Şimdi Ara

Oyun Tavsiyesi - İstek Konusu [Güncel & Düşük Sistem & Denemeye Değer Oyunlar](REHBER EKLENDİ!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
677
Cevap
2
Favori
76.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CTRL+F: Birkaç Netbook veya Kötü Bilgisayar dostu oyunlar
    CTRL+F: Denemeye değer oyunların listesi
    CTRL+F: Beklemeye Değer Oyunlar listesi

* işareti bulunan oyunlar : Item Mall'a para yatırmazsanız eğer ileride oyun zor gelmeye başlar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Arkadaşlar diğer konunun güncelliğini yitirmesi ve artık fayda vermemesi nedeniyle böyle bir değişikliğe gittik. Azure Wrath arkadaşımızda elinden geldiğince oyun güncellemesi yapacaktır.

Her türlü oyun önerisi , isteği bu konu üzerinden gidecektir ayrı bir konu başlığı altında açılan istek-öneri konuları silinecektir.

İyi Forumlar.
  • Böyle bir konu vardı. Bence hepsi gereksiz, bi oyunu 2 3 cümle ile anlatılmazki. Sen oyunu beğenmemiş olabilirsin ama başka birinin hoşuna gitmiş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_166

Böyle bir konu vardı. Bence hepsi gereksiz, bi oyunu 2 3 cümle ile anlatılmazki. Sen oyunu beğenmemiş olabilirsin ama başka birinin hoşuna gitmiş olabilir.

Zaten ben önerdiğim oyunları işaretledim yazıdan da anlayabileceğin gibi. Ayrıca konunun yenilenme amacını yukarıdaki mesajdan da anlayabilirsin. Ve gereksiz olduğunu düşünmüyorum şahsen, bunu hergün açılan oyun istek-tavsiye konularından da anlayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 27 Şubat 2010; 23:00:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azure Wrath

quote:

Böyle bir konu vardı. Bence hepsi gereksiz, bi oyunu 2 3 cümle ile anlatılmazki. Sen oyunu beğenmemiş olabilirsin ama başka birinin hoşuna gitmiş olabilir.

Zaten ben önerdiğim oyunları işaretledim yazıdan da anlayabileceğin gibi. Ayrıca konunun yenilenme amacını yukarıdaki mesajdan da anlayabilirsin. Ve gereksiz olduğunu düşünmüyorum şahsen, bunu hergün açılan oyun istek-tavsiye konularından da anlayabilirsin.

Gereksiz dememim sebebi liste ne kadar uzun olursa o kadar sıkıcı olur istediğin oyunu bulmak. Ve kimsenin uzun bir listeyi okuyacağını zannetmiyorum.

+

BENCE

Listedeki oyunların altına resim eklersen daha iyi olur. Grafikler güzelmi kötümü anlamış oluruz. (Spoiler butonu ile ekleyebilirsin bence listede çok uzamaz)
    Sevilen oyunları, çok oynanan oyunları, puanlarını belirtebilirsin. ( Mmorpg vb sitelerden yararlanabilirsin)
    Pvp durumunu ve paralı oyunları simgeler ile belirtebilirsin. (Mmorpg veya başka sitelerden bulabilirsin)
    Oyunun türünü belirtebilirsin. (Fantasy, Sci-Fi ...)
    Linkleri kısaltarak karmaşıklığı önleyebilirsin( Trailer)

• Beyler anlıyacagınız gibi mmo oyun arıyorum. Şu ana kadar oynadıgım ve begendigim oyunlar.

1. Knight Online : Bu oyunu yaklaşık 3 yıl oynadım fakat sonunda çoluk çocuk doldu oyuna ve eskisi kadar zevk vermemeye başladı.
    2. Silkroad Online : Bu oyunu bikaç hafta oynadım 32 lvl bir glavie kastım fakat oyunda pvp sistemi gerçekten çok kötü. Bu oyunu bırakmamın nedeni gerek arena olmaması gerekse oynayan arkadaş çevremin olmaması.
    3. Rising Force : Şu ana kadar oynadıgım en iyi ve güzel oyunlardan biriydi diyebilirim. Gerek grafikler gerek oynanabilirlik. Hele pvp olayı harika bir oyun açıkcası. Fakat hem sistemim pek müsait degil hemde fazla Türk olmaması açıkcası sıkıyor.

Daha zibilyon tane oyun oynadım fakat benzer sebeplerden bıraktım. Aradıgım oyunda olması gerekenler ;
    1. Pvp
    2. Arkadaş çevresi ( 10 15 kişi olsak yeter.)
    3. Grafige pek önem vermem. Anime , antik çağ hepsi olabilir. Yeter ki ilk 2 madde saglansın

• quote:

quote:

quote:

Gereksiz dememim sebebi liste ne kadar uzun olursa o kadar sıkıcı olur istediğin oyunu bulmak. Ve kimsenin uzun bir listeyi okuyacağını zannetmiyorum.

