Şimdi Ara

Oyun Tavsiyesi - İstek Konusu [Güncel & Düşük Sistem & Denemeye Değer Oyunlar](REHBER EKLENDİ!) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
677
Cevap
2
Favori
76.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • selam arkadaşlar gamyunda bütün oyunlarda yüksek puanlı ve yüksek karizmalı nicklerim var isteyenlere verebilirim , ilgilenen arkadaşlar özel mesaj PM atsın.
  • RPG tarzında. Yani bir metin2 gibi olucak ama bunda karekter değil araba olucak. Arabaya level attırcan online olarak milletle pvp yapcan kapışcan falan bu tarz oyun bilen varsa önerilerini alalım.
  • Mstar a gelin bence :3
  • Şu an kadarki oyunların hemen hepsi wow clone. Diğerlerinden tek farklı oyun Albion online. Özellikle pvp ve craft sevenler için çok iyi oyun.
  • Ben WoW gibi detaylı bi pvp ve pve'si olan, özellikle pvp'de çok geniş imkanlar sunan ama Tera, Neverwinter gibi non target yani mousela tıklayarak değil de skillshot ve karakteri direk thirdperson olarak yönettiğimiz bi oyun arıyorum. Ne zaman bi nontarget oyun oynadıysam pvp'si yok denecek kadar az oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snefru

Ben WoW gibi detaylı bi pvp ve pve'si olan, özellikle pvp'de çok geniş imkanlar sunan ama Tera, Neverwinter gibi non target yani mousela tıklayarak değil de skillshot ve karakteri direk thirdperson olarak yönettiğimiz bi oyun arıyorum. Ne zaman bi nontarget oyun oynadıysam pvp'si yok denecek kadar az oluyor.

Merhaba eğer grafikleri dert etmiyorsanız (anime tarzı olması sizi rahatsız etmezse ) aradığınız özelliklerde bir oyun biliyorum,
    Belki duymuşsunuzdur Dragon Nest
    Fakat ne yazık ki mayngames adlı rezil firmanın saçma sapan hareketleri yüzünden TR sunucusu kapandı biz de lonca olarak avrupa sunucusuna geçtik ingilizce olması senin için sorun değilse pvpsi şahanedir oyunun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • moba türüne yönel, gerçi bahsi geçen isimler oyun dahi değil, kısaca hepsi çöp.
  • Yazdığınız oyunlara dedim türe demedim, kendimde uzun zamandır oynuyorum zira. Wow,gw2,eso,FF XIV. geri kalan hepsi çöp özellikle asya tarafı çöplüğün başı.
  • arkadaşım, oyun dahi değil zamanınıza emeğinize yazık 'çöp' derken az bile diyorum.
  • MMO oyunlarında end game'a ulaşmak için tüm içerikleri almalısınız aksi halde end game göremezsiniz, kısıtlamalarda bunlardır.
  • Tüm oyunlar için! harcanan zamana yazık. Fakat sırf beğenmediği için bir oyuna çöp demek bence de doğru değil. Kaldıki herkes sevdiği oyunu diğerlerine göre değerli bulur.

Mesela benim için Aion şuananda oynanabilecek oyunlar içinde ilk sıralarda geliyor, ve son sıralarda kiler için çöp diyemem. Benim için son sıralardakiler bir başkasının ilk sırasında olabilir. Herkezin zevkine saygı göstermek gerekir diye düşünüyorum...
  • Selamlar. Rappelz'a benzer önerebileceğiniz oyunlar neler ? Özellikle pet sistemi açısından.
  • Tera diye bir oyun vardı. Wow kalitesi ve çıtasına yakındı.
  • Bende knight online sardım ama bakalım arkadaş varsa gelicek dc falan oynayabiliriz.

Ücretsizdir.

Burdan siteye göz atabilirsiniz. zor server bilginiz olsun yayın sistemi var twich ve dlive da ordan br puan ile item de alabiliyorsunuz

https://www.knightonline1.com/?re=50897

• Dragon nets oynayan var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aion Classic

Tahabata serveri

Anatolian clanı

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.