Şimdi Ara

DH Anime - Manga Öneri Başlığı (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.595
Cevap
50
Favori
69.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jon S

quote:

Orijinalden alıntı: aböRjin

quote:

Orijinalden alıntı: Jon S

quote:

Orijinalden alıntı: aböRjin

arkadaşlar merhaba,

ucundan kıyısından anime dünyasına giriş yapmıştım ancak şimdi neyle devam edeceğimi bilemedim ve sizden yardım istiyorum.

referans olarak şu ana kadar izlediğim en iyi anime attack on titan diyebilirim.

aradığım iki önemli unsur da şunlar: şiddet ve kan öğeleri, bütün bir hikaye. yani fma gibi her bölümde bir sorunla karşılaşıp üstesinden gelinen epizodik anlatımı istemiyorum. serial şeklinde ilerlesin mümkünse. büyük fotoğraf olayı yani.

teşekkürler şimdiden.

bende attack on titan la baslamıstım hocam ama ben fma yı da sevmistim size önerebileceğim animeler code geass,another,Danganronpa the animation,btooom,death note,akame ga kill

hocam fma'yı beğendim, beğenmedim demedim. örnekti o sadece.

death notu'u lisedeyken izlemiştim. akame ga kill ve code geası da listemdeydi, diğerlerine bakıyorum şimdi. teşekkür ederim

hocam peki hangi fma'yı izledin brotherbood'sa tamam

yok ilkini izledim ama brotherhood'u da izlicem en kısa sürede

• Komedi mangası arıyorum.

İşyerinde okuyacağım, ecchi falan olmasın sadece komedi üstüne kurulu olsun lütfen...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakumani 2.kez bitirdim bugün Bakuman gibi romantizm, komedi, dram ayni anda hissettiren ana karakterin güçlü iradeye sahip oldugu anime tavsiye edebilir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tensa Zangetsu

Bakumani 2.kez bitirdim bugün Bakuman gibi romantizm, komedi, dram ayni anda hissettiren ana karakterin güçlü iradeye sahip oldugu anime tavsiye edebilir misiniz ?

Romantizmden biraz kısarsak Hajime no İppo.Ama bir şeyler olmasını bekliyorsan izleme itiraf bile edemiyor

Legend of Galactic Heroes komedi dozajını ayarlamakta çok başarılı dram animesidir.Özellikle romantik komedilerde görülen embesil komedi anlayışından bıktıysanız ve zekice diyaloglar görmek istiyorsanız.Fakat animenin ana odağı romantizm değildir daha çok epik anlatıma sahiptir.Güçlü iradeli karakterler dediğiniz için öneriyorum

Otaku kültürüne yönelik parodi istiyorsanız Genshiken daha ağır şeyler arıyorsanız NHK ni Youkoso.Umutsuzluk konpestine bağlı kaldığından dolayı güçlü anakarakter profillerinden yoksun tabi ki

Ecchi sorun olmayacaksa Great Teacher Onizuka.Yeri geldiğinde komik yeri geldiğinde dramatik

• Selam dostlar. Berserk, Onepunch-man , blame! , death note tarzı bir manga arıyorum. Böyle seinen temasında, ana karakteri olgun olan bir manga. Konu farketmez. Şimdiden thanks
  • quote:

Orijinalden alıntı: kummbara

Selam dostlar. Berserk, Onepunch-man , blame! , death note tarzı bir manga arıyorum. Böyle seinen temasında, ana karakteri olgun olan bir manga. Konu farketmez. Şimdiden thanks

death note tarzı code geass var
  • Yorum için teşekkürler hocam. Animesini baştan sona izlemiştim, mangasını da biraz okudum ama devamını getiremedim.
  • FMA gibi duygusallığıyla beni karakterlere bağlicak bir anime arıyorum var mı önerisi olan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ak Sakallı Nene

FMA gibi duygusallığıyla beni karakterlere bağlicak bir anime arıyorum var mı önerisi olan :)

akagami ga kill-code geass-tokyo ghoul-sao-D.Gray-man bunlara bi bak hocam
  • Arkadaşlar tekrar tekrar aynı şeyler isteniyor farkındayız fakat bu konuda yine sizlerden yardım bekliyoruz.

