Şimdi Ara

Homefront İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
20.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oyun Unreal grafik motoru kullanmış olmasına ve emsali diğer oyunlara nazaran kötü bir grafik yapısına sahip olsa da ilginç derecede zevkli bir oyun. Grafik olarak bu oyunu üç dört defa katlamaktan hiç çekinmeyecek birçok oyundan daha zevkli. Hele hele son çıkan Medal Of Honer ile mukayese dahi edilemeyecek kadar eğlenceli bir oyun. Ee zaten amaç eğlenmek olduğuna göre, grafikleri de kafaya takmayacağız. Hele bir helikopter bölümü var ki başlı başına helikopter oyunu gibi. Önce helikopter ile tankerlerin korumalarını bertaraf ediyoruz. Daha sonra şöför bölümlerine yavaşça yaklaşarak arkadaşlarımızın helikopterden araçlara intikal etmelerini sağlıyoruz. Ve daha sonrada onları düşman saldırılarından korumamız gerekiyor. Bir başka seviyede ise helikoptere tüfeğimizle binip düşmanlara ateş açtığımız bölümler geliyor. Karada ve havada etkin bir şekilde savaşa katılmış oluyoruz. Oyun, diğer meşhur FPS oyunlarından devşirme sahnelerde içeriyor. Kapıları kırıp içeri girdiğimiz de ağır çekime

• oyunun grafikleri black ops dan çok daha iyi ama oyun hemen bitiyor çok kısa sesler birbirine giriyor kulak tırmalıyor.Oyunun tek eksiği bunlar değil.Özellikle silah ve cephane yok .Öldürdüğünüz askerlerin silahları yere düsmüyor mermide yok ve de size ateş eden askeri vurduğunuzda elindeki silah kayboluyor ve sizin silahınızın da 3 şarjörü var biz oyunda sivil direnişçiyiz profosyonel asker değil ki 3 şarjörle ne yapalım. ama GRAFİKLERİ HARİKA Activision terlesin biraz BF3 de gelecek treyarch üçbuçuk atıyordur herhalde fps tahtında medal of honor ve BF3 ile electronic arts homefront ile THQ crysis ile Crytek in gözü var bunlar boş beleş firmalar değil.Bundan sonra black ops gibi dandik ve sistem zorlayan grafikli oyun çıkmayacak birileri birşeyler yapmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

oyunun grafikleri black ops dan çok daha iyi ama oyun hemen bitiyor çok kısa sesler birbirine giriyor kulak tırmalıyor.Oyunun tek eksiği bunlar değil.Özellikle silah ve cephane yok .Öldürdüğünüz askerlerin silahları yere düsmüyor mermide yok ve de size ateş eden askeri vurduğunuzda elindeki silah kayboluyor ve sizin silahınızın da 3 şarjörü var biz oyunda sivil direnişçiyiz profosyonel asker değil ki 3 şarjörle ne yapalım. ama GRAFİKLERİ HARİKA Activision terlesin biraz BF3 de gelecek treyarch üçbuçuk atıyordur herhalde fps tahtında medal of honor ve BF3 ile electronic arts homefront ile THQ crysis ile Crytek in gözü var bunlar boş beleş firmalar değil.Bundan sonra black ops gibi dandik ve sistem zorlayan grafikli oyun çıkmayacak birileri birşeyler yapmalı

hangi paltformda oynadınız balck ops la homefrontu?black opsun grafileri homefornttan çok daha iyi bence

