Şimdi Ara

Önemli Uyarı!!! ***Nokia 5800 Konuları Hakkında*** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: crazy_memocih Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42
Cevap
1
Favori
13.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günde en az 5 kez reset atmadan, yine en az 5 kez donmadan rahat edemiyor :)) Bluetooth açıkken neredeyse 5 dakikada bir resetliyor yada bağlantı var gibi göründüğü halde 20 dakika telefona dokunma kulaklıktan ne ses gidiyor ne de ses geliyor. 6 tane kulaklık değiştirdim hepsinde aynı sorun. Ne düştü ne ıslandı tertemiz cihaz ama düzgün çalıştığı günü görmedim son 8 aydır. Etrafımda 5800 kullananlarda da benzeri sorun var hep. Bence bu topic i bu aletten nasıl kurtuluruz olarak değiştirmeli :))

Not: Telefonu eşimle birlikte vatandan almıştık ikimizde de aynı sorunlar var. Getiren ithalatçı farklı bir firmaydı. Şimdi öğrendiğime göre vatan elemanlarından lisansları iptal edilmiş ithalatçının.
  • Foruma bir şeyler oldu. Mesaj atarken hata alıyorum ama diğer yandan mesajlar gidiyor. Silme butonu da yok olmuş. Kusura bakmayın arkadaşlar mesajların gittiğinin farkında değilim.
  • 5800 telefonumun ön kapağını temizlemek isterken bakır kabloların geçtiği dokunmatik ekran kablosunu koparttım.. yaptıracağım.eğer bu tarz bir sorunla karşılaşıp yaptıranlar varsa tam olarak ne kadara yaptırdınız? garanti süresi doldu.
  • ARKADAŞLAR 5800 DA REAL FOOTBALL MANAGER 13 OYNAYAN VARMI...
  • UP
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt_yzc

ARKADAŞLAR 5800 DA REAL FOOTBALL MANAGER 13 OYNAYAN VARMI...

Benim arkadaş geçende oynuyordu galiba.
  • Ekranimda UfakBir Siyah Nokta Var Sanirim Çatlak Ama Dokunmatik Pad İle İlgili Degil Sadece LCD Ekranda Yaptirmaya Kalksam Ne Kadar Alirlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5800 hack yaparsak daha sonra orjinale dönme şansımız olur mu

• ilker83 İ kullanıcısına yanıt
    O işe hack değil de başka bir şey diyorduk sanırım, hatırlayamadım şu an. Eskiye dönülür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternetten sipariş verdim dokunmatik çok uygun. Kendim değiştirdim. Şuan gayet iyi durumda.25 30 liralara netten sipariş verebilirsiniz. Ama orjineli olursa daha iyi olur fiyatı 80 e kadar çıkıyor bilginiz olsun.
  • youtube videolari real playerde minimum cozunurlukte izleniyor baska bir programla daha yuksek kalitede izleyebiliyor muyuz ?

• 5800 nı satan varmı formda alıcıyım temiz olsun
  • Bu telefon kaldı mı ya
  • Vay be 5800 bile antika oldu
  • İlk akıllı telefonum tabi nasıl akıllı denirse nostalji oldu.Mavi bant çizgisi vardı tabi şimdi fosil oldu.Hey gidi Nokia nice firmaya ibret ol bir devin çöküşü işte el mi yaman bey mi yaman hepiniz yenilikçi olmadıkça batmaya mahkumsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

İlk akıllı telefonum tabi nasıl akıllı denirse nostalji oldu.Mavi bant çizgisi vardı tabi şimdi fosil oldu.Hey gidi Nokia nice firmaya ibret ol bir devin çöküşü işte el mi yaman bey mi yaman hepiniz yenilikçi olmadıkça batmaya mahkumsunuz.
    Tasarimi şimdiki tüm cihazlardan cooldu ama reyiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konu neden hala sabit?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.