Şimdi Ara

Uydu Alıcısı - Receiver Tavsiyeleri (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.461
Cevap
40
Favori
235.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Full Hd tavsiye lütfen
    Sade model yeter. 70 yaşında babamın tv için. Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hiremco zapper hd plus çoğu yerde stok da yok artık üretilmiyormu ?

Redline ts 4000

Hiremco zapper hd plus (stok varsa n11,gg vs.)

Hiremco mini hd plus

modellerinden hangisini tavsiye edersiniz ?

Server kullanışlı oluyormu yoksa görüntü kalitesi daha iyi sadece biss olan bir uydu mu almak lazım kararsız kaldım.

Redline ts 5000 son çıkan serilerin bazılarında sorun olabiliyormuş diye okudum redline'ın diğer modelleri nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonic35 -- 19 Ağustos 2016; 15:02:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu iki üründen hangisini almamı tavsiye edersiniz ?

http://www.hepsiburada.com/sunny-14950-tkgs-uyumlu-full-hd-pvr-usb-mini-uydu-alicisi-uydudan-guncelleme-pm-evsunny14950

http://www.gold.com.tr/sunny-at-14700-full-hd-pvr-uydu-alicisi_u

14950 nin TKGS teknolojisinin olması beni cezbediyor ama yorumlarda bu özellik açıldığında kanal sıralamasının devamlı karıştığı söylenmiş. Bildiğim kadarıyla TKGS ayarlarından esnek ayarlama diye bi seçenek var. Onu seçince kanal sıralaması karışmaz diye biliyorum ben. Birde mini uydu alıcı olması dezavantaj olurmu ?

• Arkadaşlar merhaba, iki kategoride ürün tavsiyesi alabilir miyim?

1) Full hd, mini, kanal geçişleri hızlı ve oldukça uygun fiyatlı bir model

2) full hd, kendinden wi-fi modülü olan, internete rahatça girilebilen bir model

Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• 4K modül girişli hangi uydu alıcısını tavsiye edersiniz?

• arkadaşlar filbox alacağım, evdeki tv ci+ destekliyor, önce bi kart alıp deneyeceğim.

yalnız muhtemelen beni sinir edecek ve ci+ girişli bir reciever alacağım. tv modeli philips 42pfl6008, menü ve kanal geçişleri normalde çok yavaş zaten.

filbox un verdiği humax recieverın incelemelerini izledim, o da hızlı bir cihaz değil gibi duruyor.

biss, iptv vs. gibi beklentilerim yok, bilmiyorum zaten nasıl kullanıldıklarını.

filbox kartı çalıştırsın, kanal geçişleri hızlı olsun ve kanal sıralaması yapabileyim. tek beklentim bunlar.

bütçe olarak da 200 - 250 tl ayırmayı planlıyorum. tavsiyeleriniz nelerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronos10

arkadaşlar filbox alacağım, evdeki tv ci+ destekliyor, önce bi kart alıp deneyeceğim.

yalnız muhtemelen beni sinir edecek ve ci+ girişli bir reciever alacağım. tv modeli philips 42pfl6008, menü ve kanal geçişleri normalde çok yavaş zaten.

filbox un verdiği humax recieverın incelemelerini izledim, o da hızlı bir cihaz değil gibi duruyor.

biss, iptv vs. gibi beklentilerim yok, bilmiyorum zaten nasıl kullanıldıklarını.

filbox kartı çalıştırsın, kanal geçişleri hızlı olsun ve kanal sıralaması yapabileyim. tek beklentim bunlar.

bütçe olarak da 200 - 250 tl ayırmayı planlıyorum. tavsiyeleriniz nelerdir.

