Şimdi Ara

Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
382
Cevap
11
Favori
33.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hesap ya da oyun içi her türlü içerik satış ilanlarınızı, bu konu bünyesinde yapabilirsiniz.İlan sahibi üyeler TL cinsinden fiyat aralıklarını belirtmek zorunda olup, oluşması muhtemel her türlü sorun, alıcı ve satıcının sorumluluğundadır.

İyi forumlar;
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Öncelikle konumuz hayırlı olsun :) ilk karakter ilanını ben yapayım öyleyse; veritas serverında 58 level slayerımı satıyorum arkadaşlar üzerinde 58 level süperior great sword ve seti bulunmakta karakterimi satma amacım tera club için harcadığım paranın zararını karşılama ve ihtiyacı olan birisi varsa yararlanması, düşündüğüm fiyat 50tldir ancak her türlü tekliflerinizi değerlendirebilirim pm atabilirsiniz iyi forumlar :)
  • Konu başlığını büyütemez miyiz? Fark etmesi aşırı zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W

Konu başlığını büyütemez miyiz? Fark etmesi aşırı zor.

Bu sorunun farkındayız. Mümkün olan en kısa sürede, üst konuların boyutları konusunda forum genelinde bir düzenlemeye gidilecek.
  • Arkadaşlar Fraya sunucusunda gold satıyorum, 10k 30 tldir, istek üzerine hazırlanır, birinci elden teslim edilir.
  • satılmıştır alan arkadaşa hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wampir_s -- 31 Mayıs 2013; 23:46:50 >
  • Account type: Veteran
    Server: EU (EN)Arcadia
    Class: Lancer
    Server Transfer Available: Yes
    lvl: 60
    ilvl: 158

Weapon: +12 MW Agnitor Lance

Gear: +11 MW Agnitor Chest
    Gear: +9 MW Agnitor Gauntlet
    Gear: +9 MW Agnitor Boots

Jevel: Bellicarium Ring + Endurance crystalls
    Jevel: Bellicarium Earring + Endurance crystalls
    Jevel: Argon Chain pendant

Mount: Nexus Warhorse

VisionMaker Lance recipe okunmuştur (serverda çok nadir bulunmaktadır ve 50K gold üzerinde satışı yapılmaktadır )

----HESAP SATILMIŞTIR ARKADAŞLAR----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultimatehit -- 3 Nisan 2013; 0:21:13 >
  • Mevcut punto sorunu ve akabinde konunun daha görülebilir olması adına, konuyu üst konu olmaktan çıkardım.
  • 60 lvl Priest ve Warrior

Karakter kasmak istemeyen arkadaşlar için Zuras serverında 60 lvl full fraywind +9 setli warrior ve Veritas serverında full nexus +9 kıyafetli ve +10 silaha sahip priest 75er TLden satıyorum. İlgilenenler özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz. Referans olarak eskiden sattığım aiondaki karakterimi gösterebilirim http://forum.donanimhaber.com/m_62731313/mpage_1/f_/key_//tm.htm#63070028

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brostalker -- 16 Ağustos 2013; 12:35:58 >
  • Server: Veritas
    Class: Sorcerer ( Mağlubiyeti yok )
    Lvl: 58
    itemLvl: 127

[sizer]Tera Online/Hesap ve İçerik Pazarı

SATILDI! SATILDI! SATILDI! SATILDI! SATILDI! SATILDI! SATILDI! SATILDI! SATILDI!

Karakteri alan arkadaşımız @mythbusterss. Hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eRcn. -- 3 Mayıs 2013; 19:29:57 >
  • satıldı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keny2 -- 21 Nisan 2013; 14:33:24 >
  • Level 60 SLAYER SATILIK
    Server:Ishara
    Race:Female castanic
    Karakterin üzerinde 11k gold + 29 masterwork alkahest bulunmaktadır. Bunun dışında kayda değer bir şey yoktur.
    60 levele slayer kasmaya üşenen arkadaşlar için uygun olabileceğini düşünüyorum.
    Fiyat olarak 100 lira olarak düşünüyorum. Ciddi düşünenler için mail adresim : xneath@gmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neath -- 18 Haziran 2013; 0:45:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampir_s

satılmıştır alan arkadaşa hayırlı olsun.
    satılmıştır alan arkadaşa hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wampir_s -- 31 Mayıs 2013; 23:47:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neath