+

BENCE

Listedeki oyunların altına resim eklersen daha iyi olur. Grafikler güzelmi kötümü anlamış oluruz. (Spoiler butonu ile ekleyebilirsin bence listede çok uzamaz)
    Sevilen oyunları, çok oynanan oyunları, puanlarını belirtebilirsin. ( Mmorpg vb sitelerden yararlanabilirsin)
    Pvp durumunu ve paralı oyunları simgeler ile belirtebilirsin. (Mmorpg veya başka sitelerden bulabilirsin)

katılıyorum arakadasıma hepsıne tek tek bakıncaya kadar gerıldım ya

• quote:

quote:

quote:

+

BENCE

Bu yorumu sanırım mmorpg.com'a bakarak yapmışsın. Farkındaysan o sistemi yapmam imkansız. Orda oyun bilgisini de veriyor fakat farklı sayfada.
    Ayrıca o aradıklarını yazman gereken konu :http://forum.donanimhaber.com/m_33505979/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 5 Mart 2010; 17:13:10 >

• selam arkadaşım benim bir netbook um var crea j100 sen buna hangi oyunları önerirsin online ? sistem özelliklerim düşük ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chawu$h -- 6 Mart 2010; 8:52:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chawu$h

selam arkadaşım benim bir netbook um var crea j100 sen buna hangi oyunları önerirsin online ? sistem özelliklerim düşük ..

Talisman online
    laptopda oynadığımda bağımlısı oluyorum ben(pc bozulduğu zaman)
  • beni niye unuttunuz =/
  • LOCO,last online vb. oyunları beklerken şunları oynayabiliriz aslında:
    Warrior epic
    warriors of the 3 kingdoms
    talisman online

bunlardan birini oynamak isteyen yazsın başlayalım(bunlar kaliteli oyunlar sayılmaz ama zaman öldürebiliyorsunuz)
  • Ben Klanların kale kurduğu pvp sistemi kapsamlı sıkmayacak türkçe olan bir oyun istiyorum veya Öneri MMORGP lerinizi istiyorum F2P olsn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sıçırtma -- 11 Mart 2010; 18:35:04 >
  • buda farklı bı tanıdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: rokoko26

Ben Klanların kale kurduğu pvp sistemi kapsamlı sıkmayacak türkçe olan bir oyun istiyorum veya Öneri MMORGP lerinizi istiyorum F2P olsn

Runes of Magic olabilir. PvP olayı pek tatmin edici olmasada. Fakat Türkçe istemeniz garibime gitti. Zaten kaç tane Türkçe oyun varki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzay1994a

Beyler anlıyacagınız gibi mmo oyun arıyorum. Şu ana kadar oynadıgım ve begendigim oyunlar.

1. Knight Online : Bu oyunu yaklaşık 3 yıl oynadım fakat sonunda çoluk çocuk doldu oyuna ve eskisi kadar zevk vermemeye başladı.
    2. Silkroad Online : Bu oyunu bikaç hafta oynadım 32 lvl bir glavie kastım fakat oyunda pvp sistemi gerçekten çok kötü. Bu oyunu bırakmamın nedeni gerek arena olmaması gerekse oynayan arkadaş çevremin olmaması.
    3. Rising Force : Şu ana kadar oynadıgım en iyi ve güzel oyunlardan biriydi diyebilirim. Gerek grafikler gerek oynanabilirlik. Hele pvp olayı harika bir oyun açıkcası. Fakat hem sistemim pek müsait degil hemde fazla Türk olmaması açıkcası sıkıyor.

Daha zibilyon tane oyun oynadım fakat benzer sebeplerden bıraktım. Aradıgım oyunda olması gerekenler ;
    1. Pvp
    3. Grafige pek önem vermem. Anime , antik çağ hepsi olabilir. Yeter ki ilk 2 madde saglansın

Pvp ve Arkadaş çevresi bakımından Karahan Online'ı deneyebilirsin. Muhteşem bir PvP arama ama sürekli olarak savaşlar mevcut. Gün içinde bir kaç kere belirli lv aralık savaşları , belirli günler taş savaşları ( bu taşlar 4 kavmin kendi koruması gerektiği savaşlar bir savaş 1.30 - 2 saat sürüyor ) var. Oyun türkçe olduğu için arkadaş ortamıda sorun olmuyor hatta bir süre sonra samimiyet ilerleyince aile içinde ( Aile , Knight Online'daki clan gibi ) çoklu konuşma programları bile kullanılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Özkan

quote:

Orijinalden alıntı: uzay1994a

Beyler anlıyacagınız gibi mmo oyun arıyorum. Şu ana kadar oynadıgım ve begendigim oyunlar.

1. Pvp

Pvp ve Arkadaş çevresi bakımından Karahan Online'ı deneyebilirsin. Muhteşem bir PvP arama ama sürekli olarak savaşlar mevcut. Gün içinde bir kaç kere belirli lv aralık savaşları , belirli günler taş savaşları ( bu taşlar 4 kavmin kendi koruması gerektiği savaşlar bir savaş 1.30 - 2 saat sürüyor ) var. Oyun türkçe olduğu için arkadaş ortamıda sorun olmuyor hatta bir süre sonra samimiyet ilerleyince aile içinde ( Aile , Knight Online'daki clan gibi ) çoklu konuşma programları bile kullanılıyor.

Rakion u öneriyorum sana.

• RoM oynadım Türkçe istememin nedeni ise arkadaşlarımda gelicek ben aslında iyi düzeyde biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: rokoko26

RoM oynadım Türkçe istememin nedeni ise arkadaşlarımda gelicek ben aslında iyi düzeyde biliyorum

Sanada Karahan'ı önerebilirim. Kendi ailenizi kurup savaşlarda boy gösterebilirsiniz. Ve oyun full türkçe.
  • İnsanların aklında şöyle bir yargı oluşmuş. Ana konuda mesaj sayısı az. Dolayısıyla oraya bakan yok. Siz yazsanız oyun öneren elbet çıkar merak etmeyin. Her gün takip ediyorum zaten yazan olmuş mu diye...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.