Şimdi Ara

BSC Tartışıyor: Resident Evil 2 Remake'den Beklentilerimiz Neler? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
1.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi ikinizide çok seviyorum büyük bir heyecanla izliyordum yorumlarınızı ama Tofu yu hatırlayamanız ve bayan arkadaşın 3 ncü oyunda bulunuyor demesi izlemeyi yarıda bırakmama neden oldu saygılar. ellerinize saygılar.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oyuna coop modu ekleseler arkadasimizla gercek zamanli olarak oynayabilsek.Bu sekilde A ve B senaryosunu oynarken sen nerdesin ,napiyorsun diye birbirimizden haberdar olup belli noktalarda bulusup bazi anahtar vs gibi seyleri birbirimize ulastirabilsek.

• saçmalamasın yeter

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şehir atmosferi, şehir atmosferi diyorsunuz ama oyunun %99u kapalı mekanlarda geçiyordu. Resident evil 3 e saklarsınız artık bu beklentinizi :)
    Remake olayı beni korkutuyor bence işin tezeğini çıkaracaklar yine. Zaten videoda we do it tshirt lü yeni yetmeyi de gözüm hiç tutmadı. Keşke oyunun birebir aynısının 1080p uyumulu remastered versiyonunu geliştirselerdi

• Beklentim olarak; A ve B senaryolarına hiç dokunmasınlar. Ada Wong la, Chris le veya başka bir karakterle C hatta D senaryosu ekleyebilirler.

• Yüzünüze vuran ışık çok fazla.yüzünüz zor görünüyor.Umarım en kısa sürede yeni stüdyoya adapte olup ışığı buna göre ayarlarsınız.Sevgiler saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: bedo201

Kaş yaparken göz çıkartmasalar bari. Talha Beyin dedigi gibi oyun aksiyona asla ve asla kaymamalı. Oyunu uzatmak icin de umarim ki alakasi olmayan karakterler eklenmez. Ah be Capcom 4-5-6 gibi seri dışı oyun yapacagina boyle devam etseydin eger, remaster remastered yapmaya ne gerek vardi demi Umarim ki 7 de ayni hatayi yapmazlar...

5 ve 6 tamam da 4. oyun çok güzel di.
  • akif1 kullanıcısına yanıt
    Ben ilk 3 leme açısından söylemek istemiştim aslında. Yoksa bende 4. oyunu beğeniyorum fakat seri bu oyunla birlikte değişime uğramıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük bir heyecanla bekliyorum ve daha sonrada RE3 remake tabiki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hikayeyi bozmasınlar ve güzel grafiklerle oyunu bize sunsunlar. Ufak yan hikayeler ve mekanlar eklenebilir ama genel olarak fazla bir değişiklik istemiyorum kendi adıma. Belki Dino Crisis 2 de duyurulur ilerde.

• Sohbet icin Tessekürler.

Yanliz Cok Beklentiye Girdiniz :D .

• çıtayı çok yükseltmişiniz . bakalım beklentileri karşılar umarım

• aynısının hd'si olsun yine oynatır

• WiiSmash kullanıcısına yanıt
    Save odasında çalan müziği dinlesek yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyla ilgisi yok ama söylemeden geçemedim Beril yeni saç rengi ile Kül rengi saçlı kızımız Ciri ye benzemiş, yakışmışta :)

• Hep aynı şeylerden bahsediyorsunuz bu video sıkıcı geldi bana.

• Çok pis Resident Evil 2 oynayasım geldi
  • Yanlış anlamayın ama sürekli aynı şeyleri döndüre döndüre konuşmuşsunuz. Yine de gönlünüze sağlık

• evet konseptte biraz değişiklik iyi olur.
    salgından etkilenerek etleri sarkmış salyalarını aktırak etrafta dolaşan criss ve jill ile kungfu yapabilen zombiler bekliyoruz.

• Şunuda söylemem gerek müziklere kesinlikle dokunmasınlar, değiştirmesinler çünkü bize eski günleri hatırlatıp o günlere döndürecek en önemli şey müzikler.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.