Şimdi Ara

Güncel Cep.Tel. Model/Fiyat/Tavsiye Başlığı Fikri (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
7
Favori
50.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 250-300 tl civarı tavsiye ettğiniz marka/model var mıdır?Sağlam olsun yeter özellikli bişey olmasına gerek yok.
  • kolay gelsin güzel fikir.mesela ben 300-400tl fiyat aralığında bir telefon almak istiyorum ve aradığım özellikler gece gündüz fotoğraf çekilerinde iyi olması ve sağlam olması.başkada bir isteğim yok.benim hangi sayfayı ziyaret etmem gerekli ?
  • Hocam en iyisi HTC ONE HTC 2 ELLERİ HİÇ DÜŞMÜYOR YAHU ben bu adamdan aldım çokta güvenilir bencehttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-htc-one-32gb-sifir-2-yil-garantili-140644825/detay/
  • selam arkadaşlar bu konu çok güzel olmuş.Bende Bu konuda çok karasızdım ne alacam die ama hemen hemen tüm modellere baktım güzel telefonlar var ama gel gellerim bütçe kısıtlı olmasından dolayı hiç birşey yapamaz haldeydim.internette araştırken gözüme discovery çarptı ve araştırdım süper fiyatta süper bir özellik diyorum.bence benim durummumdaki arkadaşlara tavsiyem çok memnum isterseniz bir göz atın derimwww.telsamarket.com süper şiddetle alın diyorum......
    herkese selamlar
  • number7 kullanıcısına yanıt
    selamlar bu fiyatlara bence samsung galaxy s4 mini tavsiyem şık ve güzel bir telefon özelliğide çok güzel..
  • aslında başlık boyutu biraz büyüse konu güncel kalabilir
  • Selamlar arkadaşlar,
    Yarın yada öbürgün yeni bir telefon alacagım.. Suan için 100 tl bonusu hariç telefon fiyatı 1699 tl ye geliyor..
    Kısaca telefon bana bonusu dusersek 1600 tl ye gelecek.. Bu fiyata daha iyisinin oldugunu dusunmuyorum fakat fiyatta da sınırım yok.. Daha iyi bir model var mı?
    Ne bıleyım samsung s4 yada iphone 5s veya htc lg falan mı alsam.. Tek derdım kullanabılecegım en yuksek ekran ebadı 5" bunun dısında kullanılabılırlıgı en yuksek ve fotograf kalıtesının guzel oldugu gps ini de takılmasız ve sorunsuz kullanabılecegım bır model arıyorum.
    Yardımcı olursanız sevınırım..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yıl önce aldıgım galaxy gt s5570 telefonumdan memnun olmakla birlikte iyice yavaşladı ve güncellenme gibi bir şansı + hafıza azlığı+ kamerada flaşm olmamas gibi sıkıntılarım var..

750 tl ye kadar , ekran boyutu en fazla S4 mini kadar,

şarzı iyi giden,
    internet bağlantısı gezinmesi hızlı
    android güncellemesi yapabilen (garanti kapsamında)
    sesi yuksek çıkan
    kamerası yuksek çözünürlüklü (5mp yeter) flaşı ve ön kamerası da olan
    radyosu kulaklıksız da çalışabilen (böyle bir özellik var mı bilmiyorum ama )
    özellikle ana ekranında her öğeyı kendım denetleyebileceğim ve değiştirebileceğim

bir telefon düşünüyorum

samsung olmayadabilir ama adroid mutlaka olmalı ..

Önerilerinizi bekliyorum..
  • Selam millet kafamda 3 model var SONY XPERİA Z1, HTC ONE , LG 802 G2 32GB WHITE AKILLI TELEFON kullanan yada detaylı inceleme fırsatı olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Birdewww.arabulvar.com güvenlimidir Orda fiyat uygun gibi.

yardımmm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x_ir -- 6 Ocak 2014; 15:56:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x_ir

Selam millet kafamda 3 model var SONY XPERİA Z1, HTC ONE , LG 802 G2 32GB WHITE AKILLI TELEFON kullanan yada detaylı inceleme fırsatı olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Birdewww.arabulvar.com güvenlimidir Orda fiyat uygun gibi.

yardımmm

Kamera cekimi olarak lg g2 nin xperia z1den daha iyi lg g2 nin ve xperia z1 in islemci gucude htc one dan daha iyi muzik ve icinde bulundurdugu ses sistemi olarak htc one daha iyi saglamlik acisindan zperiaz1 en saglami sonra htc one geliyo video cekiminde htc one en iyisi artik burdan sen karar ver

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• NOKIA LUMİA 520 WHİTE-BLACK-499 TL
    NOKIA LUMİA 620 WHİTE-BLACK-570 TL
    NOKIA LUMİA 625 WHİTE-BLACK-639 TL
    NOKIA LUMİA 720 WHİTE--660 TL
    NOKIA LUMİA 820 WHİTE-BLACK-860 TL
    NOKIA LUMİA 920 WHİTE--990 TL
    samsung galaxy s3 mini 550 tl
    hapsi marka hepsi garantili tavsiye ederim
    www.ynsmagazacilik.com/444085
    vip id:444085
  • Huawei Ascend P6 fiyatı 1000 Tl. Tüm Vodafone Bayilerinde Hatsız olarak alabilirsin Dünyanın en ince telefonu ayrıcana. Şuan kullanıyorum gayet memnunum. Bu fiyata bu özellkte telefonda bulunmaz

Forumdaki incelemeye göz atabilirsin

http://forum.donanimhaber.com/m_79153134/key_huawei+p6+/tm.htm
  • Böyle bir sistem olursa marka sınırlaması olmamalı ve hergün güncellenmesi gerek yani bu sistemde bazen aksaklıklar olabilir
  • Çok iyi fikir bence
  • acaba bu kopya ürünler nasıl çin ya da dubai farkeder mi
  • arkadaşlar,

Teknosada
    NOKIA LUMIA 525 499 TL
    HTC DESIRE X 549 TL
    SAMSUNG GALAXY S7562 DUOS 499 TL

çok kararsız kaldım sizce hangisi?
    daha çok fotoğraf, video çekimi,mp3 ve internet kullanımı için çok fazla oyun oynamam
  • Samsung s4 mü yoksa lg G2 mi hangisini tavsiye edersiniz ?
  • sherseri.gnc S kullanıcısına yanıt
    zaten iphone fiyatları düştü galaxy s4 ve htc one fiyatları düştü.İphone 5s aldım ben 2050tl genpa garantili
    http://www.remeto.com.tr/iPhone-5S-16GB-Gold-Apple-Garantili,PR-883.html
  • inkisar İ kullanıcısına yanıt
    kesinlikle lg g2 al ve kaliteyi gör dereim sana s4 hiçbir özelliği yok emin ol s4 de kullandım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.