda kullanmadığım halde 2 hafta içinde bozulmaya başlardı, sigorta kutusu, silecek, otomatik cam gibi, bir çok da saçma sapan arızalar yapardı durmadan.
  • 1997 Opel Vectra 2.0 GLS servisi berbattı gümledi inekler:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tefennili

Tempra, ne lanet bir arabaydı. Alt takımını komple yaptırırdım, hiç bozuk yolda kullanmadığım halde 2 hafta içinde bozulmaya başlardı, sigorta kutusu, silecek, otomatik cam gibi, bir çok da saçma sapan arızalar yapardı durmadan.

ben de tempra yazmak için girmiştim. Sırf abs'si için inat edip Fransa'dan abs'li aks kafası, Litvanya'dan bosch marka abs sensörü getirtmiştim ebay'den. Her hafta sanayideydim ömrümü yedi.

• Lamborcini aventador, yüksek hızlar da çok konforsuz ve çok sarsılıyordu, hanımla çocuk perişan oldu arka koltukta.Yerine gittim hemen Golf aldım, dünyanın en konforlu ve sorunsuz aracı ohhhh beeee.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polo gti. Hiçbir şeyi ile oynamama rağmen devri daim 60 bin olmadan cortladı 3000-4000 tl,mekatronik arızası (fiyatını hatırlamıyorum,bütün vites ile ilgili herşey değişti 5-6 bin tl civarı), airbag sensörlerinin oksitlenmesi. İleride piston kolu aşınması ile alakalı sorunlar çıkıyormuş onu bilmiyorum.

Bunların hepsi yaklaşık 10 bin tl ya çıkacaktı. Alacak arkadaşlar km si ne kadar az olursa ondan alsın. Kısaca paranız varsa alın. Ben bu kadar sorun çıkaran bir araba görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

2004'e kadar üretilenlerin çoğu böyle, kullananların şikayetlerini de biliyorum lada kulübü forumunda takıldım bir süre her şeyi öğrendim ...
    benim aklımda fiat uno-tipo, renault 9-11 hatta şahin bile var, bunların 95-96 temizleri 99-2001 vegaya tercih edilir benim kanaatim, en azından yerliyi her sanayiye götürürsün ustası var ama ladayla her usta ilgilenmiyor savsaklıyor, ben istanbuldayım vega bozulunca parçası için güneşli veya aksaraya ustası için k.çekmeceye gitmem gerekiyordu ... ama sen meraklıysan uğraşmayı severim dersen temizini bulunca iyice incele öyle al ...

Yanlis hatirliyo olmayasin sefakoyde parcaci guneslide ustasi var.

• 2005 civic vtec es aracımı sattığıma hala pişmanım. Size belki saçma gelebilir ama nerede aynı aracımdan görsem gözden uzaklaşıncaya bakarım. 2015 polo sahibiyim
  • Opel astra. En berbat araçtır bana göre. Hatta bmw e ikinci sahibine biner lafı Opel herkese biner olmalı. Opel dışında dünya kadar aracım oldu hepsinden memnundum

• jac0B0 kullanıcısına yanıt
    yanlış hatırlamıyorum biliyorum ...
    güneşlide mert oto ismail usta şimdiye emekli olmuştur, parçaları yakınındaki Arda otodan alırdı ...
    asıl ladacı k.çekmecede meşhur Erdoğan ustadır, parçaları sefaköy güven otodan alır ...

@jac0B0
  • Hiç bi mesajda toyota görmedim ( ya da kaçırdım afbuyurun) kalitenin kanıtı budur şuana kadar 2 aracımız oldu birisi 96 model corolla sedan efsane ikincisi ( şuan kullandığımız) corolla verso iki araçtada hiç bir şekilde masraf sıkıntı yaşamadık gerçekten motor konusunda güven veren bi marka toyota nazar değmesin bundan sonraki aracımızı da toyota düşünüyoruz

• 93 Flash S :)

• Opel vectra 1998

• Reno 19 1.9 dizel almıştım, ocağıma incir ağacı diktiydi. Hâlâ da o incirleri yerim 😀

• quote:

güneşlide mert oto ismail usta şimdiye emekli olmuştur, parçaları yakınındaki Arda otodan alırdı ...
    asıl ladacı k.çekmecede meşhur Erdoğan ustadır, parçaları sefaköy güven otodan alır ...

@jac0B0

Ben guneslideki ustaya gidiyodum adini unuttum simdi zaten arabanin problemini hemen cozdugu icin cok git gel yapmadigimdan unutmusum.

Ara sokakta kaliyo o yuzden bilinmiyo pek ama benim gordugum en iyi lada ustasi oydu.

2000 model samarayla bi kere yolda kaldim o da sarj dinamosundan yani elektrik ile ilgili.

Dusuk butceyle alinacak en iyi araba samaradir net.

• Aldım ford, usta oldu lord.

• quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

quote:

@jac0B0

Ben guneslideki ustaya gidiyodum adini unuttum simdi zaten arabanin problemini hemen cozdugu icin cok git gel yapmadigimdan unutmusum.

Ara sokakta kaliyo o yuzden bilinmiyo pek ama benim gordugum en iyi lada ustasi oydu.

2000 model samarayla bi kere yolda kaldim o da sarj dinamosundan yani elektrik ile ilgili.

Dusuk butceyle alinacak en iyi araba samaradir net.

benim bahsettiğim yer aynen orası, arda otonun yanındaki sokak içinde, eskiden ismail usta vardı harbi adamdı benim veganın birçok problemini halletmişti, para konusunda da dürüst bir adamdı ... bir keresinde büyük oğlu arabayı tamir etmişti hafiften çakal biriydi babasına çekmemiş ...
    en iyiyi belirlemek zordur ancak erdoğan usta namlıdır, bir kere tanışma fırsatım oldu hatta ilk gördüğümde şaşırdım at kuyruğu saçlı ustaya alışık değiliz nihayetinde, anlık küçük işler için gidilebilir ancak uzun sürecek tamir ve bakım için arabayı götürmeden önce arayıp randevu almak gerekiyor ...
    samaranın çürüme derdi büyük, ben vega tercih ederim ...

• quote:

Orijinalden alıntı: 3.köprü

Butcem 10 bin tl, ogrenciyim. 2000 modellerin temizlerine bakiyorum. Neye dikkat etmeliyim?

Bayberty arkadaşın tavsiyesine uymanı tavsiye ederim. Bende 2004 Vega var memnunum, daha düşük modellerine bulaşma. En kötü ihtimal enjeksiyonlu samara al derim.

• anaconda41 kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 3:45:2 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.