Şimdi Ara

Nintendo Türkiye'nin Geçmişi ve Nintendo NX Planları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PlayStation ve Xbox cephesinde donanımsal olarak güncellenebilir  yapı konuşulurken, Nintendo NX'den beklentilerimizi konuşuyoruz. Ayrıca 2005 yılında faaliyete geçen Nintendo Türkiye'nin yolcuğu da sohbetimizin ana başlıklarından diğer oluyor.

• Önden

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Micrasoft'un ve Sony'nin yeni saçma adımlarını iyi değerlendirirse hiç düşünmeden alırım Nintendo Nx'i

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • ekolu ses yeni heralde, nx den daha çok nintendoı geçmişi oldu ama olsun türkiye tarihini öğrendik bunlar hep bilgi yalnız tam nintendoki kıtlıktan bahsederken harbidende kıtlı 3-4 oyun sayıyolar dedim içinden talha'da o sırada söyledi yalnız gerçekten ağızda donan isimler belli görünende belli daha fazla ve daha çeşitli oyunlar lazım.3ds almak istiyorum bakıyorum 2-3 oyun için sadece nerdeyse 3ds almak saçma geliyor boşveriyorum.

• Nintendo hiç olmadığı kadar avantajlı konumda şu an. Eğer cihaz sağlam olur ve ilk çıkışta sağlam oyunlarla çıkarsa bir Wii etkisi yapabilir. Bu nesil konsolları almayı düşünmeyen bizlerde Nintendo'ya yönelebiliriz.
  • Yapması gereken o eski nes,snes,gamecube zamanlarındaki efsane oyunları tekrar devam oyunu olarak çıkarmaları gerekiyor.Zelda,metroid primedan bahsedildiği gibi daha fazla bunlardan farklı türde ancak nintendo içerisinde büyük ipler gelmesi gerekiyor.Ve bununla birlikte nintendo oyun tarzıyla yeni ipler farklı oyun türüyle çıkarılması gerekiyor yani ilk önce nintendo kitlesini doyurması lazım. 3.parti desteği kesin olması lazım.Batılı tarzda büyük bütçeli oyunların alternatif olarak konsola gelsin hem batılı tarzda multiplatform oyunları desteklemiş olursun hemde batılı tarzdaki oyun oynayan kişileride 2 tarafıda kendine çekmiş olursun. fiyatlarının alkanın dediği gibi en azından 1 sene sonra düşmesi lazım.

• Nintendo programı yapacağınıza şu Witcherin 2. bölümünü yapın artık bi zahmet
  • Mert abiye kanım ısındı sempatik birisi ve konuşması editör olucak seviyede bence

• quote:

Orijinalden alıntı: asil_kan26

Micrasoft'un ve Sony'nin yeni saçma adımlarını iyi değerlendirirse hiç düşünmeden alırım Nintendo Nx'i

Boyle yorumlarda asiri sacma

Ps ve Xbox da oynadigin oyunlara bak,cesitlere bak birde Nintendo ya

Nintendo da hep kendi klasikleri var,guncel multi platform oyunlar yok

Nintendo nun yeni konsolunu da alacak adamlar yine eskiden beri Nintendocu olanlar.

Ps ve Xbox dan oyuncu kapmalari mumkun degil

Dolayisiyla konsolcu olmadigin bariz ortada zaten

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=115371661

Sanki alacakmis gibi konusmana gerek yoktu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu misafir arkadaş çok iyi yaa. Görmek isteriz kendisini arada videolarda. Çok güzel muhabbetti gerçekten. Güzel 3 lü kurmuşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

quote:

Micrasoft'un ve Sony'nin yeni saçma adımlarını iyi değerlendirirse hiç düşünmeden alırım Nintendo Nx'i

Boyle yorumlarda asiri sacma

Ps ve Xbox da oynadigin oyunlara bak,cesitlere bak birde Nintendo ya

Nintendo da hep kendi klasikleri var,guncel multi platform oyunlar yok

Nintendo nun yeni konsolunu da alacak adamlar yine eskiden beri Nintendocu olanlar.

Ps ve Xbox dan oyuncu kapmalari mumkun degil

Dolayisiyla konsolcu olmadigin bariz ortada zaten

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=115371661

Sanki alacakmis gibi konusmana gerek yoktu

NX'in x86 tabanlı işlemci ile geleceğini bilseydin böyle konuşmazdın hocam , Pc'ye veya diğer konsollara yapilan oyunlar kolayca port'lanabilecek NX'e .Bu olay nintendo'nun 3.cü parti sorununu ortadan kaldıracaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vinewood -- 19 Mart 2016; 14:33:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Vinewood kullanıcısına yanıt
    Hocam biliyorum zaten.

Soyledigin gibi "portlanabilecek".

