Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (673. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.300
Cevap
120
Favori
484.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 671672673674675
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bug bu, her platformda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birtanelka

Bana sorarsan begoviç,tek eksiği uzaktan biraz kolay yiyor

zaten bu fifada en kolay şey uzaktan açıyı yakaladınmı %100 gol en kralı olsa fayde etmıyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeaDGardeN -- 27 Mart 2017; 18:11:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZaBeaT

Courtouis iyidir.

tesekkurler 2 tane Lloris aldım satıyorm courtois alıcam 1 tane gücü düştükçe 85 lere olmadı fitnes yapıcaz.
  • arkadaşlar bi oyuncu keşfettim belki bilenleriniz vardır sebastian giovinco 83 lük normalde 85 lik kartıda var tek forvete koy MOO ya koy farketmez çok hızlı driplingli bi anda ceza sahasında buluyorsunuz kendinizi kolay kolayda topu brakmıyor ayagından herkeze tavsiye ederim 1500-2000 e alınabiliyor. siyah kartlılar 40-60 bin coins arası gidiyor xbox one dan bahsediyorum ps4 pc de nedir bilmıyorum. siyah kartta hızı driplingi şutu fizik gücü iyi arttırmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeaDGardeN

arkadaşlar premier ligde sizce en iyi kaleci hangisi de gea hariç çok pahalı. Lloris aldım ama değiştirebilirim golü en az yemek istiyorum. mandanda ve navas vardı taımlarımda gelen geçen hanı gibiydiler komik gollleri yemekten bıktım. zaten momentum bi giriyor çıldırıyorum adamları geçtiği gibi kalecide çok basit gol iyince televizyona kumandayı atmak uzereyim.

Bende de Lloris var tam rezalet .En iyisi Cech bence.Rakip takımda denk geliyor bazen ,fena toplar çıkarıyor.
  • Beyler totw için tüyolarınız var mı bu hafta maçları takip edemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tifon kullanıcısına yanıt
    Neymar kesin girer gibi. Ronaldo'da girebilir. Bizde Cenk iki gol attı o da girer gibi.
  • Süper lige sol bek ve sağ bek için totw gelse dehşet olacak.

Bu haliyle defans oldukca sıkıntılı
  • 3'lü defans oynayan var mı beyler :) Conte, Tudor derken heves ettim bırakamıyorum.

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

Tavsiyeniz var mı ? Oyuncular ve taktik anlamında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Franz Schubert

3'lü defans oynayan var mı beyler :) Conte, Tudor derken heves ettim bırakamıyorum.

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

Tavsiyeniz var mı ? Oyuncular ve taktik anlamında.

sebastian giovinco

• merhaba arkadaşalr ben oyunu indiriyorum şimdi yalnız indirme barında playable(oynanabilir) yazıyor bu ne şimdi o kadar indirince oyunu oynayabiliyor muyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: lakers87

merhaba arkadaşalr ben oyunu indiriyorum şimdi yalnız indirme barında playable(oynanabilir) yazıyor bu ne şimdi o kadar indirince oyunu oynayabiliyor muyum

oyun henuz tam inmedi sadece tek modul santra modulu açık oluyor. oyun inene kadar boş durma diye.
  • DeaDGardeN kullanıcısına yanıt
    Aldım yedeğe

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lloris'e eldiven kimya kartı basın efsane kurtarışlar yapıyor.
  • Eline sağlık kardeşim.

@Osvaldo17
  • DeaDGardeN kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim dostum oyun 30 gb hemde netin kotası düştü bence güzel bir özellik:D
  • Sbc Lacazette için avcı kartı mı daha iyi olur yoksa atmaca mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-0 yendiğim maçta maç bitince sunuculara bağlanamıyor diyip oyundan attı mağlup sayılmışım lanet olsun bu hilecilere
  • 14kdan aldığım if gillet 50k max buy nowa gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

3-0 yendiğim maçta maç bitince sunuculara bağlanamıyor diyip oyundan attı mağlup sayılmışım lanet olsun bu hilecilere

Hic sorma online sezonda zaten zor kazaniyirdum fuul gumus takim geldi baya zorluydu 3-0 kazaniyordum oyunu durdurdu cocuk pat bi yaxi cikti bn kaybettim gozuktum. Cildirmamak elde degil xboxda bile bunu yapıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 671672673674675
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.