Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (712. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
483.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende 2 de takılıyorum. Kadrolar çok sağlam geliyor. Aslında olay yenilmemekte bitiyor 3 ten 2 ye yükselmek için. 5g 5b ile yükseliyorum ben genelde
  • Mustang__TR kullanıcısına yanıt
    Kardeşim eklemek isterim seni kadromu yeni taktik denemek için. Uygun mudur?
  • Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. FUT ta dostluk sezonunda maç yapınca kontrat sorunu yaşıyormuyuz ?
  • TaRZaN FC T kullanıcısına yanıt
    Hocam kadrom

88 schmeicel

Azpilicueta luiz Koscielny Walker

85 Kante 85 lallana 85 Herrera

94 Hazard 88 benteke 87 Mane

Yedek

Hart

Florenzi Barzagli Manolas sandro

Naingolan Parolo pjanic

Cuadrado Bacca Mertens

Sence saglam degil mi bu kadrolar

Dediğin gibi defansif takılmak Lazım Xbox one da daha Çetin rakipler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

quote:

Orijinalden alıntı: gamerxir

quote:

Orijinalden alıntı: yigit1313

quote:

Orijinalden alıntı: gamerxir

Bu sene Div 4 ten yukarısını göremedim bu nasıl iştir denemediğim lig kalmadı taktik verin arkadaşlar

Hocam ben div1'deyim taktiğim 4-3-2-1. Bek oyuncuları stay back while attacking işaretli. Orta sahanın ortasında kante, matic gibi defansif bir oyuncu var o da stay back while attacking. Kadromda hiç özel kart yok ilk 11'imi sayıyorum.

Schmeicel - Clyne Bailly Matip Rose - Ramsey Kante Lallana - Martial Lukaku Mane

Hocam senin taktiği deneyeceğim kafama yattı taktik teşekkür ediyorum .

schmeichelin boyu kısa uzaktan golleri rahatça yiyor courtouis öneririm

Hocam, Schmeicel'ın fiyatı Courtois'nın 30'da 1'i fiyatına.. Bütçe varsa tabii ki de Courtois tercihim olacaktır. Onun dışında ucuz alternatif olarak Butland, Karius, Begovic önerebilirim.
    Bir de Schmeicel tercihimin sebebi, ayağının çok temiz olması. Kalecinin oyun kurabilmesi önemli benim için. 86 Kicking stat'ı var adamın, stoperlerimden daha iyi
  • hdmaniac H kullanıcısına yanıt
    sımaykılın boyu kısa aynen ama bi 88 89 luk şımaykıl çok iyi kurtarışlar yapabiliyor :) benim önerim butland ve begovic çok iyi kurtarışlar yapıyolar cech önermem uzaktan çok gol yiyor bide kafa gölü çok yiyor kornerlerden paran varsa tabi lloris iyi gider cortua karşı rakiplerdeyken çok kolay goller yiyor ben pek beyenemedim
  • Kardeşim senin yedek kadro benim as kadroyla eş değer :D Nisandan beri oynuyorum Xbox one da hatta nisan 21 gibi başladım. Division 2 ile 3 arası mekik dokuyorum şuan. İstersen ekle maç yapalım birbirimizin eksiklerini görürüz. TaRZaN45JaNe
  • quote:

Orijinalden alıntı: boatswain

Hocam kadrom

88 schmeicel

Azpilicueta luiz Koscielny Walker

85 Kante 85 lallana 85 Herrera

94 Hazard 88 benteke 87 Mane

Yedek

Hart

Florenzi Barzagli Manolas sandro

Naingolan Parolo pjanic

Cuadrado Bacca Mertens

Sence saglam degil mi bu kadrolar

Dediğin gibi defansif takılmak Lazım Xbox one da daha Çetin rakipler

Kardeşim senin yedek kadro benim as kadroyla eş değer :D Nisandan beri oynuyorum Xbox one da hatta nisan 21 gibi başladım. Division 2 ile 3 arası mekik dokuyorum şuan. İstersen ekle maç yapalım birbirimizin eksiklerini görürüz. TaRZaN45JaNe
  • quote:

Orijinalden alıntı: fimi

Elite 3 diyecektim pardon :D Zaten 50K'yı da elite 3'e veriyor :) ki 18 galibiyet o kadar da zor değil hani 6 ayda alınabilir gibi duruyor. 150k'lık kadro 6 aydır oynayan birisine göre cidden çok düşük hocam istemeseniz bile neredeyse daha zengin bir kadronuz olur yani.

