Şimdi Ara

Sizi bu hayatta en çok ne mutlu edebilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 40
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • StevenBayLouise (4 mesaj) Guest-E5F8B7C04 (2 mesaj) Yazmayı_Severim (2 mesaj) Heyea (2 mesaj) Mao tun (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Mobil (20 mesaj) Tablet (2 mesaj) Mini (5 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Sizi bu hayatta en çok ne mutlu edebilir?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1239 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Yeni teknolojik ürün almam beni çok mutlu ediyor her zaman

Peki sizi neler mutlu ediyor?

|
    |
  • Binbaşı
    1275 Mesaj
    Fotoğraf çekmek, yeni yerler keşfetmek, insansız yerlerde gezmek

Edit, yalnızlık karakterime işlenmiş insansız yerlerde gezmek falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazmayı_Severim -- 5 Ocak 2016; 13:12:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1345 Mesaj
    Uzun zamandır gerçekten mutlu olamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    106 Mesaj

Nickini değiştirmelisin o halde
    |
    |
    Yazmayı_Severim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    274 Mesaj
    Yıldız bir futbolcu olmak

• Yarbay
    4740 Mesaj
    En çok mutlu eden hisler:
    Hani böyle sabah erken kalkacaksındır, yatağın sıcacıktır. Gece birden uyanırsın, saate bakarsın. Ve kalkman gereken zamana 2-3 saat kaldığını görürsün. Sıcacık yatağına dönersin ve uyursun.
    Bi de büyük tuvaletimi yaparken

|
    |
  • Binbaşı
    1534 Mesaj
    valla şunu diyim. şu hayatta bir şey dışında istediğim herşey oldu diyebilirim.Bir insanın isteyipte yapamadığı herşeyi yaptım..Yurtdışına gittim 17 yaşımda orda gezilmedik yer bırakmadım..Son model telefon istedim alındı, yetecek kadar pc'm var, gittim antalyaya orda çalıştım 1 ay 2 bin liraya bisiklet aldım.(hala borcunu ödüyorum)Orda da gezilmedik yer bırakmadım..Hem kalacak yer parası vermedim hem gezdim..Sıkıldım döndüm memleketime..Şuan da 2. yabancı dilime başladım.Gittiğim kursumdaki arkdaşlarımı hocamı çok seviyorum.Onların yanında olmaktan onlarla kahkaha atmaktan çok mutluyum.Ama tam anlamıyla mutlumusun diye sorarsanız tam anlamıyla değilim..Maddesel ve parasal olarak fazlasıyla tatmin oldum, arkadaş ilgisi ve sevgisi desen son 3 4 aydır yetecek kadar var ancak tek eksiğim gerçek bir sevgilim olmadı..Aşk duygusunu tamamiyle tadamadım o güzelliği, sevgiyi kalbimde hissedemedim.Sevgiliyle gülüp, oynayamadım..Ama zamanla o da olur inşallah bakalım..

• Binbaşı
    1239 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: boboemre

Yıldız bir futbolcu olmak

Amatörde falan mı oynuyorsun şuan?
  • Binbaşı
    1275 Mesaj

başka anlamlara da çıkabileceğini düşünmedin mi

|
    |
    benparker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9918 Mesaj
    İnsanlara ve hayvanlara yardım etmek, fotoğraf çekmek, karanlıkta araba sürmek rahatlama hissi veriyor. En çok ne mutlu edebilir sorusuna hala cevap arıyorum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    411 Mesaj
    En çok ne mutlu eder bilmiyorum ama resim çizmek,maket yapmak,pc de oyun veya kodlama öğrenme,birşey yaptıktan sonra meyvesini alabilmek,karşıdakinin senin sayende mutlu olduğunu görmek bayağı mutlu eder beni.hayal kurmak da zevkli ama çok büyük hayaller kurduktan sonra da bir boşluğa düşmek kötü oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sefil_Arbaletçi -- 5 Ocak 2016; 13:32:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1206 Mesaj
    Para

|
    |
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    Bir sevgilim olsun yeter allahım yarabbim yaresül allah ya sabır ya selamet 20 senedir yoklukla sınıyorsun cennette huri bile gelmeyecek şu tipe bak ya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: StevenDiaz007

valla şunu diyim. şu hayatta bir şey dışında istediğim herşey oldu diyebilirim.Bir insanın isteyipte yapamadığı herşeyi yaptım..Yurtdışına gittim 17 yaşımda orda gezilmedik yer bırakmadım..Son model telefon istedim alındı, yetecek kadar pc'm var, gittim antalyaya orda çalıştım 1 ay 2 bin liraya bisiklet aldım.(hala borcunu ödüyorum)Orda da gezilmedik yer bırakmadım..Hem kalacak yer parası vermedim hem gezdim..Sıkıldım döndüm memleketime..Şuan da 2. yabancı dilime başladım.Gittiğim kursumdaki arkdaşlarımı hocamı çok seviyorum.Onların yanında olmaktan onlarla kahkaha atmaktan çok mutluyum.Ama tam anlamıyla mutlumusun diye sorarsanız tam anlamıyla değilim..Maddesel ve parasal olarak fazlasıyla tatmin oldum, arkadaş ilgisi ve sevgisi desen son 3 4 aydır yetecek kadar var ancak tek eksiğim gerçek bir sevgilim olmadı..Aşk duygusunu tamamiyle tadamadım o güzelliği, sevgiyi kalbimde hissedemedim.Sevgiliyle gülüp, oynayamadım..Ama zamanla o da olur inşallah bakalım..

Şükret be güzel kardeşim. Daha ne istiyorsun? Senden aşağıda olanlara bak ayağı olmayan,kolu olmayan,sakat olan, suriyede bir bomba ile ailesi,evi yıkılan insanlara bak şükret

• Binbaşı
    1534 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SevgilisiOlanMan

quote:

Orijinalden alıntı: StevenDiaz007

Şükret be güzel kardeşim. Daha ne istiyorsun? Senden aşağıda olanlara bak ayağı olmayan,kolu olmayan,sakat olan, suriyede bir bomba ile ailesi,evi yıkılan insanlara bak şükret

öyle de kardeşim.Ben bunlara sahipken çok şey de kaybettim.Her sahip olduğum şeyde daha kötü bir karşılık aldım.Ama olsun genede..Bunları yapamayıp da kötülük yaşayan var..Şükür kardeşim..
    |
    |

• Yarbay
    2924 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    LonelyHunter

Bu mantığa da hastayım ha. Bizden daha kötüleri var diye daha iyisini istemeyelim mi? Yıllardır şükrede şükrede olduğumuz yerde sayıyoruz o yüzden ilerlemiyoruz o yüzden gelişmiyor bu ülke. Saçma sapan zırvalıkları bırakın artık.

|
    |
    SevgilisiOlanMan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    68 Mesaj
    Kız arkadaşıma kahvaltı hazırlamak
    Havanın ılık ve güneşli olması
    Takip ettiğim dizinin yeni bölümü çıkması

Çok küçük şeylerle mutlu olabilen biriyim.
    |
    |
  • Yarbay
    8226 Mesaj
    İstemediğim bir şeyi yapmamak.Gerçekten çok iyi hissettiriyor.
    |
    |
  • Teğmen
    133 Mesaj
    Tek kelime ile

zAm

|
    |
  • Yüzbaşı
    310 Mesaj
    Hayırlı bis eş ve arkadaş çevresi.bide sagliklı yasam.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Sohbet
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.