Level 60 SLAYER SATILIK
    Server:Ishara
    Race:Female castanic
    Tera club: 21 gün
    Karakterin üzerinde 11k gold + 29 masterwork alkahest bulunmaktadır. Bunun dışında kayda değer bir şey yoktur.
    60 levele slayer kasmaya üşenen arkadaşlar için uygun olabileceğini düşünüyorum.
    Fiyat olarak 100 lira olarak düşünüyorum. Ciddi düşünenler için mail adresim : xneath@gmail.com

Fiyat 60 liraya düşmüştür.
  • Satılık Account :

Server : Veritas

Class / Irk : Archer / Castanic Female

Level : 60 ilvl:158

Mount: Nexus Warhorse ,Battle charger , Rainbow

pve weapon: +11 mw Reach of knowledge
    +10 mw gloves of acumen
    +9 harness of unerstanding
    +9 boots of record

pvp weapon:+8 compound bow (conjunct) +8 fraywind tunic ,+8 abete mitts ,+8 tumult dodgers

jevel: Heartshare pendant ,winds whisper ,conquer ring

Gold : 20k

Alchemy, weaponsmith, leatherworking ,Focuscrafting son sevıyede
  • http://forum.donanimhaber.com/m_74042828/f_//tm.htm#74042828
    satmak takaslamak isteyen arkadaşlar bana bi pm ile ulaşabilirlermi
  • quote:

Orijinalden alıntı: brostalker

Zuras Serverında Castanic 60 lvl Warrior Satılık

Resimlerden karakterin itemlerine craftla ilgili bilgilerine bakabilirsiniz. Alchemy, weaponsmith, leatherworking ve toplamalar son seviyededir tüm recipeları alıp yapabilirsiniz. Bankada yaklaşık olarak 2k para mevcuttur. Fiyat 100 tl'dir. Özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz. Referans olarak eskiden sattığım aiondaki karakterimi gösterebilirim http://forum.donanimhaber.com/m_62731313/mpage_1/f_/key_//tm.htm#63070028

Fiyat ve bilgiler güncellendi.
  • Veritas Sunucusunda 60 lvl Priest satılık.. ( Galadriël )

+12 mw nexus Staff
    +9 eldiven ve bot ( nexus )
    +9 nexus chest oda masterwork sadece basmadım..

Yüzükler 1 tanesi veritas discrit reputation ile aldım healer içindir. Diğer yüzük ise Conquest Ring healer için olanı ( pvp puanı ile aldım )

Küpeler Hex Cray ( Manaya core için özel %15 poison resist ) + pvp puanı ile aldığım healere uygun küpe. ( Ayrıca Kelsaik görevinden .%15 poi resistli manayada kullanılmak üzere bir küpe çantada duruyor.. ) Kolye %6 atk speed oyunun en iyi kolyelerinden..

İlevel 157

Reputation neredeyse gerekli olanların hepsi revered 3 yada 4 gün günlük görev yapıalrak panter alınabilir hemen hemen herşey hazır..

Manaya core hard mode görevi dışında eksik görevi yok tüm görevleri yapılmış halde.

Nexus bineği var Nexus archiv bineği için ise tek bir archivi kaldı.

Support sınıf karakterdir. 50 60 k arası heal yapabilirsiniz. Glyplar değiştirilerek pvp ye uygun hale getirilebilir.

Focuscrafting full Cloth kasmadım alan kişi kasabilir. Zaten healer olduğum için alchemy kasmadım.

20.000 gold kadar parası var. Bankada masterwork için gerekli meteryaller vs. mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 24 Nisan 2013; 13:52:29 >
  • Veritas Gold
    1000g = 3tl

Stock 60.000 gold
  • Veritas gold

1000 gold 2 tl
    stok 80.000 gold
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.