Şimdi Ara

Özel Röportaj - Türk Yapımı İlk MMOFPS Oyunu Zula İle Tanışın

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       2012 yılından bu yana geliştirme sürecinde olan MMOFPS türü yapım Zula,  oyun endüstrisinde son yılların rağbet gören bir iş kolu olan Free to Play pazarına giriyor. Çıkışı eli kulağında olan oyunun yapımcısı Madbyte Games, yapımları hakkındaki bilgileri BSC ekibiyle paylaşıyor.

• benim pek umudum yok pay2win olacak gibi duruyor. ama olsun bu da bi gelişmedir :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Umarım başarılı olur.

• Bugün bende zulanın ofisindeydim :/
    Geliştirici günlüklerini izlemenizi tavsiye ederim. Eğer oyunların nasıl yapıldığıyla ilgili aklınızda soru işareti varsa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinaTo -- 17 Nisan 2014; 21:53:56 >
  • Video başlangıcında Soner Beyi görünce çok şaşırdım. İKVyi yapan efsane ekibin böyle bir oyun geliştirdiğinden hiç haberim yoktu gene BSC'den öğrendik, teşekkürler :)
    Zula'yı takip etmeye bizde başlayalım bakalım, umarım başarılı olurlar.

• bu ne ya, sanki yeterince mmo shooter yokmuş gibi, az biraz rpg bir şeyler yapın da olmuş diyelim..

• Takip listeme aldım. İnşallah başarılı olur, beklicez :)

• Türkiyede oyun sektörü bundan yok. Adamlar oyun geliştirmeye en popüler oyun tarzlarından başlıyorlar ondan. Be abicim bunca alternatif var neden mmofps yaparsın. Başkaları yarış oyunu yapmaya kalkar eline yüzüne bulaştırır. Dünyada Nfs bile beğenilmezken senin neyine yarış oyunu. Birisi Limbodan özenir aynısını kopyalar. Daha özgün olun ya. Mount and blade gibi alternatifsiz olun.

• Gerçekten görünce sevindim. Oyuna desteğimi oynamıyacak olsam bile girip bir şeyler alıp destek yapacaktım (Kİ HOŞ BİR YAPIM OLUR TADINA BAKARIZ SEVE SEVE) ama o nefret ettiğim süreli item olayı beni şahsen soğuttu. Bu yolda giderlerse heba olur bu yapım. Bu mantık beni destek yapmaya engeller. iyi çalışmalar..
  • Oyunu bence kötülememek gerek sonra vay arkadaş Türkler neden oyun yapmıyo bende yapsam kötüleseler hiç yapmam bile oyunu :D
  • Bu arada oyunda biraz s2:Son silah havası sezdim sizede öyle geldimi ?
  • Türklerin böyle işlere girişmesi sevindirici
  • bunun yerine gta v gibi bir sey yapsalar tutardi

• Helal olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: konsoldede

bunun yerine gta v gibi bir sey yapsalar tutardi

*Facepalm*

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRjXGWH6KNT2H3n40bZ7NHNZjMo5eBHnXlhfhL4RqHhkFmMEGUOSKB4zm8
    [sizer=red]Özel Röportaj - Türk Yapımı İlk MMOFPS Oyunu Zula İle Tanışın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ValiantLion -- 18 Nisan 2014; 0:32:19 >

• RedBearded

Sende Rockstarda felan çalışıyon herhal
  • yaptıkları ilk oyun için fena değil bence kimse mükemmel olmasını beklemiyor zaten bana göre ama büyük bir basamak olur bu umarım sonraki basamakta çok daha iyilerini yapmak için ama girdikleri sektörde çok zor işleri mmo fps çok fazla ve çok kaliteli alternatifler var çok başarılı olacağını sanmam ama umarım EN AZINDAN yapımcının beklentilerinin yukarısına çıkabilir çünkü kötü bir oyun gibi durmuyor başarılı tüm bu zorluklara rağmen başarılı olmalarını dilerim
  • Cs go yu incelesinler yaptiklari bence wolfteamdan farkli degil sanirim kullandiklari motor unity

• Yine 9-16 yaş aralığını ilgilendiren saçma bir oyun olmuş. Zaten bir beklentim de yoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tür oyunların geliştirilmesi sevindirici. Umarım çok daha iyilerine de imza atar bu ekip.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.