• arkadaslar bu oyunda bi yerde takildim, destroye diye diye ilerledik tam ates edilen kule gibi seyin oraya geliyorum, tekrar destroyed diyor ama ne yapicagimi bilemedim,patlatmaya calisiyorum olmuyor,binmeye calisiyorum olmuyor. sorunsuz ilerliyordum sIkInti yaratti bu kismi:) umarim anlatabilmisimdir derdimi,yardimci olursaniz sevinirim
  • Grafikler biraz geri kalmış. Ama hikaye süper görünüyor. Denemek lazım
  • Crysis 2 nin uzaylı istilası senaryosu bile bundan daha gerçekçi.
  • quote:

oyunun grafikleri black ops dan çok daha iyi ama oyun hemen bitiyor çok kısa sesler birbirine giriyor kulak tırmalıyor.Oyunun tek eksiği bunlar değil.Özellikle silah ve cephane yok .Öldürdüğünüz askerlerin silahları yere düsmüyor mermide yok ve de size ateş eden askeri vurduğunuzda elindeki silah kayboluyor ve sizin silahınızın da 3 şarjörü var biz oyunda sivil direnişçiyiz profosyonel asker değil ki 3 şarjörle ne yapalım. ama GRAFİKLERİ HARİKA Activision terlesin biraz BF3 de gelecek treyarch üçbuçuk atıyordur herhalde fps tahtında medal of honor ve BF3 ile electronic arts homefront ile THQ crysis ile Crytek in gözü var bunlar boş beleş firmalar değil.Bundan sonra black ops gibi dandik ve sistem zorlayan grafikli oyun çıkmayacak birileri birşeyler yapmalı

grafiklerine iyi diyen bi seni gördüm

• Grafikler berbat ve çok gereksinim istiyor
  • oyunda sesler berbat ayak sesleri çok kötü grafik kötü aksiyon idare eder heyecan yok ben sildim oyunu bitirmeden
  • Gerçekten bu oyunu beğenmek zor... Oynadım singleplayer modu bitirdim. FPS olarak oynanışı oldukça kolay yapay zeka vasatın çok altında. Grafikler ise yapılan reklamların yanında hiç kalmış... crysis 2 ile aynı tarihlerde çıkmış olması da ayrı bi dezavantajı... yukarda llah var crysis 2 nin grafiklerine kızarken bi de bunu görünce yok artık dedim sene 2011 ama bu oyun sanki 2008 de çıkmış gibi...

Demem o ki oyunu almak isteyen arkadaşın parasını harcamadan önce aşağıda belirttiğim koşulların oluşmuş olması gerekebilir;

1- FPS oyun tarzında COD serisi badilfield bad company2, crysis serisi, bulletstorm.. gibi oyunları oynamış artık bu oyunlardan bi beklentisi kalmamışsa ayrıcada cebimde paam var e ben bunu harcamak istiyorum diyorsa buyursun
    2-Harcanan para ve zamana acımıyorsa
    3-PC oyunlarından bi beklentisi yoksa ...
  • oyunun yüklenmesi videosu olan varsa lütfen koysun
  • Tipik FPS tarzında seri olarak tutmaz heralde ama yinede onanmıcak gibi değil gayet güzel. Bu sefer amerikayı fena dağıtmışlar. İlk defa bu tarz bir fps oyununda çocukları bolca kullanmışlar :)
  • Bu neslin en iyi oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mezka

herşey ortada ama bu oyun amerikalılar için çıkmış oyunu alanlar şimdi koreli öldürelim ülkemizi kurtalarım diyorlardır :D

O mantık sadece bizde var :D
  • ya bu kprude bı arac kowalıyo senı ustunde shot flan yazıo ama ben ates edınce bısey olmuo sonrada kopruden asagı ıtıyo benı nası gecıcem ben burayı bılen warmı ??
  • quote:

ya bu kprude bı arac kowalıyo senı ustunde shot flan yazıo ama ben ates edınce bısey olmuo sonrada kopruden asagı ıtıyo benı nası gecıcem ben burayı bılen warmı ??

http://www.youtube.com/results?search_query=homefront+walkthrough&aq=1&oq=homefront+wal linkinden geçemediğin bölümle ilgili videolara göz atabilirsin.
  • grafik manyağı değilseniz ve multiplayere bakarım diyorsanız kaçmaz bence
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.