Evet 150k lık kadro düşük hemfikirim. benim kadronun değeri 1-2 ay önce 2.5 milyondu. oyuncu alıp satmadım sadece sezon ve haftasonu ligi oynayarak. yoksa ticaretle daha iyisi olabilir. tabi şimdi oyuncuların fiyatları dibe inince kadro değeri de düştü :)
  • Hangisini kurmalıyım ? 2. Kadroda henderson yerine naingolan olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

canavarı kapmışsın hocam, vurduğun gol olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit1313

quote:

canavarı kapmışsın hocam, vurduğun gol olsun

sagolasın yanında da 89 luk sbc mbappe var
  • Arkadaşlar bu fut mobile nolduysa 2-3 gündür şöyle bir sıkıntı var normal olarak kadrolara yada başka bir yere girip baktığımda bir sorun yok ama ne zaman markete giripte searcha basınca donup kalıyor ve kitleniyor. Bi kaç kere uygulamayı silip tekrar yükledim ama nafile yine aynı yine donuyor. Böyle bir sorunla karşılaşan vede sorunu çözebilen varmı?
  • TOTS'ların defans olsun forvet olsun özellikleri komedi. Oyun tamamen simülasyona dönmüş. Tam zamanında bırakmışım. Açıkçası 8 yıl sonra ilk kez oyunu almamayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdoan

Arkadaşlar bu fut mobile nolduysa 2-3 gündür şöyle bir sıkıntı var normal olarak kadrolara yada başka bir yere girip baktığımda bir sorun yok ama ne zaman markete giripte searcha basınca donup kalıyor ve kitleniyor. Bi kaç kere uygulamayı silip tekrar yükledim ama nafile yine aynı yine donuyor. Böyle bir sorunla karşılaşan vede sorunu çözebilen varmı?

uygulamada sıkıntı var 4-5 gündür öyle maalesef
  • Bu haftasonu ligi elemelerinde normal+nadir oyuncu ilk 11 ve yedekler dahilinde min 17 diyor, ne demek oluyor bu ya anlayamadım normal+nadir nasıl yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Bu haftasonu ligi elemelerinde normal+nadir oyuncu ilk 11 ve yedekler dahilinde min 17 diyor, ne demek oluyor bu ya anlayamadım normal+nadir nasıl yani?

sadece 1 tane özel oyuncu olucak digerleri gold olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmettr06

Herifte frikik ustası var ama topu dağlara taşlara atıyor
    Böyle tipler ya coins ile takım kuruyor ya da hile yapıyor.

Bu frikik olayını ben hala çözebilmiş değilim bu sene. Aynı yerden, aynı adamla, aynı hızda basıyorum ama top her seferinde farklı yere gidiyor ve cidden çok alakasız yerler yani. Çok nadir gol atabiliyorum frikiklerden, o da şansa oluyor zaten.

Nedir bu olay?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fimi

quote:

Orijinalden alıntı: ugrygl

Arkadaşlar teknik direktör görevlerindeki takım ismi değiştirmeyi hediye edebiliyor muyduk? Hatırlayan var mı? Bu arada aralıktan beri oynuyorum, takımın toplam değeri 150k falan. Bu kanteler falan bende olsa ne olur merak etmiyorum desem yalan olur. div3 teyim.

Hocam Aralık'tan beri 3 kez elite 1 olsan zaten 150k yapar hani diğer ödülleri falan geçtim. E onu da yapamamışsan suç biraz da sende. Yaniii, bir Kante ile olacak iş değil kusura bakma. Kızacaksın tabii ki eminim ama durum böyle gibi duruyor maalesef.

Yok arkadaşım niye kızayım :D oyun oynuyoruz neticede. Yalnız ilerleyen mesajlarda elite 1 den elite 3 e düşürmüşsün beklentini:D. Bu hafta ilk defa haftasonu ligine kaldım. Valla ben en son fifa 94-98 serilerini oynayan bir jenerasyon olduğum için çok iyi değilim sanırım. Yaşlandık artık gençler çok iyi. div3 teyim bu hafta 2 ye yükselmeye çalışacağım. 1 biraz uzak gibi görünüyor ama bakalım haftasonu ligindeki performansım ne olacak çok merak ediyorum. Averaj takımı da olabiliriz. Ama bariz hile yapanlar var ve milyonluk kadrolarla attığı golleri tekrar tekrar gösteren arkadaşları da saygıyla anıyorum çoğu maçta.
  • 
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.