Şimdi Ara

Mafia 2 Ön İnceleme (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
1
Favori
51.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sadikcakar

quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

quote:

ama gerçekden gta4 mafia2'nin yanından bile geçemez bunu herşekille görüyoruz gerek trailler gerekse resimlerle
    demonun videosunu izlerseniz 15dk lık videoyu yani farkı çok net göreceksiniz MAFİA2 gelmiş geçmiş en iyi oyunlar arasında yer alacak gta4'üde baya geride bırakacak.

gta 4 un rekorlarini kirarsa pm at haberim olsun

bırak gta4'ü bir günde 7 milyon satan modern warfare 2'ye bile yaklaşacagını düşünüyorum

GoW 3, bir haftada 15 milyon satacak abartısını da geçti bu sanki
  • quote:

ama gerçekden gta4 mafia2'nin yanından bile geçemez bunu herşekille görüyoruz gerek trailler gerekse resimlerle
    demonun videosunu izlerseniz 15dk lık videoyu yani farkı çok net göreceksiniz MAFİA2 gelmiş geçmiş en iyi oyunlar arasında yer alacak gta4'üde baya geride bırakacak.

yanından bile geçemez demek için erken ama hikayesi ve oynanabilirliği iyi olursa gta4ü geçer gibime geliyor.

Bu arada DMC saçış rakamı herşey demek değildir. Öyle olsa sims serisinden daha iyi bi oyun yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neo -- 13 Aralık 2009; 19:44:40 >
  • oYUNUN NE ZAMAN ÇIKACAĞI KONUSUNDA NET BİLGİSİ OLAN VAR MI ACABA..???
  • başlık gta-mafia karşılaştırmasına döndü iyimi. ne alaksı varsa gta ile mafia nın
  • gta ile mafya yıda karşılaştırıyorsunuz ya yuh artık. benim gözümde gta ile mafia sims ile fifa karşılaştırması gibidir. gta yı tamamen zevk için oynuyorum adam gibi görev bile yapmıyorum çünkü gerçekçi gelmiyor, geziyorum tozuyorum. ama mafia öyle değil herşeyiyle bir şaheser..
  • Yine PC'de oynıycam bu oyunu
  • Mafia 1 Çok Güzeldi Bu Oyunu Merkala Bekliyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathCreed

quote:

yanından bile geçemez demek için erken ama hikayesi ve oynanabilirliği iyi olursa gta4ü geçer gibime geliyor.

Bu arada DMC saçış rakamı herşey demek değildir. Öyle olsa sims serisinden daha iyi bi oyun yoktur.

hayır mario 'dan :D
  • The Godfather 2 gibi olmasında
  • Özlettin kendini MAFIA.
  • hala gta4 un dunya capinda en iyi oyun oldugunu kabul etmeyenler var oyuncu musunuz sasiyorum size arkadaslar ya nasıl gozardi edersiniz okadar emegi oyle gercekciligi...hangi oyunda yasadiniz soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Divine_

hala gta4 un dunya capinda en iyi oyun oldugunu kabul etmeyenler var oyuncu musunuz sasiyorum size arkadaslar ya nasıl gozardi edersiniz okadar emegi oyle gercekciligi...hangi oyunda yasadiniz soruyorum

Gta4 e dünya çapında en iyi oyun diyerek zaten nasıl bi oyuncu olduğunu gösterdin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo

quote:

hala gta4 un dunya capinda en iyi oyun oldugunu kabul etmeyenler var oyuncu musunuz sasiyorum size arkadaslar ya nasıl gozardi edersiniz okadar emegi oyle gercekciligi...hangi oyunda yasadiniz soruyorum

Gta4 e dünya çapında en iyi oyun diyerek zaten nasıl bi oyuncu olduğunu gösterdin.

