Şimdi Ara

LOL Soru-Cevap Kosesi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.103
Cevap
34
Favori
81.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fornicras

Beyler kite ne demek açıklayabilir misiniz?
    Ayrıca last hitimi geliştirmem gerek, sürekli geride kalıyorum aşırı sinir bozucu. Geliştrimek için ne yapabilirim?

kite uçurtma demektir bu kadar bile ingilizceniz yoksa bırakın oyunu zaten

Şaka bir yana uçurtma sen koşarken arkada kalır ya o mantıkla sen düşmandan kaçarken düşmana hasar verebilirsen buna kite denir. En iyi kite'ı singed yapar Önemli olan düşmana yakalanmamak.

Last hit için stream izle biraz eğer taktikleri bilmiyorsan. Sonrasında da botlarla oyna derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

quote:

Ayrıca last hitimi geliştirmem gerek, sürekli geride kalıyorum aşırı sinir bozucu. Geliştrimek için ne yapabilirim?

Şaka bir yana uçurtma sen koşarken arkada kalır ya o mantıkla sen düşmandan kaçarken düşmana hasar verebilirsen buna kite denir. En iyi kite'ı singed yapar Önemli olan düşmana yakalanmamak.

Last hit için stream izle biraz eğer taktikleri bilmiyorsan. Sonrasında da botlarla oyna derim.

İngilizcemiz var allaha şükür. Fakat oyunda başka bir anlamada mı kullanılıyor diye merak ettim. Ki zaten farkında olmadan bende bolca yapıyormuşum Teemo ile.
    Last hitin nasıl yapıldığını biliyorum yeni oyuncu falan değilim ama ne biliyim karşıdaki adam olmuş 70 ve 45 falan oluyorum taba basmaya korkuyorum farkı görecem diye. Bol bol yapa yapa mı gelişir ancak?
  • quote:

quote:

quote:

İngilizcemiz var allaha şükür. Fakat oyunda başka bir anlamada mı kullanılıyor diye merak ettim. Ki zaten farkında olmadan bende bolca yapıyormuşum Teemo ile.
    Last hitin nasıl yapıldığını biliyorum yeni oyuncu falan değilim ama ne biliyim karşıdaki adam olmuş 70 ve 45 falan oluyorum taba basmaya korkuyorum farkı görecem diye. Bol bol yapa yapa mı gelişir ancak?

Last hit için izle dediğim mesela ilk 3 creep'e kulenin 2 kez vurmasını bekle sonra sen vur, sonraki 3üne bir kez sen bir kule sonra bi daha sen gibi taktikler.
  • Kazanılan ip ve exp neye göre hesaplanıyor. Bide özel oyunda 1 saat eve yukarısa en fazla 95 ip veriyo neden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Smurf Hesabımda Vayne ve Caitlyn Arasında Kaldım. Beyler Sizce Hangisini Almalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesequ1ck

Smurf Hesabımda Vayne ve Caitlyn Arasında Kaldım. Beyler Sizce Hangisini Almalıyım ?

önce caitlyn sonra vayne al bence ikiside gerekli.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustacix

Kazanılan ip ve exp neye göre hesaplanıyor. Bide özel oyunda 1 saat eve yukarısa en fazla 95 ip veriyo neden?

Oyun süresi ne kadar fazlaysa o kadar fazla veriyor tabi ranked, normal, custom maçlarda bunların çarpanları değişiyor. Custom'da 40ip geliyorsa 1 saatlik oyunda ranked 1 saatlikte 120 falan geliyor. Ayrıca level atladıkça ip kasmak zorlaşıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stealthmass

quote:

Orijinalden alıntı: muratdoom

En uzun mesefaye normal skil atan hero ?

ashe E

Tüm herolar B rakib baseden kendi base ime kadar attım
  • AD Kayle can dolumu için Life Style dışında ne almalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Navy.

AD Kayle can dolumu için Life Style dışında ne almalıyım?

pd, bt

skillden gelen healdan bahsediyorsan ap veren item almalısın.
  • arkadaşlar bu oyun nasıl oynanıyor yeni başlamayı düşünüyorum, yaş seviyesi nedir?detaylı bilgi alabileceğim biri bana ulaşırsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıHanedanı

arkadaşlar bu oyun nasıl oynanıyor yeni başlamayı düşünüyorum, yaş seviyesi nedir?detaylı bilgi alabileceğim biri bana ulaşırsa sevinirim.

Forumda rehber var onlari oku sonra oyunun slteslnde ki önerili oku oyna takildigin yeri gel buraya sor cekinme
    yas ortalamasi tr sunucusunda düşük biraz ama orda ogrenmeye çaliş sonra baska bi sunucuda yeni hesap kur.
    Aramıza hoş geldin...

• resim cizim hikaye hero onerilerinin riot a direkmi yolluyoruz? bize kac rp yollar ortalama bosuna rp cekeyeyim bi suru fikir var aklimda

• quote:

Orijinalden alıntı: mustacix

resim cizim hikaye hero onerilerinin riot a direkmi yolluyoruz? bize kac rp yollar ortalama bosuna rp cekeyeyim bi suru fikir var aklimda

Aslinda almak istedigin seye 50 ye kadar ekris RP oldugunda senden birseyler cizip gondermeni istiyorlar. Bunu support uzerinden yapiyorsun. Yani tutupda summoners showcase e gonderme :)
  • ryze için bu yeni item var ya,tf yerinede alınıyor o item sizce viable mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hell's Angel's

ryze için bu yeni item var ya,tf yerinede alınıyor o item sizce viable mi ?

iceborn gauntlet bence viable. Mana, armor, cdr, ap ve pasifdeki slow özelliği için o parayı ryze için hakkettiğine inanıyorum ama henüz oyun içi denemedim. Deneyenlerden görüş almak lazım.

Önemli noktalardan biri tfte basit saldırı yapıp pasifteki slow ve +damage özelliğini kullanmayı unutmamak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Entropi Canavarı -- 21 Ocak 2013; 14:48:58 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hell's Angel's

ryze için bu yeni item var ya,tf yerinede alınıyor o item sizce viable mi ?

iceborn gauntlet bence viable. Mana, armor, cdr, ap ve pasifdeki slow özelliği için o parayı ryze için hakkettiğine inanıyorum ama henüz oyun içi denemedim. Deneyenlerden görüş almak lazım.

Önemli noktalardan biri tfte basit saldırı yapıp pasifteki slow ve +damage özelliğini kullanmayı unutmamak.

geçen gün botlarla şöyle birşey denedim arch angel ve manamura pasiflerini fulledim,iceborn aldım üstüne harika bir mana ap ve ad oluyor ve minionları aa ile bile rahatca alıyordum

ama normal gamede o iki itemi fullemek zor iş
  • Savaş davşanı riven sınırlı sayıda falan değil dimi , alıcam ama ileride alıcam öyle bir durum varsa biraz daha acele edicem de, bilginiz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sepulchure

Savaş davşanı riven sınırlı sayıda falan değil dimi , alıcam ama ileride alıcam öyle bir durum varsa biraz daha acele edicem de, bilginiz var mı ?

Değil.
  • Split push nedir bu ara çok duydum, özellikle asyalı takımlar hep bu taktiği yapıyormuş.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.