Şimdi Ara

İlk İzlenim: Mass Effect Andromeda

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mass Effect üçlemesinden sonra bizleri başka bir galaksiye götürecek yeni bir uzay macerası başladı. Andromeda'ya ayak bastıktan sonra(!) karşımıza neler çıkıyor?

• olmuş mu olmamış mı şimdi
  • No man's Sky girdirilmis Mass Effect

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • temmuza kalmaz 100 lira altına iner bu oyun aceleye gerek yok
  • Gökhan seni seviyorum kardeşim. Umarım hep bu sektörde olursun. Oyuna gelirsek artık grafiğin değil fiziklerin ve yapay zekanın gelişimini görmek istediğimizin kanıtı niteliğinde bir yapım. İbretlik...

• Oyunu yaparken 100 lerce insan çalışıyor biri de çıkıp demiyor mu ya bu karakter neden böyle değişik koşuyor ? Anlaması çok zor

• Mass Effect 1-2-3 kesinlikle daha güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 23 Mart 2017; 13:27:43 >
  • tuşa bastığımda yavaş, sonra hızlı, bıraktığımda durmuyor ve yıl 2017. En fazla bu kadar gıcık olabilirdi.

• Bu arada Gökhan Yılmaz, sizi RPG, Strateji oyunları yorumlarken dinlemek çok keyifli.

• bu ne be ps 2 grafikleri gibi.
  • yarım yamalak kusurlu oyunlar çıkartıp, milletten parayı peşin peşin aldıktan sonra zamana yaya yaya keyfe keder patch ile oyunları adam etme modası da yeni çıktı. bu adamlar bilmiyorlar mıydı oyunun hatalarını ? elbette biliyorlardı ama çıkışı bir 6 ay erteleyip paracıkları ileri tarihte kazanmak ağır geldi. umarım satışları düşer de akıllanırlar, sinir oluyorum şöyle milleti aptal yerine koyan markalara.
  • oyun fena değil; özellikle deli gibi keşife vurduruyor ki kafamız yansın diye

dragon age inqusition'dan alışığım oyuna hiç zorlanmadım, gerek grafik gerek oyun mekaniği aynı zaten neredeyse.

ama oyunla anlamadığım bazı şeyler var arkadaşlar bilen yardımcı olursa sevinirim; şimdi ilk gezegeni %80 yaptım, bazı bölgeler de hala aşırı radyasyon var level 3 seviyesinde. buraları nasıl temizliyoruz. dün aldım oyunu çok araştıramadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.