Şimdi Ara

Oyun Muhabbeti - En Çok Para Harcadığımız Donanımlar (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakın zamanda X1 alıcam.Ona monitör almayı planlıyorum ama TN'den soğudum şuan.IPS panelde de gecikme var diyorlar.Bu konuda bilgili bir arkadaş beni bilgilendirirse sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SkyTech74

Beyler Erdinç nerede göremedim?

foruma daha yeni üye olmama rağmen çok uzun zamandır takip ettiğim o eski BSC ekibini bir arada görememek üzüyor.
  • keşke ayda bir yapılsa çünkü saçma sapan konular konuşmaya başladınız
  • x99 sistem topluyoruz sırada ekran kartı ve işlemci var.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • mesut abi samimi muhabbetinden çok zevk alıyorum seni daha çok görmek isterim bu tarz videolarda

• ben 2011de kampanya varken amd 5850ye 350 vermiştim en pahalı o var oyunla ilgili bende.

• abi ben önümüzdeki ay Logitech g633 kulaklık alıcam herhalde o olucak 419 tl

• Mesut abi dün gece rüyamda seni gördüm, Ankara'ya geliyordun beraber fotoğraf çekinmiştik Var mı yakın zamanda öyle gelme durumu haberimiz olsun?
  • Edonarus ayrıldı mı acaba ? Bit pazarı bölümleri çok güzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

ben 2011de kampanya varken amd 5850ye 350 vermiştim en pahalı o var oyunla ilgili bende.

aynen benimde. 2010 da 550 tl vermiştim en son. yalnız iyi almışsın 350 ye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Banzai! -- 22 Mayıs 2016; 20:18:21 >
  • g600 2 kere bozulana kadar kullanmış biri olarak. Alıştıktan sonra paha biçilmez diyebilirim. Sadece MMO için değil ama yön tuşları M tuşu ve enter tuşu atayarak GTA V'te elimi fareden çekmeden çok seri telefon ve menülerde gezebiliyordum. Evet yanda 12 tuşun hepsini kullanmadım ama 6 tane tuşu aktif cooldown skillerine geri kalan 3 tuşu buff mount binme tuşları gibi tuşlara atayarak. ( alt tab copy paste ses aç kapat ) sol elimi alışkanlık olarak WASD'den çekmeden oynamıştım.
    Altın uç mevzusunda bilgilendirme yapmak istiyorum. Altın uç olunca tak çıkar esnasında aşınma azalıyor diyorlar. Ondan sabit kullanım için özellikle çok gereksiz.
    IPS ekran konusunda çok haklısınız 5ms kullanıyorum ama hiç bir zararı görülmüyor.

• yokluktan mesut çevik gelmeye de başlamış.ooooo ne zaman kepenkleri kapatıyorsunuz

• tunahan abinin memory cardda yaşadığı problemin aynısını yaşadım yani böyle bi saçmalık harbiden yoktu ya :D

• Mesut Abi güzel olmuş bence. Sohbeti güzel oluyor. Erdi Abi de gelsin bi. :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercan Ç. -- 22 Mayıs 2016; 22:34:05 >
  • GTX 770'e 1450 lira vermiştim. 2013 yılında. İyi paraydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

ben 2011de kampanya varken amd 5850ye 350 vermiştim en pahalı o var oyunla ilgili bende.

aynen benimde. 2010 da 550 tl vermiştim en son. yalnız iyi almışsın 350 ye.

millet 5870 almıştı bir site kampanya yapmıştı sapphire'lerde ben 5850ye anca yetiştim dh forum sıcak fırsatlarının faydası
  • psone da memory card yoktu resedent evil 2 yi arkadaşlarla dergiden okuya okuya bitirdik.:) bir kere oynarken öldüm 3-4 saat geçmişti, ertesi gün tekrar oynadık bitirdik. manyakça bir şey:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Br.

GTX 770'e 1450 lira vermiştim. 2013 yılında. İyi paraydı.

GTX 780 olmasın, Ben Zotac GTX 780 Amp!Edition ekran kartımı 1397 TL ye satın aldım, kısa zaman sonrada PS4 Türkiye satışı başlamıştı. Kasım ayı sonuydu ekran kartımı satın aldığım zaman. Yıl 2013

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahcey

quote:

Orjinalden alıntı: Br.

GTX 770'e 1450 lira vermiştim. 2013 yılında. İyi paraydı.

GTX 780 olmasın, Ben Zotac GTX 780 Amp!Edition ekran kartımı 1397 TL ye satın aldım, kısa zaman sonrada PS4 Türkiye satışı başlamıştı. Kasım ayı sonuydu ekran kartımı satın aldığım zaman. Yıl 2013

Aynen. Ben de GTX 780'i 1449TL ye almıştım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenomertcan

Yakın zamanda X1 alıcam.Ona monitör almayı planlıyorum ama TN'den soğudum şuan.IPS panelde de gecikme var diyorlar.Bu konuda bilgili bir arkadaş beni bilgilendirirse sevinirim.

Ips panelde tn panellere göre gecikme az daha var. Monitörün çok adi değilse bu laboratuvar ortamında ancak anlaşılacak bir gecikme. Ayrıca xbox one alacağını söylüyorsun. Konsolların hantal kontrolcüleriyle oynarken emin ol anlamazsın, çünkü monitördeki gecikmeyi hissedecek kadar çevik manevralar yapılamıyor gamepad ile

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.