One punch gibi kaliteli komedi arıyoruz ve veya Mecha aksiyon animesi;
    çizimleri güzel olan (mob psycho 101 pek iç açıcı gelmedi)
    hikayesi güzel
    sonu da güzel olan
    Serisi tamamlanmış Bitmiş anime arayışı içindeyiz.

Sonundan kastım sağlan hikayeye sağlam son yani Code geass sonu veya Fma Brotherhood sonu veya last exile veya Eureka Seven sonu gibi.
    Yani sonu saçma sapan bitmesin diyoruz o kadar gayret gösterdikten sonra mutlu son olursa daha güzel olur.

Şimdiden Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi citadel -- 2 Kasım 2016; 20:23:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: citadel

Arkadaşlar tekrar tekrar aynı şeyler isteniyor farkındayız fakat bu konuda yine sizlerden yardım bekliyoruz.

hikayesi güzel
    sonu da güzel olan

Sonundan kastım sağlan hikayeye sağlam son yani Code geass sonu veya Fma Brotherhood sonu veya last exile veya Eureka Seven sonu gibi.
    Yani sonu saçma sapan bitmesin diyoruz o kadar gayret gösterdikten sonra mutlu son olursa daha güzel olur.

Şimdiden Teşekkürler.

izlediklerim içinde buna benzer bi hunter x hunter vardı çok beğenmiştim sonu için bişey söyleyemicem çıkıp çıkmayacağı belli değil ama yeterli bi ara verdiler böyle türleri sevmesemde çok keyif aldığım bi anime olmuştu

• quote:

Orijinalden alıntı: citadel

Arkadaşlar tekrar tekrar aynı şeyler isteniyor farkındayız fakat bu konuda yine sizlerden yardım bekliyoruz.

hikayesi güzel
    sonu da güzel olan

Şimdiden Teşekkürler.

Komedi:Tentai Senshi Sunred,Sakigake Cromartie Koukou,Yondemasu yo Azazel-san,Binbougami ga,Full Metal Panic,Saiki Kusuo no Ψ-nan

Düzgün son istiyorsanız orijinal kurgulu seriler izlemenizi tavsiye ederim.Onun dışında Baccano,Rainbow ve Redline izleyebilirsiniz

Bu arada üstte belirttiğim Redline da orijinal kurgulu.Maalesef ki düzgün sonu olan animelerin sayısı çok az

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 3 Kasım 2016; 19:5:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LonelyAlchemist

Ölumlerin cok olduğu,karanlik havasi olan,dramali,dovuslerin oldugu anime onerebilir misiniz

Biraz geç oldu fakat Bokurano diyorum
  • Zodion Z kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. gerçekten düzgün bir sonu yapamıyorlar. Anime süper güzel gidiyor ama sonunda sanki izleyicilere garezleri varmışcasına bir garip bitiriyorlar.
    Tekrardan teşekkürler en kısa zamanda bakacağız.
  • Teşekkürler :)
  • Jitsu wa Watashi wa, Komori-san wa Kotowarenai!, Shinryaku Ika Musume, Waratte! Sotomura-san, Nukoduke!, Yotsubato!, Acchi Kocchi, Dr. Slump, Lucky Star, Gokicha, Yuyushiki, Ashita no Kyouko-san, Pochi Kuro, Himouto! Umaru-chan seç beğen oku.

dr. slump ve ashita no kyouko da ecchi olabilir gene de kontrol et.

okuma listemde olanlardan seçtim. komedi ve ecchi genelde iç içe oluyor ayıklaması zor.
  • Tensa Zangetsu kullanıcısına yanıt
    Fruit Basket, Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Tsuioku-hen (film ve tam aradığın tarzda), Higashi no Eden, Space Adventure Cobra

bakuman' ı izlemediğimden sana uyarlar mı bilemedim, tarifine göre tavsiye ettim.
  • maxmania kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim
  • 95 öncesi anime arıyorum.Film olması tercihimdir.Fakat bu seri olmayacak anlamına da gelmez.Aslına uygun remakeler buna dahil.Teşekkür ederim şimdiden

Not:Boşuna kenshini önermeyin izlemeyi düşünmüyorum
  • Zodion Z kullanıcısına yanıt
    Hashire Melos!
    Akira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonal Sosyalist -- 18 Aralık 2016; 18:26:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.