Şimdi Ara

Önemli Uyarı!!! ***Nokia 5800 Konuları Hakkında***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42
Cevap
1
Favori
13.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlgili üst konuyu (http://forum.donanimhaber.com/m_42037063/tm.htm ) kaynak olarak ve diğer çeşitli 5800 ana başlıklarını kullanmanın yanısıra, bundan sonra 5800 ile ilgili tüm sorunlar, tartışmalar, fikir alış verişleri bu konu altında güncel şekilde yapılabilir. Nokia forumunun yarısı bireysel 5800 konularıyla dolu ve bu da son derece kötü bir görüntü ve forum kirliliğinine neden oluyor. Diğer konuların bir çok gerekli gereksiz mesajla dolduğuna inandığım için bu konuyu sizlere fazladan sunmak istedim. Takipçisi olacağım. Temiz kalması dileğiyle. Bunca yıldır piyasada olan bir cihaz için her gün yeni konu açılmasına artık müsade etmeyeceğim.

Konu açmadan önce lütfen arama butonunu kullanınız, sonra da ana konusunda veya bu konuda sorununuzu dile getiriniz. Gerekli hassasiyeti göstereceğinizi umuyorum.

Çok uç veya enteresan bir sorunun olduğu durumlar hariç, şu saatten sonra açılacak 5800 konularının hepsi kilitlenip silinecektir. Israrla konu açmaya çalışan üyeler hakkında da gereği yapılacaktır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• öncelikle 5800 özel başlığının kaldırılmasının içimde yarattığı burukluğu burada belirtmek isterim. uzun zamandır en çok takip ettiğim yerdi ve son zamanlarda hayalet kasabaya dönmüş olması hasebiyle bunu doğal karşılıyorum. yalnız yeni düzende nokia başlığına girilince korkunç bir manzara var bunu belirteyim. konu başlıkları uzun matematik denklemleri gibi umarım buna bir çözüm bulunur...

quote:

Orijinalden alıntı: Crime

tamam adamım bana uyar... ;) :)

o halde işte ilk sorum:

ben özellikli bir tema arıyorum.... bulduğum temalar da özellikli diyor fakat maalesef yok..özellikli den kastım da bana en çok lazım olantel in masaüstünden(ana ekranından) daha fazla şeye erişebilmek istiyorum mesela...bir isim link vs. bir şey verin yada adres gösterin hemen bulayım, indireyim teşekkürler...

eğer 5800 da kişiselleştirilebilir ev ekranı istiyorsanız bunun için "c6v40 CFW" leri adı altında yapılmış symbian modlamaları var. ancak bu şekilde istediğinizi alırsınız. burada son zamanlarda en meşhuru sunrise modu (başka çok modlar vardı ancak buradaki bazı kendini bilmezler yüzünden hepsi göçtü bu diyardan) az aşağıda bulabilirsiniz. bunun dışında çeşitli yazılımlar var ancak hepsinin optimizasyon hataları ve belli başlı getirdiği dezavantajlar (özellikle batarya ömrü) var o yüzden ben tavsiye etmiyorum kolay gelsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crime

quote:

Orijinalden alıntı: hunkaar
    eğer 5800 da kişiselleştirilebilir ev ekranı istiyorsanız bunun için "c6v40 CFW" leri adı altında yapılmış symbian modlamaları var. ancak bu şekilde istediğinizi alırsınız. burada son zamanlarda en meşhuru sunrise modu (başka çok modlar vardı ancak buradaki bazı kendini bilmezler yüzünden hepsi göçtü bu diyardan) az aşağıda bulabilirsiniz. bunun dışında çeşitli yazılımlar var ancak hepsinin optimizasyon hataları ve belli başlı getirdiği dezavantajlar (özellikle batarya ömrü) var o yüzden ben tavsiye etmiyorum kolay gelsin...

madem ki tavsiye ediyorsunuz o halde link verin o cfw için...

link mi vereyim!? browser ın geri tuşuna basın görürsünüz konusunu...bir yardım edelim dedik gelen cevaba bak. google icat edilmese bu isteğinizde haklı olabilirsiniz ama ben bi de yer tarif ediyorum s60v5 başlığı diyorum...ayrıca ben sunrise ı değil cfw kurmanızı tavsiye ettim ve sunrise ı bir seçenek olarak sundum yazdığımı iyi anlayın ve bir daha size yardım edenlere de nankörlük etmeyin derim...
  • kullandığım en iyi 5800 cfw'si şuhttp://www.max icep.com/s60v5-cfw-modifiye-fw-bolumu/simple-belle-final-5800-v60-0-003v41-0-010-the-fastest-firmware-563087.html
    bunun üstüne tanımam. görünüşüde güzel telefon çokta hızlı.
  • 5800'ın ön kapağını açtım ve dokunmatik ekranın bağlantı kablosu koptu

Bir anlık dalgınlıkla düşünemedim kabloyu, ince kağıt gibi olan bağlantı kablosunu kopardım. Haliyle ekran çalışmıyor, dokunmatik olarak.