+1
  • İlk oyunu oynamış biri olarak ikinci oyunun mükemmel olacağını tahmin ediyorum. Grafiklere gelince çoğu oyunun teaser videolarındaki grafiklerden oyunda eser yoktur. Ama Mafia 2'nin birkaç oynanış videosunu izlerseniz ve yapımının ne kadar sürdüğünü yapımcıların videolarından dinlerseniz oyunun ne kadar güzel bir action oyunu olacağını tahmin edebilirsiniz. Tabiki grafiklerde heryerin kaplamalasının aynı kalitede olacağını söyleyemeyiz ama efektlere bakarak oyunun grafik motorunun çok iyi olduğunu söylemek mümkün. Mafya tarzı oyunların tartışmasız en iyisi olacak Mafia2 kendi türünde GTA serisinin son oyunu GTA4 ve ek paketlerine ciddi rakip olacak düşüncesindeyim. Tabi GTA'lara göre oyun süresi biraz kısa olabilir. Oyun tutulursa ek paketler çıkaracaklardır. Oyunu HD televizyona hdmi bağlantısı ile bağlayarak laptopta oynayacağım için oyunu PS3 ve Xbox'da oynayacaklara karşı daha şanslıyım. Oyun çıkınca hemen gidin alın demek henüz erken ama Mafia'nın ilk oyununu oynayanlar
  • Binanın molotof atıldıktan sonra hali çok güzel gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SurlarÖnünde -- 15 Aralık 2009; 14:31:02 >
  • Arkadaşlar Mafia2 İle Gta'4'ü Kıyaslıyamayız. Neden Mi Çünkü Mafia2 Daha Çıkmadı. Tam olarak oyunun oynanış ve senaryosunu bilmiyoruz. Eğer İllaki Gta serisi ile Mafia'yı Kıyaslıyıcaksak. Mafia1 ile Grand Theft Auto: Vice City'i Kıyaslamamız Lazım. Çünkü Çıkış Tarihleri Birbirine Yakın. Şimdi Sizlere Soruyorum ; Mafia1 mi oynarken daha çok eğlendiniz ve sevdiniz .. Yoksa Grand Theft Auto: Vice City'i Oynarken mi?
  • GTA iyicene sims e donmeye basladi yok alisveris yap,golf oyna,discoda dans et....

Mafia 2 daha oturakli olucaktir GTA ya gore.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewilmacry

Arkadaşlar Mafia2 İle Gta'4'ü Kıyaslıyamayız. Neden Mi Çünkü Mafia2 Daha Çıkmadı. Tam olarak oyunun oynanış ve senaryosunu bilmiyoruz. Eğer İllaki Gta serisi ile Mafia'yı Kıyaslıyıcaksak. Mafia1 ile Grand Theft Auto: Vice City'i Kıyaslamamız Lazım. Çünkü Çıkış Tarihleri Birbirine Yakın. Şimdi Sizlere Soruyorum ; Mafia1 mi oynarken daha çok eğlendiniz ve sevdiniz .. Yoksa Grand Theft Auto: Vice City'i Oynarken mi?

Bunu üzerime alınmıyorum çünkü ben dedim ki sağlam bir oynanabilirlik ve senaryosu olursa gta4ten iyi olur dedim. (Şimdiden iyi demedim) Ayrıca vice city tabiki mafia 1 den iyi ama bu bize bi sonuç vermiyo ne yazıkki.

quote:

Orijinalden alıntı: bluet

GTA iyicene sims e donmeye basladi yok alisveris yap,golf oyna,discoda dans et....

Mafia 2 daha oturakli olucaktir GTA ya gore.

Bence yanılıyorsun gtayı zevkli yapan bunlardı uğraşılıcak birsürü şey vardı ne yazık ki gta 4 te bunların çoğu yoktu san andreasın aksine asıl sorun buydu bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neo -- 17 Aralık 2009; 1:52:04 >
  • quote:

Michael Jackson imzana yazık...GTA 4=Rambo filmi ise Mafia=Godfather Part 2 'dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewilmacry

Arkadaşlar Mafia2 İle Gta'4'ü Kıyaslıyamayız. Neden Mi Çünkü Mafia2 Daha Çıkmadı. Tam olarak oyunun oynanış ve senaryosunu bilmiyoruz. Eğer İllaki Gta serisi ile Mafia'yı Kıyaslıyıcaksak. Mafia1 ile Grand Theft Auto: Vice City'i Kıyaslamamız Lazım. Çünkü Çıkış Tarihleri Birbirine Yakın. Şimdi Sizlere Soruyorum ; Mafia1 mi oynarken daha çok eğlendiniz ve sevdiniz .. Yoksa Grand Theft Auto: Vice City'i Oynarken mi?

GTA 4 dünya çapında en iyi oyundur ve daha gerçekçidir denmezmi birde. Bu bahsedilen oyunları oynamamış olsak hadi neyse diyeceğiz bugün Mafia'nın ilk oyunu bile GTA 4 ile kıyaslansa Mafia'nın senaryosu yeter grafik dışında oynanış olarak verdiği zevk açısından yine GTA 4'den çok geri kalmaz bu kadarını diyorum. Mafia 2'de senaryo sağlam olursa zaten grafikler ve çevre ile etkileşim iyi dolayısıyla oyun olarak GTA 4'den daha iyi olucaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 17 Aralık 2009; 18:35:54 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.