Şimdi Ara

Bölüm Sonu Canavarı'nın Forumu Açıldı! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
0
Favori
18.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gun

quote:

Orijinalden alıntı: ReBRooW

En azından BSC forumunda, şu avatar boyutlarını büyütün, karınca gibi ufacık avatar belli bile olmuyor.

Avatar boyutlarının büyümesi forumdaki yazıların daha arka plana atılmasına neden olduğunu düşündüğümden şimdilik düşünmüyoruz ama ilerde toplu bir şekilde değişterebiliriz.

İsteğinizi anlıyorum çok teşekkürler.

Düşüncenize saygı duyuyorum. Umarım İleride bu konu hakkında çalışmanız olur. Ayrıca font Secimi ile ilgili bir sıkıntımı söz konusu hangi font secersem seceyim tek font ile gözteriliyor yazı.Bende Teşekkür ederim Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReBRooW -- 24 Ocak 2012; 22:12:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

quote:

Orijinalden alıntı: Legend_Warrior

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Buradaki konular oraya aktarılıp burası kapatılmalı bence

Oldu başka ?

Ya orası kapatılmalı ya burası,iki yerde aynı anda devam etmesi çok saçma değilmi ?

Kapanacaksa illa biri BSC forum kapanır, Gün Bey'in de dediği gibi BSC'nin avantajı DH oldu..Forum denilince DH gelir aklına, ama BSC'yi de kapatma ihtimalleri yok şimdilik, DH'i de kapayamazlar, isteyen istediğini ya da ikisini de takip edecek şimdilik..

Ben Dh yi kapayın demiyorum,oyun bölümündeki konular bsc foruma taşınıp,dh forumda xbox,playstation linkleri falan bsc foruma yönlendirilmeli.İki tane ayrı yer çok saçma değilmi ?

O konuyu BSC forumu kuranlara sormalısın benim düşüncem değil, ama yıllardan beri takip edilen bir forumu oyun bölümü de olsa başka foruma taşımak saçmalıktır bana göre, üstelik bir neden de yok..BSC'de bununla yükseldi zaten..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Buradaki konular oraya aktarılıp burası kapatılmalı bence

Oldu başka ?

Ya orası kapatılmalı ya burası,iki yerde aynı anda devam etmesi çok saçma değilmi ?

Kapanacaksa illa biri BSC forum kapanır, Gün Bey'in de dediği gibi BSC'nin avantajı DH oldu..Forum denilince DH gelir aklına, ama BSC'yi de kapatma ihtimalleri yok şimdilik, DH'i de kapayamazlar, isteyen istediğini ya da ikisini de takip edecek şimdilik..

Ben Dh yi kapayın demiyorum,oyun bölümündeki konular bsc foruma taşınıp,dh forumda xbox,playstation linkleri falan bsc foruma yönlendirilmeli.İki tane ayrı yer çok saçma değilmi ?

O konuyu BSC forumu kuranlara sormalısın benim düşüncem değil, ama yıllardan beri takip edilen bir forumu oyun bölümü de olsa başka foruma taşımak saçmalıktır bana göre, üstelik bir neden de yok..BSC'de bununla yükseldi zaten..

Merhaba,

DH
    ile BSC işleyiş açısından tamamen ayrı kuruluşlar. Bu yüzden açılan forumu, aynı forummuş gibi değerlendirmeyin. AR-GE kanadı ortak olsa da içeriksel ve yönetimsel açıdan BSC kendi özgürlüğüne sahip.

Forum konusu ise bayadır gündemde olan ve uzun sürelerdir planladığımız bir çalışmaydı. Açılan forumun DH'nin yerine geçme ya da rakip olma gibi bir hedefi yok, zaten öyle bir hedefi de olamaz. Biz daha farklı bir kitlenin sırf oyunlar üzerinden paylaşım yapacağı bir ortam kurmanın derdindeyiz. Hazırlanan etiket sistemi bence bunun en iyi göstergesi. Zaten ilerleyen dönemlerde de BSC forumunun gene oyunculara özel farklı uygulamalar ile karşınızda yer alacağını göreceksiniz.

İyi geceler,

Erdinç İyikul
  • Çok güzel olmuş emeği geçen herkesin eline sağlık diyor ve videoyu izlemeye gidiyorum...
  • Öncelikle tebrik ederim aslında bu etiket gerçekten gerekliydi yapımda emeği geçenlere sonsuz teşekkür.
    Şöyle birşey var kafamda DH'deki oyun bölümleri kapansa DH forumda oyunla ilgili şeyler olmasa diyorum çünkü mesela ben dh'den bir konuyu takip ediyordum ama burası açılınca burdanda başka konuları takip ediyorum hem dh hem bsc biraz yorucu olabilir aslında. Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir.
    Birde dh forumun mobil sürümü var ve bsc forumada yapılsa çok iyi olur. İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jonesknow -- 25 Ocak 2012; 1:13:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanK.

