Şimdi Ara

DH Anime - Manga Öneri Başlığı (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.595
Cevap
50
Favori
69.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    clannad 1. ve özellikle 2. sezonu, 2. sezon bittiğinde o kadar çok üzülmeme rağmen bir ok kadar da olayların işlenme biçimi karşısında hayretle kalakalmıştım.
    aoi bungaku- dramla özdeşleşen felfefi unsurlar, karanlık bir hava var, depresif zamanlarda izlenmemesi gerektiğini düşünüyorum.
  • Anime filmi önerisi alabilir miyim? Şu sıralar izlemeye başladım ve spesifik bir tarz aramıyorum. Güzel bulduğunuz herhangi bir filmi önerebilirsiniz.

Spirited Away, Tonari no Tonoro, Whisper of the Heart izledim şu ana kadar. Whisper of the Heart çok sıkıcıydı, diğer ikisi fena değilin biraz üzerindeydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Satoshi. -- 15 Ocak 2017; 16:51:57 >
  • Akira,Kimi no na Wa,Byousoko 5 Centimeter,Ghost in the Shell,Kotonoha no Niwa,Kaze no Tani no Nausicaä,Mononoke-Hime,Perfect Blue,Tokyo Godfathers,Bakemono no Ko,Hotaru no Haka,Howl no Ugoku Shiro,Hotarubi no Mori e,Angel's Egg,Kaze Tachinu şu anda aklıma gelenler hocam.Şimdiden iyi eğlenceler,seyir zevkiniz yüksek olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uldyssian

Akira,Kimi no na Wa,Byousoko 5 Centimeter,Ghost in the Shell,Kotonoha no Niwa,Kaze no Tani no Nausicaä,Mononoke-Hime,Perfect Blue,Tokyo Godfathers,Bakemono no Ko,Hotaru no Haka,Howl no Ugoku Shiro,Hotarubi no Mori e,Angel's Egg,Kaze Tachinu şu anda aklıma gelenler hocam.Şimdiden iyi eğlenceler,seyir zevkiniz yüksek olsun.

Teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anime de yeniyim Attack on Titan ve Tokyo Ghoul izledim sadece ikisini de çok beğendim bunlar gibi önerebileceğiniz animeler var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cnbkawaii C kullanıcısına yanıt
    Koutetsujou no Kabaneri,Owari no Seraph,Kiseijuu:Sei no Kakuritsu,Ajin,Shiki benzer konulu hikayeler.
  • Uldyssian kullanıcısına yanıt
    Hangisinden başlamamı önerirsin

• Cnbkawaii C kullanıcısına yanıt
    Aslında konularına bakarak senin kendi tercihini yapmanı öneririm ama şöyle söyleyeyim söylediğin animelerin hepsinde Shingeki no Kyojin ve Tokyo Ghoul'da olduğu gibi var olma savaşı var yani iki ırkın varoluş çabası diyeyim.Kişisel tercihim Shiki üzerine aslında çünkü orada iki ırkın da gerçekten hem yanlış yanlarını hem de doğru yanlarını görme fırsatı buluyorsun ama Koutetsujou no Kabaneri'nin yapımcıları Shingeki No Kyojinle aynı yani kendi adına belki onu izlemen daha iyi olabilir dostum.Hangisine başlarsın bilmiyorum ama iyi seyirler,iyi eğlenceler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cnbkawaii

Anime de yeniyim Attack on Titan ve Tokyo Ghoul izledim sadece ikisini de çok beğendim bunlar gibi önerebileceğiniz animeler var mı

Fafner serisini denemeni tavsiye ederim.İnsanlığın kendinden üstün varlıklara karşı mücadelesini konu alıyor
  • Arkadaşlar Fate serisine başlamayı düşünüyorum. Sırasıyla hangilerini izlemeliyim, birde 2006 serisiyle 2014 serisi arasındaki fark tam olarak nedir ? Devam mı yoksa remake mi ?

• Royal Flush kullanıcısına yanıt
    Fate/Stay Night Unlimited Bladeworks bildiğim kadarıyla remake. Konu olarak da Fate/Zero, diğer animenin öncesini anlatıyor. Filmler konusunda ise bir bilgim yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seinen tarzı içinde bolca cinsellik,kan,vahşet içeren anime/manga arıyorum Gantz,Berserk gibi
  • Rasyonal Sosyalist kullanıcısına yanıt
    Anladım. Teşekkürler
  • Benzin. kullanıcısına yanıt
    Hellsing Ultimate, Deadman Wonderland,
  • Bilim/kurgu-Uzay konulu öneri varsa alabilirim.
  • Değerli Arkadaşlar her tarz animeden hoşlanamıyorum. Zamanım çok kısıtlı olduğu için beni bağlayacak nokta atışı olacak anime tavsiyeleri rica ediyorum.

Bugüne kadar en beğendiğim Animeler ilk sırada Elfen Lied, Full Metal Alchemist ve Death Note.

Şu an Tokyo Ghoul izliyorum, ilk 2 bölüm sıksa da bir yerden sonra sevmeye başladım. ilk sezonu bitirdim bu gece 2. sezona başlayacağım.

Bu tarz anime tavsiyelerinizi değerlendirebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

Bilim/kurgu-Uzay konulu öneri varsa alabilirim.

Planetes,Legend of Galactic Heroes,Cowboy Bebop,Armored Troper Votoms,Uchuu Senkan Yamato 2199
  • quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Değerli Arkadaşlar her tarz animeden hoşlanamıyorum. Zamanım çok kısıtlı olduğu için beni bağlayacak nokta atışı olacak anime tavsiyeleri rica ediyorum.

Bugüne kadar en beğendiğim Animeler ilk sırada Elfen Lied, Full Metal Alchemist ve Death Note.

Şu an Tokyo Ghoul izliyorum, ilk 2 bölüm sıksa da bir yerden sonra sevmeye başladım. ilk sezonu bitirdim bu gece 2. sezona başlayacağım.

Bu tarz anime tavsiyelerinizi değerlendirebilirim.

Psikolojik anime sevdiğinizi düşünüyorum.Serial Experiments Lain izlemenizi tavsiye ederim.Daha kolay bir anime istiyorum diyorsanız Kaiji güzel animedir tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

quote:

Planetes,Legend of Galactic Heroes,Cowboy Bebop,Armored Troper Votoms,Uchuu Senkan Yamato 2199

Bunlar film dimi dizi değil.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

quote:

Bunlar film dimi dizi değil.

Film mi istemiştin ?

Öyleyse Royal Space Force iyi bir filmdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 4 Şubat 2017; 22:6:58 >
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.