Şimdi Ara

Video Haber: Titanfall 2, E3 2016'da Neler Sundu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • E3 2016 kapsamında gerçekleştirilen EA Play sunumunda Titanfall 2'den yeni videolar ve bilgiler geldi. Bunları size toplu halde aktarırken aynı zamanda oyunu yorumluyoruz.

• Benim gönlümde goty oldu bile :D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • e3 geçti maşallah bscye daha yeni video geliyor 2 editörle bi yere kadar

• Bu arada gökhan video başlarıdnaki şu gereksiz el hareketinden vazgeç istersen,çok itici oluyorsun...
  • 79 euro bf1 e verdir,bir 79 da buna vereceğiz,hadi bakalım,bu oyunda efsanae olacak gibi...
  • ohoohhoo bsc bitmiş ya e3 bir titanfall haberimi var
  • Sırayla gidiyorlar yoksa Sony'den başka bir şey konuşulmazdı :D

• Galiba yeniden Source grafik motorunu kullanıyor:( Amazon gibi sitelerden yılbaşı indirimlerini bekleyip 10 dolara indiğinde alırız inşallah...
  • Bu video haberlere gıcık oluyorum, saçmalık... Uzun zamandır takip ettiğim bu sitenin yeni yayın felsefesini gösteriyor ki, berbat... Eskiden bol oyun videoları görürdük, bol oyunun tanıtım videolarını görürdük.. Şimdi ise oyun videosu yayınlandığı zaman, ya site yayınlamıyor, yada yazılı bir haber yapıyorlar... Sonrada youtube dan oyunun videosunu aramak zorunda kalıyorum.. Artık bu siteden oyun dünyasını takip etmek hiç mümkün değil, nerdeyse her video atlanıyor, indie oyunlardan hiç bahsetmiyorum zaten.. İndie oyun videoları zaten yok...

Siteyi dolduralım, yayın olsun diye yapmışlar... Saçma sapan bir proğram.. Acıkçası siteye girdiğimde ben oyun hakkındaki fikirleriniz ve sizi görmek istemiyorum, bana o videoları gösterin... Zaten oyun videolarını hiç yayınlamıyorsunuz, sonra kalkıp video haber yapıyorsunuz... Bu proğram rezalettt... Beni boğuyor... Eğer anlatacaksanızda siz ekrana çıkmayın yaa... Video üzerinden gösterin anlatın...

Sitenin yaptığı tek şey bu berbat proğram.. Ha harıl harıl videolar yayınlanır, enson güncellemeler olur, sonra dersin ki daha ne yapalım.. O zaman otur video haberini yap...

Bu sitenin hali saçmalık, iyice bozuldu...

• Aslında benim kanaatim program samimi, amacı yerinde, gayet kaliteli ve güzel. Fakat oyun medyasının olmazsa olmazı inceleme ve haberler eksik ve geç çıkıyorken bu tür programlar ne derece önem arz ediyor? Yayın yönetmeni, koordinatör her kimse şahsen ben eline bakkal emanet etmem. Bu sitenin olmazsa olmazı 2si1 dışında tüm programları bir süre askıya almalı site rayına oturana kadar haber ve incelemelere ağırlık verilmelidir. 2 editör dahi tüm bu yükün altından kalkmaya yeter. Çok değil editör başına haftada bir inceleme ve günde min.10-15 haber girmek bu kadar zor olmasa gerek. Ben sabah 6 da kalkıp 7 den itibaren güneşin alnında tarla tarla geziyor, angarya işler dahil tüm gün koşuşturmaca sonrasında yatsı ezanına kadar kahve kahve çiftçi kovalıyor ve tüm bu eforun neticesinde ziraat mühendisi olarak ortalama bir maaş alıyorken bu çocuklar ne yapıyor merak ediyorum. Tuvalete dahi gidilmesine izin verilmeyen işletmeler varken bence sizin iş koşullarınız çok rahat ve değerini bilmiyorsunuz bunun başka açıklaması olamaz. Eleştirinin bu kısmı haddimi aşıyor olabilir kusuruma bakmayın 2004-2006 yılları arasında bu işi bende gönüllü olarak yapmama rağmen sizin yaptığınızın 5 katını yapıyordum. Ki o zamanlar sektörün en kaliteli sitelerinde yaptım bu işi. Pehhh!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrystalChamp -- 15 Haziran 2016; 4:05:11 >

• quote:

Orjinalden alıntı: n3Xtg34r

Aslında benim kanaatim program samimi, amacı yerinde, gayet kaliteli ve güzel. Fakat oyun medyasının olmazsa olmazı inceleme ve haberler eksik ve geç çıkıyorken bu tür programlar ne derece önem arz ediyor? Yayın yönetmeni, koordinatör her kimse şahsen ben eline bakkal emanet etmem. Bu sitenin olmazsa olmazı 2si1 dışında tüm programları bir süre askıya almalı site rayına oturana kadar haber ve incelemelere ağırlık verilmelidir. 2 editör dahi tüm bu yükün altından kalkmaya yeter. Çok değil editör başına haftada bir inceleme ve günde min.10-15 haber girmek bu kadar zor olmasa gerek. Ben sabah 6 da kalkıp 7 den itibaren güneşin alnında tarla tarla geziyor, angarya işler dahil tüm gün koşuşturmaca sonrasında yatsı ezanına kadar kahve kahve çiftçi kovalıyor ve tüm bu eforun neticesinde ziraat mühendisi olarak ortalama bir maaş alıyorken bu çocuklar ne yapıyor merak ediyorum. Tuvalete dahi gidilmesine izin verilmeyen işletmeler varken bence sizin iş koşullarınız çok rahat ve değerini bilmiyorsunuz bunun başka açıklaması olamaz. Eleştirinin bu kısmı haddimi aşıyor olabilir kusuruma bakmayın 2004-2006 yılları arasında bu işi bende gönüllü olarak yapmama rağmen sizin yaptığınızın 5 katını yapıyordum. Ki o zamanlar sektörün en kaliteli sitelerinde yaptım bu işi. Pehhh!

Aferim sana.

• hanı sony nin tokatı ?
  • çok geç kaldı bölümsonu artık çok agır bir site oldu o kadar çok haber var gunler oldu habaerlerı oynıyalı daha sitede yok degerlendirmeler yok olmadı site yavas yavas eriyor eskıden dırek oyunla ılgılı habaelrde bolumsonuna gıderdım şimdi 2. hatta 3 tercihim oluyor yakında dahada aşşalara inicektir e3gibi önemli bir fuarın habarlerı tam anlamıyla yok gunler geçmesıne ragmen

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.