İhtimal.

İhtimale dayanip kimsenin konsol aldigini gormedim.

Mevcut oyunlari sattirir konsolu,acak,ecek seklindeki farazi yaklasimlar degil.

O yuzden multi platform oyunlar gelmedigi surece Nintendo konsolunu yine Nintendocular alir,bu kadar basit

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Dostum beni yanlış anlamışsın. Artik çıkan oyunların hepsi multiplatform çıkıyor. Konsollar iyice pc'ye benzedi ve 2-3 yılda bir yenilenmeyle teknolojiyi yakalicaklar vr teknolojisine ayak uyduracaklar ama konsolu konsol yapan kendine ait oyunlaridir. Multiplatform oyunlari zaten pc de oynayabiliyorum. Baktığımız da kendine ait oyunlarıyla nintendo diğerlerinden kendini sıyırabilir. Çünkü bakıyoruz gerçekten elinde iyi oyunlar var. Pc de oynayacağım bi oyunu konsolda oynamam bi konsol oyunlarıyla kendini aldırır. Ps4 daha kendini aldıracak bir oyun çıkaramadi bana göre.

• quote:

Dostum beni yanlış anlamışsın. Artik çıkan oyunların hepsi multiplatform çıkıyor. Konsollar iyice pc'ye benzedi ve 2-3 yılda bir yenilenmeyle teknolojiyi yakalicaklar vr teknolojisine ayak uyduracaklar ama konsolu konsol yapan kendine ait oyunlaridir. Multiplatform oyunlari zaten pc de oynayabiliyorum. Baktığımız da kendine ait oyunlarıyla nintendo diğerlerinden kendini sıyırabilir. Çünkü bakıyoruz gerçekten elinde iyi oyunlar var. Pc de oynayacağım bi oyunu konsolda oynamam bi konsol oyunlarıyla kendini aldırır. Ps4 daha kendini aldıracak bir oyun çıkaramadi bana göre.

Dostum sen iki cihaz bazli konusmussun.

Yani bir pc+bir konsol seklinde

Zaten bu kullanimda multiplatform ve hype oyunlari pc de halledip konsolda exc takilirim demissin.

İyi,hos dusunce de maalesef gerceklik oyle degil

Ben ya pc yada uc konsolda biri seklinde dusunuyorum,ki normalde olan bu.

Hem Ps kullanip hem de Pc de aktif ve iyi sistemle takilan adam sayisi cok az.

Yoksa tabiki para limiti olmasin,her platformun tadini cikar eszamanli olarak

Tek cihaz senaryolarinda iste bu yuzden ps ve xbox tan Nintendo ya kayan olmaz

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    O konu da sana katılıyorum. Özellikle ülkemiz de 1 konsol alabiliyor insanlar tabi o durumda 3.parti oyunu çok grafik olarak da iyi olan konsolu almak daha mantıklı ve olması gereken. Ama nintendo 3.partiyi kendine çekerse diğerlerinden daha fazla artısı olur oyuncularla tekrar barışabilir. Tabi nintendo bu japon kafası pek sanmıyorum ama bi umut.

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Hocam biliyorum zaten.

İhtimal.

İhtimale dayanip kimsenin konsol aldigini gormedim.

O yuzden multi platform oyunlar gelmedigi surece Nintendo konsolunu yine Nintendocular alir,bu kadar basit
    quote:

Orijinalden alynty: ***Leopard***

Hocam biliyorum zaten.

Yhtimal.

Yhtimale dayanip kimsenin konsol aldigini gormedim.

Valla hocam oyun yapmasy ölüm Wii U'ya bile Ubi , Activision kaç sene destek verdi . Nintendo'nun kendi kitlesini 50 küsür milyon satan 3ds'i baz alyrsak birde bunun üstüne Multiplatform'lar gelse (Division ilk ek paketi ile birlikte gelir diye tahmin ediyorum) Yine rakiplerinden iyi bir cihaz olur . NX'in tek falsosu i?renç görünen Kol'u , onunda Prototip a?amasyndaki halinden syzdy?yny varsayarsak Nintendo geri'den gelip piyasayy domine etmesi çok zor de?il bence .

• mikrofon talha ya fazla yakın sanırım. sonlara doğru ses iki kere geliyor.
  • Çok güzel sohbet olmuş ağzınıza sağlık bende şahsen eternal darkness ın devamının gelmesini çok istiyorum survival horror kıtlığına çok iyi gelebilir ama nx e gelse direk bana konsolu aldıracak oyunlar kesinlikle metroid prime ve twilight princess-ocarina of time ayarında bir zelda oyunu olur

• güzel sohbet olmuş elinize sağlık

• Ellerinize sağlık çok güzel bir sohbet olmuş. NX duyurulduktan sonra bir kez toplanın.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.