Öncelikle tebrik ederim aslında bu etiket gerçekten gerekliydi yapımda emeği geçenlere sonsuz teşekkür.
    Şöyle birşey var kafamda DH'deki oyun bölümleri kapansa DH forumda oyunla ilgili şeyler olmasa diyorum çünkü mesela ben dh'den bir konuyu takip ediyordum ama burası açılınca burdanda başka konuları takip ediyorum hem dh hem bsc biraz yorucu olabilir aslında. Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir.
    Birde dh forumun mobil sürümü var ve bsc forumada yapılsa çok iyi olur. İyi forumlar.

Yoğun istek ve iki forumunda birbirine destek vermesi gereksiniminden dolayı iki forumuda takip edebileceğiniz bir sistem oluşturmak için elimizden geleni yapacağız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Öncelikle tebrik ederim aslında bu etiket gerçekten gerekliydi yapımda emeği geçenlere sonsuz teşekkür.

Yoğun istek ve iki forumunda birbirine destek vermesi gereksiniminden dolayı iki forumuda takip edebileceğiniz bir sistem oluşturmak için elimizden geleni yapacağız.

Hocam peki BSC Foruma mobil sürüm ne zaman gelicek?
  • Rakip olmasa da DH'nin oyun bölümündeki kitlesini de çekmek istediğiniz ortada, Xbox bölümü zaten canlı değil ama PS ve PC forumlarına da eksi yansıyacak bu forumun açılması..DH'de uzun zaman geçirenler kalacaktır da, canlılık yavaş yavaş geçecek oraya DH dışındakilerle beraber..Sizin kurmak istediğiniz ortam DH oyun bölümünü de etkiliyor..

Ayrıca ben bunu DH'nin kapanmasını öneren arkadaşa yazdım, sizin cevabınız ona da cevap olmuştur zaten, DH forumun kapanması söz konusu değil..Arkadaşın görüşünün oldukça gereksiz bir görüş olduğu ortada..Kaç yıllık forumu yeni açılan bir forum için kapatma düşüncesi saçmalık..
  • quote:

Rakip olmasa da DH'nin oyun bölümündeki kitlesini de çekmek istediğiniz ortada, Xbox bölümü zaten canlı değil ama PS ve PC forumlarına da eksi yansıyacak bu forumun açılması..DH'de uzun zaman geçirenler kalacaktır da, canlılık yavaş yavaş geçecek oraya DH dışındakilerle beraber..Sizin kurmak istediğiniz ortam DH oyun bölümünü de etkiliyor..

Ayrıca ben bunu DH'nin kapanmasını öneren arkadaşa yazdım, sizin cevabınız ona da cevap olmuştur zaten, DH forumun kapanması söz konusu değil..Arkadaşın görüşünün oldukça gereksiz bir görüş olduğu ortada..Kaç yıllık forumu yeni açılan bir forum için kapatma düşüncesi saçmalık..

DH'nin forumlarını eksiye götüreceğine inanmıyorum.

Sonuçta DH'nin forumları çok köklü ve geniş bir forum. Bazı kişilerin geçmesi bile
    DH'yi etkilemez. DH kendi yeni üyeleri çıkartacaktır.

Amacımız ise DH üyelerinden çok bsc'yi takip edip üye olup yazmayan sesiz çoğunluk.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam peki BSC Foruma mobil sürüm ne zaman gelicek?

En kısa sürede demek istiyorum fakat iş yoğunluğuna bağlı olarak değişebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pir

Yarım sattir videoyu izliyorum, DH forumlarındaki oyuna özel alt forumların aynısını yeni bir şey yapmış gibi anlatıyorsunuz...

Bsc forum aslında DH veri tabanı içersinde ortak kullanacak şekilde hazırlandı.

Tüm sayfalar, tüm altyapı aynı yerde birden fazla forumu çalıştıracak şekilde tek tek değiştirildi.

Ayrıca künye sistemi büyük bir yenilik. Bunların hiçbiri DH'yi kurarken yaptığımız şeyler değildi.

