Şimdi Ara

Bölüm Sonu Canavarı'nın Forumu Açıldı! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
0
Favori
18.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Chidori

BSC DH bünyesinden ayrılmayı mı düşünüyor acaba ?

Bu arada hayırlı olsun.

Bsc 'nin DH 'den ayrılması gibi bişi olamaz zaten DH 'nin olanaklarını kullandığı için rakiplerine büyük bir avantaj sağlıyor. Böyle değişik altyapılar karışık projeler yapılabilmesi ve ticari faaliyet olarak başarılı olması hep bunun sayesinde üyelik sisteminin ortak olması bile avantaj.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

BSC forumunda enter tuşu çalışmıyor...

Yani bunu yapamıyorum. Bu sorun benim kullandığım sistemden mi kaynaklanıyor yoksa forumdan mı anlamadım. Mac OS X Tiger kullanıyorum. İki ayrı browserda denedim (Safari ve Opera) ikisinde de aynı sorun var. DH forumunda böyle bir sorun yok ama. Hani aynı altyapıysa, ondan söyledim...

Sorun sizde değil kullandığımız klavye ayarları forumda bunu engellemiş en kısa sürede duzelteceğiz kusura bakmayın.

Anladım. Teşekkürler, iyi çalışmalar. :)
  • hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

Buradaki konular oraya aktarılıp burası kapatılmalı bence

Oldu başka ?

Ya orası kapatılmalı ya burası,iki yerde aynı anda devam etmesi çok saçma değilmi ?
  • videoyuda izledim yeni bitti. karşısındaki kişi gün beymiş , biraz çekingenlik vardı ama ilk videosu sanırım normaldir
  • Mobil BSC'na ana sayfa,videolar kısmına "forum" erişim linki eklenirse çok güzel olur.
    Ayrıca mobil.forumdh gibi mobil.forumbsc çalışmanız olursa tadından yenmez.
    Ekleme: BSC'nın mobil versyonuda haberlere yapılan yorumlarda gözükmüyor artık... Üye girişide sıkıntılı.

İşin özü, mobil alanda BSC'nın geliştirilmesini talep etsem :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 24 Ocak 2012; 16:05:59 >
  • Donanım Haber'in forumu gerçekten muazzam, her konu hakkında doyurucu bilgi var. 2005'ten beri aktif olarak orada da yazıyorum, bir çok defa alışveriş yaptım 2. el kısmından, oradan bakmadan bilgisayarıma hiçbir parça almam. Gerçekten çok çok iyi bu konuda. Şimdi 2. forumumuzun olması da ayrıca güzel olacak.
  • quote:

quote:

quote:

Video'yu izlerseniz bu zaten DH için geliştirilmiş bir proje fakat bsc'de deniyoruz en kısa sürede izleyip dh'yede uyarlayacağız tabii farklı şeyler yapmak gerekiyor ama şimdilik BSC forumuna özel durumda bir yandan da beta durumda.

Buna sevindim, oyun bölümü olarak dh rakipsiz ve yeterliydi, hiç gerek yoktu bsc forumuna bana kalırsa, dhdakilerin bsc forumuna kayacağını sanmıyorum gerçi.Umarım bsc forumu hiç tutmaz forum kapanır dh ile yola devam ederiz, oyun incelemeleri-haberleri açısından çok severim BSC'yi orası ayrı, fakat forum dedin mi DH akar

DH forumlarının ne kadar başarılı olduğu konusunda haklısınız fakat Bsc'de çok başarılı bir site ve bir foruma ihtiyacı var zira forum bir sitenin büyümesi ve kararlı bir şekilde gelişmesi için gerekli.

Ayrıca sitenin trafiğini arttırmamız bize yeni reklam olanakları Buda daha fazla bütçe ile daha fazla içerik olanak sunacak.

BSC'ye elbette bir forum gerekli ama zaten BSC'nin forumu DH'di. BSC'nin üyeleri DH'den oluşur ve videolarına DH'den ulaşabilirdik.Bu değişiklikler DH üzerinden yapılsa tek forumu takip etmek hem editörler için hem kullanıcılar için kolay olacaktır.

