Şimdi Ara

Kullanıcı İncelemeleri Bölümü Açılmıştır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
8.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ev Elektroniği bölümü altındaki Televizyonlar bölümümüzde Kullanıcı İncelemeleri alt bölümü oluşturulmuştur. Bu bölümde de Donanım Haber forumlarında ve Ev Elektroniği bölümünde geçerli olan tüm forum kuralları aynen uygulanmaktadır. Bu bölüm yeni konu açımına kapalı ancak mesaj yazımına açık olarak işlevini sürdürecektir.

Bu bölüme konu açmak isteyen kullanıcılar "XXXX (Marka) XXXX (Model) Kullanıcı İncelemesi" şeklinde bir başlıkla konularını açtıkları takdirde gerekli işlem yapılacak ve açılmış olan başlıklar Kullanıcı İncelemeleri bölümünde yer alacaktır.

Bu bölümde yer alacak başlıkların fotoğraf ve/veya video ile desteklenmeleri gerekmektedir.

İyi Forumlar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Merhaba Dusty,

55LM860V ile ilgili incelemelere başlayacağım ama bu başlık altına yeni konu açamıyorum, buraya mı yazmam gerekiyor, daha sonra yazılanlar yöneticiler tarafından mı konu başlığı olarak açılıyor ?

Kolay Gelsin
  • TV Genel bölümüne açacağınız başlığın adına LG 55LM860V Kullanıcı İncelemesi yazarsanız, taşıma işlemini gerçekleştiririm. O bölümde üyelerin konu açması kısıtlanmış durumdadır.
  • Forum gerçekten çok güzel siz yöneticilerde gerçekten kaliteli insanlarsınız fakat şu reklam olayına bi çare bulunsa ne güzel olur rahat gezinemiyoruz hep reklam mesaj atıyorum reklam mesajı kapıyom reklam reklam reklam reklam
  • teşekkürler.
  • Forumu dolaşırken denk geldimde, çok güzel bölüm olmuş. TV lazım olmasa bile sırf fikir sahibi olmak için bile konular tek tek okunabilir. Alakasız konular içinde kaybolmuyoruz.
  • Pana ET50 serisi hakkında bilgi verir misiniz?
  • Bu bölüm nerede arkadaşlar?
    Eskiden "Televizyonlar" ana menüsünden girince alt bölimde İnceleme-Satınalma Tvsiyesi-Markalar vs. olurdu. Şimdi Televizyonlar altında alt başlık göremiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.