Hocam reciever bulabildin mi bende aynı durumdayım ve bir reciever arıyorum.
  • kemkav kullanıcısına yanıt
    yok hocam şu ana kadar karar verebildiğim bir cihaz yok. bir kaç konuya daha yazdım, tavsiye veren de yok.

ben bu hesapları yaperken filboxun kampanyası da bitti öyle digiturkle devam ediyorum pahalı fiyattan şimdilik.
  • quote:

yok hocam şu ana kadar karar verebildiğim bir cihaz yok. bir kaç konuya daha yazdım, tavsiye veren de yok.

ben bu hesapları yaperken filboxun kampanyası da bitti öyle digiturkle devam ediyorum pahalı fiyattan şimdilik.

Ya dostum, sana Redline TS 5000 i tavsiye etmek isterdim , lakin son çıkan seriler biraz sorunlu diye duydum,forumdada şikayetler oldu epeyce, o nedenle bişi yazamadım.
  • cumhur45 kullanıcısına yanıt
    üstad teşekkür ederim :) araştırmaya geçiyorum hemen.
  • quote:

üstad teşekkür ederim :) araştırmaya geçiyorum hemen.

Öte yandan, ne alırsan al, mutlaka modül yuvalı olandan al.3 kuruş fazla olsun modül yuvası olsun.şimdi ihtiyaç yok dersin, yarın çok uygun bir dsmart yada digiturk yada ne biliyim filbox kampanyasına denk gelirsin, tüh ya dersin modül yuvamız olsaydı keşke.
    Üstad zaten filbox bakıyorum uydu alıcısını, mutlaka modul yuvalı almam lazım sanırım.

Teşekkür ederim
  • Arkadaşlar televizyonum dahili uydu alıcılı ve biss key girilmiyor. Biss key girilebilen hdmi çıkışlı full hd uydu alıcısı almak istiyorum. Bildiğiniz kaliteli ve uygun fiyatlı modelleri yazabilir misiniz?

• en iyi ve hızlı mini hd cihaz hangisi acaba, acil tvnin arkasaına takacağım bir uydu lazım, bometech aldım kumanda bozuluyor sürekli, başka marka olmalı.
  • Mini isteyenlere bi tavsiyehttp://www.vatanbilgisayar.com/next-minix-hd--amigo-uydu-alicisi.html

• Arkadaşlar ıptv li bi uydu cihazı almak istiyorum. Kanal geçişleri hızlı olmalı ve ıptv si iyi çalışmalı. 2 uydu cihazı arasında kaldım. Acaba hangisini alayım ? Ya da önereceğiniz başka uydu cihazı var mı ?

1) Redline Ts 4000
    2) Korax Matrix Ip HD

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba
    Bende son zamanlarda Redline TS2500-TS5000 inceleme olanağım oldu.Bu cihazların standart uydu alıcılarından farkı nedir? Yani mesela sinema kanallarını ben hiç bir ayar yapmadan Turksat'tan izleyebilir miyim? yada discovery gibi belgesel kanallarını?
    Cumhur hocam siz kullandığınız için yorumlarınızı merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudeboytr

Arkadaşlar merhaba
    Bende son zamanlarda Redline TS2500-TS5000 inceleme olanağım oldu.Bu cihazların standart uydu alıcılarından farkı nedir? Yani mesela sinema kanallarını ben hiç bir ayar yapmadan Turksat'tan izleyebilir miyim? yada discovery gibi belgesel kanallarını?
    Cumhur hocam siz kullandığınız için yorumlarınızı merak ediyorum.

Türksat dan sinema kanallarını izleyebilmeniz için filbox üyesi olmanız gerek TS 5000 ile izleyebilmeniz için.Eğer modül yuvası yoksa ts 2500 ile , üye olsanız bile izleyemezsiniz.Yabancı uydulardaki belgesel kanalları TS5000 ile izleyebilirsiniz çünkü 2 yıl server hediyesi veriyor.Server hediyesi büyük ihtimalle ts 2500 içinde vardır.Ama türksat dan film kanalı yada belgesel izleyebilmeniz için ilgili platformlara üye olmanız gerekli,üye olunca size verilen modül veya modül+kart ikilisini ts 5000 in modül yuvasına takarak izleyebilirsiniz.

Teşekkürler bakalım TS4000 alacak gibiyim

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.