Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (594. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
484.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FUT seasonstan zevk alma durumu pek kalmadi bende bi avantaji sinirlenme olayimda eskisi degil. bronze ve silver takimlar kurudm ama bronze da mesela 3 haftadir finalde rakip gelmiyor ne yapicam boyle ? bronze oynamak istiyorum ama rakip yok.

Bence FIFA sadece bronze ve silver lar icinde lig seasons yapsa odulleride tatmin edici olsa cok hos zevkli olur.

Bronze kadar zevk aldigim oyun yok momentumda cok az kirli degil oyun.
  • SIF Dybala LM olarak geliyormuş, enteresan. Rooney'e de special kart çıkıyor galiba.
  • Oyuna güncelle mi geldi?
  • karbonat eroll kullanıcısına yanıt
    PC için geldi galiba şimdilik. Glitchi düzeltmişler.
  • ZaBeaT kullanıcısına yanıt
    Kesin mi?

Yani daha hile yok mu?
  • Yeni Güncelleme Hakkında Böyle Yazıyor :

Maybe just for me, but i'm curious what you guys think : new update today where they say they fixed a problem where the game would disconnect when making a substitution (although a 700mb update would probably included a whole lot of other things).

What i noticed :
    - players are extremely slow compared to how they were before
    - player switching (with lb or right stick) is totally random, with the right stick, i point to a player on the right, it switches to someone on the left. with lb, it should switch to the closest player - doesn't happen, i have 3 players within 2 feet of the ball, it switches to someone who is probably 10-12 feet away from the ball
    - on defense, players just don't do. they don't run, they don't even walk, they just stay there. they don't tackle or cut passing lanes. if i get to the opponent's box, it's a sure goal. if he gets to mine, also a sure goal.
    - the fifa 15/16 kick off glitch is back - people can now dribble their way to your goal with from the kick off, and it's like the opponent with the ball has a force field around him, my players won't touch him, won't get close to him. with my controller player, i cannot tackle (standing or slide), it always tackles next to him, even if i'm literally touching the guy.

Game keeps getting better and better...

Rakibi DC ettirme glitchinden bahsediyorum. PC'deki varolan hileler devam ediyordur muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZaBeaT -- 25 Ocak 2017; 17:19:44 >
  • ZaBeaT kullanıcısına yanıt
    o şey yıllardır pc de var zaten. siz pc için glitchi kaldırmışlar dediniz.
    Update ilk olarak PC için geldi şu anda, her update'de olduğu gibi, ben de ondan bahsediyordum. Dediğim glitch bir önceki güncellemeyle ortaya çıkan, santrafor oyuncularını değiştirince rakibin DC olmasını sağlayan glitch. Her platformda mevcuttu bu glitch.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZaBeaT -- 25 Ocak 2017; 17:44:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

şu kadroya takviye ne önerirsin peki, bütçe 400k

toure-fernandinhodan birisini dembele ile değiştir, forvete sif benteke alabilirsin.

gray özellikleri iyi ama 3* wf ve composure düşük, ayrıca ben if willian kullanıyorum ve mutluyum if shaqiri ile onu değiştirebilirsin. kadron iyi yani öyle çok upgradelik bir durum yok.

bu taktikte ortasaha nasıl bilmiyorum ama ben olsam toure yerine tif eriksen, fernandinho yerine de dembele koyardım.

• TOTW 19

• bluepaw kullanıcısına yanıt
    ortasaha'da üretkenlik düşük oluyor, dediğin gibi yapmak daha iyi olur gibi. Toure'den çok verim alamadım nedense ama Fernandinho yerine TIF Eriksen koyarsam daha iyi bi ortasaha olabilir sanki.

Shaqiri'den çok memnunum messi gibi Gray'da çok hızlı ve çevik. 5 maçta 4 gol 4 asisti var. Benteke ağır kalır diye düşünüyorum şimdilik memnunum Gray'dan iler bakarız.

Şu ortasaha için tavsiyelerini denicem bakalım teşekkürler yardımın için :)
  • Fifa 17 Pro Clubs Ligde oynayan takımımıza Kaleci ve Defans oyuncuları arıyoruz.İlgilenenler Alıntılasın.Platform:PC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeQuiet12 -- 25 Ocak 2017; 19:21:48 >
  • Osvaldo17 kullanıcısına yanıt
    Ne zaman paketlere giriyordu 21.00 mı?
  • Arkadaslar kadro icin en uygun kimya kartlarini önerebilirmisiniz birde ek yada degismem gereken oyuncu varmi defansim ve driblingim zayif pasli oyun oynayan biriyim tavsiyeniz ve ozel taktikte yapmam gerekenler nelerdir sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kskaries kullanıcısına yanıt
    Pogba'yla Eriksen'in yerini değişmen lazım bence.
  • fimi kullanıcısına yanıt
    Aynen 21:00
  • kskaries kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle Pogba ve Eriksen ters mevkilerde. Eriksen'i kesinlikle CAM oynatmalısın.

LW-RW => Hawk
    Vardy => Sniper
    Yaya => Catalyst
    Pogba => Engine
    Eriksen => Maestro
    CB => Anchor
    LB-RB => Shadow
  • Beyler xbox a geçtim. Para pul yok fut champ. a giremiyorum bile. Pc de div. 1' deyken oyunu iyi oynadığımı düşünüyordum. Ancak Xbox resmen kurtlar sofrası ya da alışamadım hala. Neyse 20k ya bana bir kadro önerebilir misiniz?
  • fimi kullanıcısına yanıt
    tavsiyen için tşkler 1 kaç mac deniyeceğim erikseni pogbayı orda tutmamım amacı fiziğini kullanmam açıkçası ilerde topu tutup kaçan oyunculara rahat pas verebilmek eriksenide
    driblingim iyi olmadığınu düşündüğüm için orda tuttum
  • 
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.