Şimdi Ara

Prince of Persia: The Forgotten Sands İnceleme (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
22.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Schumii kardeş pc ye aldım bitirdim diyosun.daha çıkmadıki oyun pc ye 11 haziranda çıkmıcak mı?
  • Onlar konsolda bitirmişlerdir... Pc için dememişler zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özger -- 10 Haziran 2010; 1:26:14 >
  • schumii nickli kişiden den bahsediyorum dvd ye çektim felan.ama xbox da olabilir doğru..
    neyse 1 gün kaldı gel artık Princeeeeee :D
  • Konsolda bitirdim kardeş. Pc'ye sanırım henüz çıkmadı takip etmediğimden bilmiyorum
  • Arkadaşlar oyun bugün çıktı. Oyunun CD-KEY Satışlarını yapıyorum. Forumda bir çok referansım var.
    Prince Of Persia The Forgotten Sands PC Orjinal CD KEY fyatı 35 TL dir.

CDKEY Satış dükkaım için:http://oyuncu.sanalpazar.com

Forumdaki satış konum için:http://forum.donanimhaber.com/m_38508876/mpage_1/key_/tm.htm
  • ben oyunu bitireli 2 haftaoldu ps3 de

oyun güzel eglenceli bir oyun ve yeni özellikler filan var spoiler vermiyorum...

ama boss savaslari cok kolay harbiden ve birde bol bol achwiment werio ve bence oyunu herkez oynayamaz bazi bölümleri filan bazen $ans gerektiryor
  • indirdim pc yede bekliyorum hala cracki :(
  • arkadaşların oyunun %80 ne geldim hala özel güçleri kullanamıyorum nasıl kullanıyoruz 9 tane kum var
  • ya bi şu adam yaratanlardan üç adam var ve ama onları öldürdüm ama kapı açılmıo
  • Siliniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 10 Temmuz 2010; 16:55:49 >
  • Oyunu bitti ve gayet eğlenceli dakikalar geçirdim. Yalnız oyun pop ww'i her ne kadar andırıyor olsa da bayağı değiştirilmiş ama olsun yine de iyi idi. "Hep aynı şeyler atla zıpla tırman" geyiğini geçiniz sanki diğer oyunlarda çok farklı şeyler varmış gibi. Ubi iyi iş çıkarmış.
  • ps2'De oynuyodum bu oyunu.Bıraktım şimdi
  • ya bu oyunu hala oynayan varsa ya da bilgisi olan birisi varsa yardım etsin bana lütfen bi yerde tıkandım.oyunda düşmanların üstüne hızlıca atlamanız gereken bir bölüm var bi anda sıcrıyor ben onu yapamıyorum.cünkü mavi taşım yok cevrede vazoda yok alabilecegim ne yapmalıyım yardım edin.geri dönemiyorum en baştan.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.