Şimdi Ara

WWE: Smackdown! vs. RAW 2011 İnceleme (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
0
Favori
57.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar smacdown 2011 bire hiç laf etmeyin adamlar ps2 oyununu bilgisayarda oynanabilir ddurumagetirmişler
  • slm kardeş sana bişey soracam ya benim wrestlemaniayam açılmıyor yardımcı olursanız çok tşk +rep verecem
  • sonunda yeni DLC yi indirebilecem hemde bedava... TR PSN edaha yeni geldi anlaşılan... USA de çoktan vardı...
  • Ya bu oyunda kan var mı ? Ben oynuyorun da PS 2 de hiç kan görmedim ve ayrıca güzel bir oyun.Yardımcı olursanız sevinirim =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Ya bu oyunda kan var mı ? Ben oynuyorun da PS 2 de hiç kan görmedim ve ayrıca güzel bir oyun.Yardımcı olursanız sevinirim =)

var ama default halde optionsda kapalı onu açacaksın manual eğer kan görmek istiyorsan
  • arkadaşlar bende ps2 ve ps3 var en güzel ps3de oynanıo tavsiye ederim rot do wesertmeniada undartakerin dünyasına gittim ps3de
  • psp de wwe shop nerde
  • kilitli adamları nasıl açabilirim
  • 1universe de maç kazanarak açabilirsin
    2road to wrestlemaniaları bitirerek açabilirsin
  • oyunu aldım..yanında da bir pc gamaped aldım..gece kurup oynayacağım..yıllarca ps2 de oynamıştım..artık ps 2 yi rafa kaldırdım..
    ps nin özelliklerini yükselttim..bakalım pc sürümü nasıl olmuş..umarım iyidir..
  • mllet xbox alcamda svr 11 de alcam fan axees için 15 tl karttan yatırılıyomş sanırım arkadaşİm ps3 aldı onun kredi kabul olmuyo ndn ?? veya nsl kbl ettircez ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrednz995

mllet xbox alcamda svr 11 de alcam fan axees için 15 tl karttan yatırılıyomş sanırım arkadaşİm ps3 aldı onun kredi kabul olmuyo ndn ?? veya nsl kbl ettircez ???

kartın online işlemelre açık olması lazım bide son kullanmöa tarihi geçmiş olabilir.
  • sagol pki xbx alrsam hangi model ? parayı nasıl yatİrım
  • oyun güzel ama tek eksiği çabuk tuş olması. En zor seviyede bile finishera gerek duymadan 5-6 normal hareketten sonra adam tuş oluyor maçlar 1 dk anca sürüyor. Pek heyecanı olmuyor ama grafikleri 2010 a göre baya iyi.
  • arkadaşlar oynanınan tuşları söyler misiniz?
  • wii aldım pc ye gerek kalmadı oyun wii de wii remote ve nunchak ile oynanıyor mu ?? bilgisi olan var mı ?? teşekkürler ...
  • ya bende sorun var ps3 te giriyorum wweshop a hata verior kod yazıp inidiricem online axxes indiremiyorum
  • Unable to update WWE Shop List! Please check your network connection böyle yazı cıkıyor napmam lazım bilen biri sölesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezaiçetin

Unable to update WWE Shop List! Please check your network connection böyle yazı cıkıyor napmam lazım bilen biri sölesin

internetle ilgili galiba senin sorunun
  • online oynanıyor mu
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.