Şimdi Ara

Guild Wars/Hesap ve İçerik Pazarı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
6
Favori
11.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdi33333

Hesabımı satmaya karar verdim. Çok emek ve zaman verilmiş bi hesaptır açıldığı ilk günden beri oynamakta olup oyundaki en iyi guildinde dir. Hesapta eksik yoktur. Tüm evetler neredeyse eksiksiz tamamlanmıştır. Tüm craftlar hemen hemen 400 ve 500 seviyedir. WvW seviyesi 270 seviyesidir. World %100 Tamamlanmış olup 2 adet Legendary silahta hesapta bulunmaktadır. Kıyafet ve aksesuarlar eksiksiz en son kalite olup rune ve sigilleri en değerlileri basılmıştır. Harcadığım para 2000 ile 2500 tl arasıdır. Talep ettiğim miktar 1000 TL dir. pazarlık payı söz konusu değildir. Facebook üzerinden bana ulaşabilir kafanıza takılanları sorabilirsiniz.https://www.facebook.com/ferdi.taktas lütfen Ciddi alıcılar bana ulaşsın.

vallahi çok güzel :D hayırlı satışlar

• Hesabımda;
    80 lvl Char Guardian
    80 lvl Human Warrior
    80 lvl Human Thief
    80 lvl Asura Elemantalist vardır 800gems karşılıgında ek karakter slotu alınmıstır
    Heavy Armor Ascended Knight set vardır (Power-Precisioun-Toughness) Heavy guardian için Ascended 2 parca healer seti vardır diğer tüm 80ler full exotic takılı kıyafetlidir
    Legendry olarak Twillighta sahiptir Map %100
    Hesaba 400tl istiyorum ilgilenenler özelden yazabilir
  • Gw2 hesap satıyorum arkadaşlar. 50 liralık indirimden almıştım. Şu an içinde 2 tane karakter var 80 level olan thief ve warrior. Warriorun üzerinde ascended hammer full pover tough vita set ve berzerker set var. Tüm setleri tam. Takılarda da 5 parça ascended var. Pm atın fiyatta anlaşalım. Oyunu bıraktıgım ve archeage foundation pack alacagım icin satıyorum.
  • Arkadaşlar elimde 2 adet Guildwars 2 Accountu bulunmakta. Oyunu uzun zamandır oynamadıgım için Satmayı düşünüyorum. İlgilenen arkadaslardan mesaj bekliyorum. İçlerinde Full setli charlarda mevcut ama ben acoount olarak değerlendiriyorum
  • Elimde boş hesap bulunmakta.
    Takas yapıcam lol rp olabilirim cs go olabilir özelden ulaşın.
  • Oyun ilk çıktığında alıp bir ay kadar oynamıştım, içerisinde hatırlayamadığım 2-3 adet son levela ulaşmamış karakterler mevcut. CD-KEY kağıdı ile birlikte vereceğim. Fiyat 50 TL.
  • El emeği göz nuru hesabımı yoğun olduğumdan satıyorum.

Legendry olarak Twillight

Armor Ascended

Ascended Takılar vardır.

80 Level Warior X2 (mapleri %100)
    80 Level Thief

Karakterlerin bankalarında değerli eşyalar vardır.
    Üstünde 21 gold vardır.

400 lira fiyat istiyorum.

işlemci veya işlemci+anakarta takas olur

[sizer]Guild Wars/Hesap ve İçerik Pazarı

• Avrupa serverinde satılık legendary Eterity 620 tl iyi forumlar
  • GW2 hesabı arıyorum. Karşılığında Steam'den oyun hediye edilecektir. Istanbul, Edirne yüzyüze olur, yüzyüze olmaması durumunda ilk hamleyi sizden beklerim. DH'de uzun bir geçmişim ve referansım var.

İyi forumlar herkese.
  • wildstar hesabımı guild wars 2 hesap ile takas etmek istiyorum. hesapta sadece lvl 20 bir karakter var bunun dışında ekstra birşeyi yoktur.
  • Gw2 hesap satıyorum arkadaşlar. 50 liralık indirimden almıştım. Şu an içinde 2 tane karakter var 80 level olan thief ve warrior. Warriorun üzerinde ascended hammer full pover tough vita set ve berzerker set var. Tüm setleri tam. Takılarda da 5 parça ascended var. Pm atın fiyatta anlaşalım.
    Uçuk fiyat istemiyorum takas da yapabiliriz.
  • 10K ve üzeri achievement puanı olan GW2 hesabı satın alınır. İlgilenenlere duyrulur. Ankara İzmir İstanbul Bandırma Nevşehir illerinde olabilir. Aracı açısından.
  • Güncel..
  • merhaba
    hesap boş sayılır.Uygun fiyattan vereceğim.35 Tl ye bırakırım.Email ve her türlü bilgi verilecektir.
    Ayrıntılı bilgi için pm atınız.
  • gw2 acc. kullanmıyordum acil paraya sıkıstıgım için satıyorum. 5 tane 80 level char. var 3 tane 80levelden düşük char. var. Account'un 10.5k ach. puanı bulunmaktadır. Bankasında 3k gemden fazla edecek degerde boosterları vardır. 1 tane legendary vardır(Twilight) 18 tane title acıktır. Ghastly Kalkanı vardır
    Fractal level:50
    WvW level:298
    sPvP level:19

Hesabın sayamadıgım bir sürü esyası var. Böyle bi hesap için çok cüzzi miktar olarak 150tl istiyorum. Pazarlık payı vardır. aciliyetten satılıktır.

Ulaşım;
    542 432 03 45
    facebook: fb.com/ahmetertekin0
    HESAP HAKKINDA DAHA FAZLA BILGI ICIN LUTFEN BANA ULASIN ACIL SATILIKTIR!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedarkness8 -- 14 Aralık 2014; 4:37:29 >
  • satışa devam boş hesap 35 tl takas düşünülebilir.+++
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedarkness8

gw2 acc. kullanmıyordum acil paraya sıkıstıgım için satıyorum. 5 tane 80 level char. var 3 tane 80levelden düşük char. var. Account'un 10.5k ach. puanı bulunmaktadır. Bankasında 3k gemden fazla edecek degerde boosterları vardır. 1 tane legendary vardır(Twilight) 18 tane title acıktır. Ghastly Kalkanı vardır
    Fractal level:50
    WvW level:298
    sPvP level:19

Hesabın sayamadıgım bir sürü esyası var. Böyle bi hesap için çok cüzzi miktar olarak 150tl istiyorum. Pazarlık payı vardır. aciliyetten satılıktır.

Ulaşım;
    542 432 03 45
    facebook: fb.com/ahmetertekin0
    HESAP HAKKINDA DAHA FAZLA BILGI ICIN LUTFEN BANA ULASIN ACIL SATILIKTIR!

güncellll++++
  • Uygun fiyattan Gold satışı yapılır. Sitelerden falan alan varsa daha uygun fiyata ve güvenli satış yapılır. Aracı siteler üzerindende olabilir. Seaferer restte 20 kuruştan 1000 goldumuz mevcuttur. Düşünen arkadaşlar forumdan mesaj atıp irtibata geçebilirler. Yüksek alımlarda indirim yapılır.
  • tunahan1071 T kullanıcısına yanıt
    herhangi bir referansınız yok, bu şartlar altında havale ile alışveriş yapamayız. aracı sitenin komisyonunu siz ödeyecekseniz görüşebiliriz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.