Şimdi Ara

Left 4 Dead 2 Canlı Yayın Tekrarı 'Biz Zombilere Kafa Atıyoruz, Takipçilerimiz Bize'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beril, Talha, Tunahan ve Samet önce zombilere kafa attı, sonra takipçilerden dayak yedi!

• Sayın BSC editörleri
    Canlı yayın tekrarlarının anasayfada yer alması gerektiğini düşünmüyorum çünkü yeni bir video gelmiş gibi sevinip hayat kırılığına uğruyoruz. Bunun yerine anasayfada sağ taraftaki canlıyayın programının altına bir sekme açılıp "Canlı yayın tekrarları Youtube kanalımızda" denilebilir veya canlı yayınlar için bir buton konulabilir. Böylece daha düzenli bir BSC olucağını düşünüyorum. BSC hepimizin onu temiz tutalım lütfen.

Saygılar

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • hap var sigara var :D

• BSC, max. 1000 kişinin izlediği canlı yayın yaapıyor ki.. o da GTA yayını gerisi hikaye... Normal canlı yayınlarınızı ortalama 500 kişi izliyor ki... bu da çok yetersiz bir rakam. Bunun yerine, oynayın, kaydedin full 2 saatlik yayını hemen taze bi şekilde paylaşın... Hem hergün canlı yayın yapmak yerine biraz incelemelerin üzerinde durun. Sanıyorum; sitenin temeli buydu ama siz bunu arkaya ittiniz...
  • Oyun Muabbeti Gelmedi Hala ...

• Aynen, o kadar adamsınız. bi sohbet edip kaydedemediniz... Göya; 2 ay önce konu soruyordunuz... ''Konumuz Ne Olsun '' diye...

• Takipçiler ile oyun oynayacaksınız, önceden katılmak isteyenlerin isimleri not alın sonra noter huzurunda mı yaparsanız yoksa bu L4D2'de ki yandaşlarınızı oyuna davet edersiniz size kalmış lakin isimleri önceden yayınlayın...

Youtube kanalınada upload etmişsiniz iyi olmuş, Smart özellikli TV yahut ses sistemlerinin Youtube uygulaması var ordan izleriz. BSC ve DH haberinde smart uygulaması olsa fena olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowofDeath06

Sayın BSC editörleri <br>Canlı yayın tekrarlarının anasayfada yer alması gerektiğini düşünmüyorum çünkü yeni bir video gelmiş gibi sevinip hayat kırılığına uğruyoruz. Bunun yerine anasayfada sağ taraftaki canlıyayın programının altına bir sekme açılıp "Canlı yayın tekrarları Youtube kanalımızda" denilebilir veya canlı yayınlar için bir buton konulabilir. Böylece daha düzenli bir BSC olucağını düşünüyorum. BSC hepimizin onu temiz tutalım lütfen. <br><br>Saygılar

Selamlar,

Haklısınız ve bu konu üzerinde biz de kısa süre içinde bir değişikliğe gideceğiz. Tekrar yayınlar için ayrı bir bölüm olacak. Oradan takip edeceksiniz :)

@mementopolis

Hem The Game Awards hem de PlayStation Experience etkinlikleri için birer program hazırladık. Her ikisinin de montajı yarına bitmiş olur. Ayrıca bu hafta Oyun Muhabbeti de çekeceğiz.

@Scritous

Serzenişte bulunmakta haklısın. Ama altını çizeyim, tanıdıklarımızı değil Steam'de ekli olan arkadaşları sırayla her maç değiştirerek oyuna dahil ettik/etmeye çalıştık. Teorideki her şey uygulamada kusursuz işlemiyor. Bana kalsa açalım Just Cause'da 1000 kişi yürüyelim : ) Ne diyeyim? Bir dahakine de senin gönlünü alırız.

- Talha

• Talha bey twitch yayını bu haftadamı yok,?
  • Talha Reyiz yine günü kurtardı :)
    Görüşlerimize değer verdiğiniz ve gözardı etmediğiniz için çok teşekkürler BSC ekibi eminim benim gibi çoğu kişinin onca site arasından takip etmesinin nedenlerinden biri budur.Ersin İyikul'dan beri burdayız umarım ki burda kalırız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowofDeath06

Talha Reyiz yine günü kurtardı :)<br>Görüşlerimize değer verdiğiniz ve gözardı etmediğiniz için çok teşekkürler BSC ekibi eminim benim gibi çoğu kişinin onca site arasından takip etmesinin nedenlerinden biri budur.Ersin İyikul'dan beri burdayız umarım ki burda kalırız :)

Erdinç İyikul ile Ersin Kılıç'ı hibrit yapmışsın :D

• Cevap yazması hiç yoktan bizi gördüğü anlamına gelir bu da iyi bir şey.İstediklerimizin hepsi olmasa da bir kısmını gerçekleştirebilir.Videoyu izlememe gerek yok canlı yayında izlemiştim zaten.
    Haklısınız ve bu konu üzerinde biz de kısa süre içinde bir değişikliğe gideceğiz. Tekrar yayınlar için ayrı bir bölüm olacak. Oradan takip edeceksiniz :)

zaten açıklamaya yapmış.Şuan anasayfa da yayımlayarak içerik üretmiş gibi olduğunuzu sanmadığınızı biliyorum.(üst düzey cümle kurdum :)

• BSC editörleri, interaktifdir...mesajlara değer verirler. düzgünce soru sorarsanız cevap verirler... Gökhan, Talha, Ersin, Alkan, Tabii; Talha, biraz daha ılımlıdır bu konularda...
  • Video güzel olmuş bsc neden eskisi kadar inceleme yapmıyo bazı oyunları es geçiyosunuz mesela video yoksa bile yazılı inceleme olması lazım en azından.

• quote:

Orijinalden alıntı: madiko

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: ShadowofDeath06<br><br>Talha Reyiz yine günü kurtardı :)<br>Görüşlerimize değer verdiğiniz ve gözardı etmediğiniz için çok teşekkürler BSC ekibi eminim benim gibi çoğu kişinin onca site arasından takip etmesinin nedenlerinden biri budur.Ersin İyikul'dan beri burdayız umarım ki burda kalırız :)</blockquote><br><br>Erdinç İyikul ile Ersin Kılıç'ı hibrit yapmışsın :D

Çaktırma ya gece gece Erdinç yazamamışım kafam gitmiş :D

• videonun editini kim yaptıysa eline sağlık efsane olmuş. ancak daha önce de söylendiği gibi bir denge tutturmak lazım. yayınlar iyi ancak istenilen düzeyde değil. bu yüzden yayın sayısı azaltılıp incelemelere ağırlık verilmesi daha mantıklı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.