Ama sonuçta buda bir forum yani mantık yapı benzer öyle bakarsanız haklısınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabii ki DH'yi asla ama asla bırakmayız, sonuçta yıllardır burada takılıyoruz. Turuncuya aşığız. Dh candır
    Benim için tek forum Donanım Haber'dir. Oyun haberleri ve Video inceleme denildimide aklıma ilk ve tek Bölüm Sonu Canavarı gelir.
    Yeni forum hayırlı uğurlu olsun ve çok para kazandırsın size
  • Ben şunu anlamıyorum, madem dh ile birlikte hareket ediliyor, neden bsc forum reklamı dh forumu içinde yapılıyor? Bir birliktelik varsa, bsc sitesine forum bölümü koysun, tamam, ama forum bölümünü dh e yönlendirsin. Eş zamanlı eş uygulama olsun yani. Mutlaka olabiliyordur bu şekilde. Böylece 2 forum entegre olmuş olmaz mı? Buradaki takip azalacak konsantrasyon bozulacak. Bana anlamsız geldi bu yapılan.

Edit: 2 üzerimde gun benzer birşey söylemiş ama bu benim demek istediğime mi tekabül ediyor onu teknik olarak bilmiyorum, o yüzden yazımı editlemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buyukbaba -- 26 Ocak 2012; 12:33:22 >
  • DH bindiği dalı kesiyor reklamları kaybedecek
    DH den banlılar artık orda at koştururlar
  • Ben zaten dh'ı bırakıp bsc'ye yazacak üye tanımıyorum bu forumda anca dh'ı keşfedememiş bsc'yi merlininkazanı gibi ara sıra takip eden üyeler yazacaktır oraya

Zaten merlininkazani, trgamer gibi sitelerinin forumlarının hali ortada, o yüzden endişelenecek bir durum yok rahatız yani.

Forumdaki ufak logolu etiket sistemi güzel gibi bu dh'a uyarlanabilir gun bey'in anlatmak istediği olaylardan biri de buydu sanırım, umarım oyunlar biriktikce karışıklık olmaz.

BSC'yi seviyoruz yanlış anlaşılma olmasın Ersin hariç hiçbirini tanımam zaten yani tartışmam tavır almam gibi birşey söz konusu olamaz aksine herzaman video incelemelerini izlerim haberlerini burada paylaşırım.

Fakat madem ayrı bir forum olacaktı teması vs herşeyi dh'dan farklı olsaydı o zaman anlardım ama bildiğin dh forumlarının mavi renklisi, başka fark gören varsa söylesin, elbette gun ile by_e uzun uzun görüştüler bu konuyu böyle bir karara vardılar, şu an için saygı duymaktan başka bir seçeneğimiz yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 26 Ocak 2012; 12:45:38 >
  • Yerinde bir uygulama olmuş böyle bir riski göze alıp yeni forum açmanız bence çok iyi. Her ne kadar bir çok insan bu siteyi Konu Dışı'ndan ibaret sansada burası Donanım/Hardware forumu.

Yanlızca BSC takipçileri oyun tanıtımlarına attığı yorumu forum.donanımhaber'de okuması başlı başına bir şaçmalıktı zaten.

Umarım dahada geliştirilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nipponese

Yerinde bir uygulama olmuş böyle bir riski göze alıp yeni forum açmanız bence çok iyi. Her ne kadar bir çok insan bu siteyi Konu Dışı'ndan ibaret sansada burası Donanım/Hardware forumu.

Yanlızca BSC takipçileri oyun tanıtımlarına attığı yorumu forum.donanımhaber'de okuması başlı başına bir şaçmalıktı zaten.

Dh oyun bölümünde yeterince takılmadığın nasıl da belli oluyor...
  • quote:

quote:

Yerinde bir uygulama olmuş böyle bir riski göze alıp yeni forum açmanız bence çok iyi. Her ne kadar bir çok insan bu siteyi Konu Dışı'ndan ibaret sansada burası Donanım/Hardware forumu.

Sen ne çeşit birşeysin ? Amacın ne anlayamadım beni seni. Uygulamayı protesto edeceksen yorumunu atar gidersin arkadaşım her yorum atana cevap atmaktaki amacın ne. Anladık senelerdir oyun bölümündesin , pro-gamersin anladıkta amacın ne yani onu bir açıklasan yardımcı olucaz sana.
  • quote:

quote:

quote:

Sen ne çeşit birşeysin ? Amacın ne anlayamadım beni seni. Uygulamayı protesto edeceksen yorumunu atar gidersin arkadaşım her yorum atana cevap atmaktaki amacın ne. Anladık senelerdir oyun bölümündesin , pro-gamersin anladıkta amacın ne yani onu bir açıklasan yardımcı olucaz sana.

Yeterince oyun bölümünde takılsaydın bu cümleleri yazmazdın hepsi bu, niye celallendinki bu kadar...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yeterince oyun bölümünde takılsaydın bu cümleleri yazmazdın hepsi bu, niye celallendinki bu kadar...

Kimin celalendiği belli , konu başından beri burdasın her yoruma bir cevap. Çok mu kızdırdı seni yeni forum açılması anlamadım. Madem beğenmedin girmezsin bsc forumuna olur biter.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.