Şimdi Ara

Mount & Blade: Warband'in Konsollara Çıkış Lansmanından Ali Erkin ile Röportaj

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PC Gamer'ın gelmiş geçmiş en iyi 100 oyun listesinde 30. olarak yer alan Mount & Blade: Warband yıllar sonra yeni nesil konsollar için çıkış yapıyor. Türk oyun sektöründe de bir ilk olan bu gelişmeyi TaleWorlds Genel Müdürü Ali Erkin ile konuşuyoruz.

• Her geçen zaman Bannerlord için bir dezavantaj bence. Üst düzey grafik beklemiyor kimse ama rakip oyunlara baktığımızda aradaki fark giderek artıyor ve rahatsız edici olabilir bazıları için. Örneği For Honor 2017 başında çıkış yapıcak ve bence Bannerlord'a rakip olabilecek tek oyun bence. İnşallah Xbox One, Ps4 ve PC'de en kısa zamanda görürüz sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Bannerlord konsollara geliyor demekki. Bu güzel bir haber.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • oyun turkcemi yine yazan yok
  • oynuyoruz çekermisiniz konsolda bu oyun için.. veya pc de oynayın.. bizde bakalım.

• quote:

Orjinalden alıntı: MrNtlu

Her geçen zaman Bannerlord için bir dezavantaj bence. Üst düzey grafik beklemiyor kimse ama rakip oyunlara baktığımızda aradaki fark giderek artıyor ve rahatsız edici olabilir bazıları için. Örneği For Honor 2017 başında çıkış yapıcak ve bence Bannerlord'a rakip olabilecek tek oyun bence. İnşallah Xbox One, Ps4 ve PC'de en kısa zamanda görürüz sabırsızlıkla bekliyorum.

for honor ve mb serisi arasında daglar kadar fark var. ikisi çok farklı oyun, tek aynı tarafları tps olması. MB sadece bir savaş oyunu değil.

• Turk yapımı oyunda turkce dil destegi nasıl olmaz.skandal resmen.sizde videoda bi deginseydiniz keske

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun türkçe mi değil mi şimdi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ordularımızı alıp, Dört nala düşman üstüne hücum edeceğimiz, TPS bakış açısıyla hem strateji, hem rpg, hem aksiyon dolu bir oyun, bu oyunda başka yok.

• Oyunu PC'de oynamıştım, ses komut ilgimi çekti aldım PS4'e. Fakat 'seçilen dil sesli komutu desteklemiyor' diyor. Bu nasıl bir saçmalık? Müdür diyor ki, 'okçular vs' diye ses komutu verebilirsiniz. Ancak bu sorun nedir bilen var mı?
  • Zamanı en kötü kullanan firmalardan birisi... Bannerlord'u bir ara gerçekten sabırsızlıkla beklerken artık umrumda değil, çünkü yıllar geçti. Yılan hikayesine döndü oyunun çıkışı. Böyle ufak hamlelerden ziyade Bannerlord'u çıkarmaya çalışmaları gerekiyordu. Çok zaman geçti, gösterilen şeyler ise bunca zamana değmeyen, eski oyunlara mod ile gelen şeyler çoğunlukla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.