Şimdi Ara

Kane & Lynch 2: Dog Days Ön İnceleme (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
19.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    PSN: supamanTr
  • inatla single co op oynamak istediğim için single'a hala dokunmadım o yüzden bir yorum yapamıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bjk@@N

mafia 2 den önce çerez bi oyun..

katılıyorum oyun okadar güzel değil kendini fazla tekrar etmiş vuruş hisside fazla yok.. mafia 2 bi başyapıt olucak..
  • El kamerası fikri iyi hoşda benim başım döndü daha ilk dakkalardan itibaren... Dayanamadım kapattım sonra, ilkini bitirmiştim ama herhalde bunu oynayamayacağım
  • Çoğu kişi yerden yere vurmuş ama ben oyunu beğendim. Bu oyun kıtlığında oynanabilecek bir oyun
  • İlk oyunun ismi Kane&Lynch Dead Men miydi ? Başka isimle de gördüm sanki pc için indirip deneyeceğim
  • çok kötü bir oyun. oynadım direk geri verdim insan bir süre sonra kusası geliyor baş dönmesinden
  • Oyunda Hikaye güzel
  • vuruş hissi çok zayıf ve ekrandaki kan efekti berbat, onun dışında güzel bi oyun bence..
    ucuzladığında alırız artık:))
  • oyun pek hosuma gitmedi öyle aman aman bir oyun degil mafia II arifesinde alternatif olarak takilmak icin oynanabilir...
  • oyun garip duruyor ama oynanabilir,çözünürlük çok düşük oyunda bakınca nesnelere falan iyi değil,kamera görüntüsü şeklinde olması iyi olmamış görüntü hepden donuk hiç zevk vermiyor vuruş hisside iyi değil ha oynanırmı oynanır bu oyun yokluğunda oynanır yoksa bu oyun eylülde falan çıkacak olsa yüzüne bakan olmaz
  • kan efekti dandik ama konu güzel
  • 1. oyunu oynuyorumda ne acayip oyun la bu. Komedi resmen. Grafik falan yerlerde. 2. oyunda grafik olarak baya tırt ama sırf komedisi için elimde hazır tutuyorum. 1. oyunu bitireyim 2. oyuna başlayacağım.
  • 1. oyunu bilgisayarda oynamistim cok matah olmasa da eglenceli gelmisti. 2.oyun icin tum samimiyetimle yazayim,

degil bu sene ki hayatimda oynadigim en cop oyun.

wolfenstein bunun yaninda KZ2 kalir, paraniza yazik. ben ettim sizler etmeyin
  • Serinin ilkini bitirmiştim,ikincisi daha güzel olmuş;grafikler ve senaryo beni tatmin eti.Kesinlikle güzel bir oyun.
  • 2.5TL için laf eden arkadaşlar var, ayıp valla
  • oyunu gerçekten beğendim amatör çekim baya gerçekçi yapmış
  • varsa co op beklerim
  • oyunu ps3 e aldım aldığım gün bitirdim çok sürükleyici bi oyun ve çok zevkli hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan birisi.. ilk oyunu da çok güzeldi
  • ben ilk oyunu bitirdim fakat 2. oyun çok kötü geldi ilkinden çok kötü bence kamera olayı ilginç ama kontroller çok zor .çatışmalar zevk vermiyor nişanlamalar kötü. işin özü beğenmedim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.