Şimdi Ara

İmza Kuralları (İmza ve mesaja resim nasıl ekleniri içerir) (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.511
Cevap
36
Favori
689.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: reisssss

arkadaşlar imza ekliyemiyorum yardım edin lütfen.

Bu imza kuralları neye göre belirleniyor anlamış değilm. Ben de aynı sıkıntıdan muzdaribim kardeşim. Durduk yere imzan kural dışı dendi ve aylardır bir sebep belirtilemden herhangi bir imza eklemesi yapamıyorum
  • Hârimi kullanıcısına yanıt
    bilmiyorumki ben uzun ugraşlar sonucu yapabildim bişeyler.
  • imza tam yüklen miyor renk seçeneği olunca

İMZA BU RENK SEÇENEĞİ OLUNCA İMZA SAÇMALIYOR

[sizer]İmza Kuralları (İmza ve mesaja resim nasıl ekleniri içerir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Butcher of Blaviken -- 17 Temmuz 2016; 23:03:55 >
  • Merhaba, imza ekleyemiyorum da nedeni forumda yeni olmam mı?
  • İmzamda satır boşluğu nasıl verebilirim, çok araştırdım bulamadım kafayı yiyeceğim? İmzada enter ve space yaptığım boşlukları kabul etmiyor.
  • İmzamı bir türlü ayarlamıyorum. Bu image bir türlü ortaya gelmiyor vehttp://forum.donanimhaber.com/m_109172193//tm.htm#109172193 şu linki font halinde yine ortaya atamıyorum.
    Bu şekilde görülmesini istiyorum.  [sizer]İmza Kuralları (İmza ve mesaja resim nasıl ekleniri içerir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet97089 -- 24 Temmuz 2016; 15:19:44 >

• O kadar html bilgime rağmen bir türlü imzamı ayarlayamadım. Fontlara renk vermek yasak mı?
  • imza deneme
  • yenı bır ımza kullanıyorum kurallar dahilinde mi oldugunu öğrenmek istiyorum
  • Ben neden imza kullanamıyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zapdos93 -- 11 Ağustos 2016; 8:31:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zapdos93

Ben neden imza kullanamıyorum?

AdBlock'u devre dışı bırakmayı deneyin.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Umarım yazacaklarımı site yetkilileri, aralarında görüştükten sonra site kodcularına iletebilir:

Yazığınız pek çok kural gayet basit şekilde PHP ile konttol edilebilir,

font size leri bul ve değiştir kodları ile zaten istediğiniz font büyüklüğü standardının dışına çıkılmasını engelleyebilirsiniz. Yine bul kodları ile img src yani resim eklendiğinde bir count kodlaması ile kaç adet resim eklendiğini sayabilir, standardın dışına çıkılırsa kullanıcı ayarları users tablosuna kaydedilmesi engellenip, kullanıcıya hata çıktısı verilebilir.

Yine php 'de uzaktan yüklenen avatarların boyutunu hesaplama mümkün hem pixel türünden hemde KB türünden, ve belirtilen limitin üstüne çıkması durumunda aynı şekilde, ayarlar keydedilmeden, kullanıcıya hata çıktısı verilebilir.

Tüm bunlar için PHP de fonksiyonlar, yollar ve metodlar varsa aynıları ASP de mümkündür. Böylelikle kullanıcıların arada sırada imzalarını silmenize gerek kalmayacağı için, hem böyle bir konuyu takip edip zaman öldürmekten kurtulur daha önemli konuları incelemeye vakit bulur hemde kullanıcılar standart dışı imzaları, imza alanına yazamadıkları için, standarda uygun imzalar oluşturur, bunu yaparlarken sizleride şimdiki kadar hedef almazlar.

Hoşçakalın.

• deneme
  •  [sizer]İmza Kuralları (İmza ve mesaja resim nasıl ekleniri içerir)

Eski tasarım niye yok?
  • Benim profil ayarlarında imza kısmı yok ? değiştiremiyorum
  • Herkese iyi bayramlar dilerim. Bugün uyarı geldi imzanız kural dışı diye. Neden geldiğini kuralları okuyunca anladım fakat satır sayısı olayını anlayamadım. İmzamda bir sıkıntı var mı şu an ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihtiyarjedi

Benim profil ayarlarında imza kısmı yok ? değiştiremiyorum

+1 aynı sorun bende de var aylardır ve eski imzamda görünmüyor
  • rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    **** uygulamasindan dolayi gozukmuyormus. Kapaliyken problem yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reklam engelleme eklentisi , adini yazamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DENEME 1 2 3
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.