• Ahahaha uzun zamandır Erdinç abiyi böyle heyecanlı ve mutlu gördüm valla, video sonunda ben bile heyecanlandım hadi şimdi go to the forum!
  • bsc'de giriş yaparken beni hatırla dediğim halde ertesi gün veya bi kaç saat sonra girmek istediğimde otomatik çıkış yapıyor bu sorunda ortadan kalktımı mis gibi
  • quote:

quote:

quote:

Video'yu izlerseniz bu zaten DH için geliştirilmiş bir proje fakat bsc'de deniyoruz en kısa sürede izleyip dh'yede uyarlayacağız tabii farklı şeyler yapmak gerekiyor ama şimdilik BSC forumuna özel durumda bir yandan da beta durumda.

Buna sevindim, oyun bölümü olarak dh rakipsiz ve yeterliydi, hiç gerek yoktu bsc forumuna bana kalırsa, dhdakilerin bsc forumuna kayacağını sanmıyorum gerçi.Umarım bsc forumu hiç tutmaz forum kapanır dh ile yola devam ederiz, oyun incelemeleri-haberleri açısından çok severim BSC'yi orası ayrı, fakat forum dedin mi DH akar

DH forumlarının ne kadar başarılı olduğu konusunda haklısınız fakat Bsc'de çok başarılı bir site ve bir foruma ihtiyacı var zira forum bir sitenin büyümesi ve kararlı bir şekilde gelişmesi için gerekli.

Ayrıca sitenin trafiğini arttırmamız bize yeni reklam olanakları Buda daha fazla bütçe ile daha fazla içerik olanak sunacak.

BSC'nin forumu DH'dır bana göre, yine de bir bildiğiniz vardır tabi forum sahibi olarak,saygı duyarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

bsc'de giriş yaparken beni hatırla dediğim halde ertesi gün veya bi kaç saat sonra girmek istediğimde otomatik çıkış yapıyor bu sorunda ortadan kalktımı mis gibi

Şuan beta sürümü olduğundan programcılar sürekli birşey deneyip değiştiriyorlardır. Bundan dolayı da cookieler sıfırlanıyor olabilir. Şu süreçte bunlar normal bana göre.
  • quote:

quote:

quote:

Oldu başka ?

Ya orası kapatılmalı ya burası,iki yerde aynı anda devam etmesi çok saçma değilmi ?

Kapanacaksa illa biri BSC forum kapanır, Gün Bey'in de dediği gibi BSC'nin avantajı DH oldu..Forum denilince DH gelir aklına, ama BSC'yi de kapatma ihtimalleri yok şimdilik, DH'i de kapayamazlar, isteyen istediğini ya da ikisini de takip edecek şimdilik..

• Yeni forum hayırlı olsun. Buradaki seviyeli muhabbetleri devam ettirmek dileğiyle..
  • Hayirli olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Sanırım ilk defa turuncu olmayan bir forumda uzun saatler geçireceğim.

Goldpanç anında sattı dh yi
  • Popüler konularda hangisine tıklasam donanımhabere gidiyor bsc forumda açılmıyor zaten dh olarak açılanda da böyle diyor
    ''Bu konu gösterimden kaldırılmıştır, bu yüzden girişiniz engellendi.
    Sadece yöneticiler görebilir.

Lütfen Giriş yeterli yönetici hesabınız ile buradan giriş yapın ya da anasayfaya geri dönün.''

Bu sorunu düzeltirseniz sevinirim ve bu konu neden kapatıldı söylerseniz ve açarsanız konuyu sevinirim.
  • En azından BSC forumunda, şu avatar boyutlarını büyütün, karınca gibi ufacık avatar belli bile olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReBRooW -- 24 Ocak 2012; 21:02:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_Warrior

quote:

quote:

quote:

Oldu başka ?

Kapanacaksa illa biri BSC forum kapanır, Gün Bey'in de dediği gibi BSC'nin avantajı DH oldu..Forum denilince DH gelir aklına, ama BSC'yi de kapatma ihtimalleri yok şimdilik, DH'i de kapayamazlar, isteyen istediğini ya da ikisini de takip edecek şimdilik..

Ben Dh yi kapayın demiyorum,oyun bölümündeki konular bsc foruma taşınıp,dh forumda xbox,playstation linkleri falan bsc foruma yönlendirilmeli.İki tane ayrı yer çok saçma değilmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ReBRooW

En azından BSC forumunda, şu avatar boyutlarını büyütün, karınca gibi ufacık avatar belli bile olmuyor.

Avatar boyutlarının büyümesi forumdaki yazıların daha arka plana atılmasına neden olduğunu düşündüğümden şimdilik düşünmüyoruz ama ilerde toplu bir şekilde değişterebiliriz.

İsteğinizi anlıyorum çok teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.