Tamir ettireceğim, tahminen ne kadar ücret isterler. Bir de tamamen ekran değişimi v.b. gerek olur mu yoksa sadece devreleri bağlayan kabloyu takabilirler mi acaba?
  • 5800 icin uygulama ve oyun nerden indirebilirim?ovi mağaza hariç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknoturk

5800'ın ön kapağını açtım ve dokunmatik ekranın bağlantı kablosu koptu

Bir anlık dalgınlıkla düşünemedim kabloyu, ince kağıt gibi olan bağlantı kablosunu kopardım. Haliyle ekran çalışmıyor, dokunmatik olarak.

Tamir ettireceğim, tahminen ne kadar ücret isterler. Bir de tamamen ekran değişimi v.b. gerek olur mu yoksa sadece devreleri bağlayan kabloyu takabilirler mi acaba?

arkadaşım aynı olay benide başıma geldi benim telefonu 550 liraya tanıf,dığım bir telefoncu yaptı.ekranı kople değiştiriyorlar.sanırım sadece o kablo değiştirilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_locker

quote:

Orijinalden alıntı: teknoturk

5800'ın ön kapağını açtım ve dokunmatik ekranın bağlantı kablosu koptu

arkadaşım aynı olay benide başıma geldi benim telefonu 550 liraya tanıf,dığım bir telefoncu yaptı.ekranı kople değiştiriyorlar.sanırım sadece o kablo değiştirilmiyor.

Sağolasın cevap için. 55lira demek istedin sanırım. Ben de bugün tamamen ekran değişir diye duydum bi arkadaştan.
  • Bu kereta kendiliğinden kapanıyo Çarşamba günü bisiklet sürüyodum. Yüksek devirde pedal çevirdiğim için bu 5800'da sallandı. Gerçi hırkamın cebindeydi ama yinede o günden beri kendiliğinden kapanmaya başladı. Babam aradı, telefonu elime aldım telefon kapandı. Azar işitiyom 5800 yüzünden
  • quote:

Orijinalden alıntı: hp1907

5800 icin uygulama ve oyun nerden indirebilirim?ovi mağaza hariç

up
  • hp1907, mobile9 vardı eskiden fakat şimdi hep javalar var orada. ben artık ovi kullanıyorum hep. pek farkeden bi şey olmuyor :/

daha önce sormuştum cevap gelmemişti ama inşaallah şimdi cevap gelir.
    v60 cor'u ile birlikte v52 rofs2 dosyasını birlikte flaşlasam downgrade yapmış olmam di mi
  • Beyler 5800 kasmayacak ve minimum şarj yiyen bi taarayıcı istiyorum. Gnlde facebook için kullanıyorum, telde Sunrise kurulu günde yaklaşık 5-6 saat dolu dolu mesajlaşıyorum ve şarj bigün anca gidiyor. Opera iyi midir Opera?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzGüR-LüK -- 11 Mart 2012; 18:36:05 >
  • Buna mikrofon takılsa çalışır mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xml-

Buna mikrofon takılsa çalışır mı

Mikrofondaki amacını merak ettim.Megafondamı bağlıyacaksın ? Yoksa çoğaltıcı jaklarınla Anfiler bağlayıp , mikrofonuda bağladınmı ULUSA SESLENİŞMİ Yapacaksın ?
  • Arkadaşlar dün alkol almıştım arkadaşların dediğine göre telefonu yere filan düşürmüşüm bir kaç kez su filan dökmüşüm telefona sabah kendime geldiğimde telefonu açmaya çalıştım açılmıyor ıslaktı bende kabı çıkartım ekranın üstündeki yeri çıkartırken bakır kablo vardı ekranın galiba çıkartırken onu kopardım acaba telefona servise versem ne kadar ister benden ?
  • Arkadaşlar, bir dostumun 5800'ı "C:/Telefon hafızası dolu lütfen bazı verileri silin" diye bir hata veriyor ancak telefon bom boş. Ne yaptıysak düzelmedi, bilgisi olan birisi yardım ederse sevinirim. Teşekkürler.
  • 5800 Güncelleme yapıyorum navigasyon geliyor dediler ücretlimi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chaqi

Arkadaşlar, bir dostumun 5800'ı "C:/Telefon hafızası dolu lütfen bazı verileri silin" diye bir hata veriyor ancak telefon bom boş. Ne yaptıysak düzelmedi, bilgisi olan birisi yardım ederse sevinirim. Teşekkürler.

Format atmayı denediniz mi?
  • arkadaşlar iyi akşamlar, son 3 aydır 5800 xm telefonumda donma problemi oluyor, ekran renkten renge giriyor, çağrı geldiğinde arayan kişi/numara görünmüyor. Telefona hard format attım, hafıza kartını da biçimlendirdim ancak herhangi bir düzelme olmadı, acaba ne yapmam gerekiyor, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
  • Arkadaşlar benim 5800 XpressMusic telefonum var.Hafıza kartında hiç bir sorun yoktu.Fakat bir gün telefonu açtığımda hafıza kartını algılamadı ve hala algılamıyor telefoncu biçimlendir diyor pc de de algılamıyor napacagım yardım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.