Şimdi Ara

Portal 2 Ön İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
10.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yaptığımız en iyi oyun olacak diyorlar hayırlısıı:)
  • valveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee özlettin bana bu oyunu
    10 numara oyundur arkadaşlar 1.cisini bitirdim herkeze tavsiyem bu oyunu alın
  • sibop işte ne olucak :D bekletmekten canı çıkacak
  • eğlenceli ve farklı bir oyun olacak...
  • ilkinin sonlarına geldiğimi tahmin ediyorum ama bitirememiştim bölüm yükleyince oyundan atıyordu.
  • Son yayınlanan videolardan sonra iştahım iyice arttı bu oyun için
  • Indirelebilir oyunlardan, Portal, Limbo, Braid.. hepsi edinilsin. Oynansin!
  • Kobay olup kurtulmaya çalışmak da bir hikayedir.
  • Postal 2 diye okudum dedim bunlar kesin hort yapmısdır
  • Çok eğlenceli oyun olacak bence. Bu tarz oyunlar pek yok piyasada zaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: JAX

Portal 1 i kurmam la silmem bir olmuştu. Böyle saçma sapan oyunları büyük bir iştahla abartma huyumuzdan ne zaman vazgeçicez acaba?

napalım yani bütün dünya senin zevkine göre oyun üretip , senin beğendiğin oyunlarımı oynasın, bakış acını biraz değiştirmeni tavsiye ederim dünyanın sadece senin etrafında döndüğünü falan sanmıyosun umarım
  • quote:

Nekadarda kompleskli insanlar va şu forumda inanılır gibi değil. İnsanlar sanki sizin beğendiniz bir oyunu beğenmek zorunda. Sizlerin beğeni kriter ve ölçüleriniz dünya çapında kabul görüyor tabi. Ondan bu sallamalarınız. Renkler ve zevkler tartışılmaz. Herkez fikrini soylemekte özgürdür. Sizlerle aynı fikirde olmmayan insanları zeka seviyeleri üzerinden hakaret ederek saldırıda bulunamazsınız.

senin oyunu kurmanla silmen bir oluyor ve biz kompleksli oluyoruz...
    milyonlarca seveni olan oyuna lap diye "iğrenç" damgası koyabiliyorsun ve saçma sapan oyunları biz abartıyoruz...
    zevkler ve renkler tartışılmaz diyorsun ve bizim bu oyunu sevmemizi eleştiriyorsun...
    "saçma oyunları abartan insanlar" diye bizi sınıflandırıyorsun ve biz sana hakaret etmiş oluyoruz...

sana ne söylense boş...sevmiyorsan yorum yapma diyeceğim ama sen ona da bi cevap uydurursun...
    bu söçylediklerime de bir şeyler yazacağını adım gibi biliyorum ya, neyse...

• oyunu ilk defa fuarda duydum okuyorum yazılanları ama nasıl bir oyun puzzle mi merak ettim. ilk izlediğim videodan pek bişey anlamamıştım.
  • Oyunu hemen hemen her bilgisayar çalıştırabilir. Eski yeni çoğu ekran kartını destekler.

Onun için Sistem Gereksinimleri: Orta zekada bir beyin.

Eğer bu sistem gereksinimlerini karşılamıyorsanız bu oyundan uzak durun. Aksi halde oyunu kurmanızla silmeniz bir olur.
  • quote:

Portal 1 i kurmam la silmem bir olmuştu. Böyle saçma sapan oyunları büyük bir iştahla abartma huyumuzdan ne zaman vazgeçicez acaba?

Kurup da adam gibi oynayip anlamadan sildigimiz oyunlara önyargiyla yaklasip, sacma sapan oldugunu iddia etmek gibi huylarimiz varken, abartma huyumuzun acelesi yok
  • Abartmayın zeka işini ilk oyunda zekadan cok refleks gerektiren bölümler var,zor olan modlarını oynarsanız ne demek istediğimi anlıcaksınız.
  • süper bir oyun olacak kim ne derse desin umrunda değil...
  • süper bir oyun olacak kim ne derse desin umrunda değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Abartmayın zeka işini ilk oyunda zekadan cok refleks gerektiren bölümler var,zor olan modlarını oynarsanız ne demek istediğimi anlıcaksınız.

Katılıyorum. Walkthrough izlediğim halde yavaş olduğumdan çok fazla uğraştığım bölümler olmuştu. Açıkçası çok düşündüren bir oyun değil.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.