Şimdi Ara

Bulletstorm Ön İnceleme (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
11.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Konsolüssü incelemesinden sonra oyunu almaktan vazgeçtim
  • Yok ya.oyunun demosunu ps3 de denedim yok abi bana göre değil.tamam zevklidir,heyecanlidir ama baktım olmuyor.üstelik kz3 ile aynı anda piyasaya çıkması çok ters olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Oyunu iki gün gibi kısa bir sürede bitirdim o da ara verdiğim için iki gün sürdü yoksa tek oturuşta bitebilen bir oyun BulletStorm yani oyun çok kısa. Son bölümlere doğru acayip bayıcı geçiyor oyunun havası ama yinede hoş bir tat bırakabildi ben de.

Trophy veya achievement kasmak isteyenlere kötü bir haber vermek gerekir ise; oyun çok az trophy veya achievement veriyor. ^_^

Oyunun campaign modunun çok kısa sürdüğü doğru. Sonlara doğru baydığına da katılıyorum. Hep aynı haritada daireler çizdiğimize dair bir hisse kapıldım mesela. Düşen gemiye en az üç kere geri döndük mesela.

Oyun az trophy vermiyor, sadece zor trophy'ler koymuşlar, kasmak lazım. "Multiplayer'da level 65 ol" gibi abuk subuk trophyler var. EA trophy'leri hep böyle.

Ayrıca level'ları tekrar oynama seçeneği koymuşlar ama Castlevania'daki kümülatif sistemi koymamışlar. Yani level'ları tekrar oynadığınızda sizi sıfırdan başlatıyor, upgrade'leri yok sayıyor. Ne anladım o zaman?
  • Arkadaşlar oyunu aldım deneme fırsatım olmadı killzone 3 yüzünden ama ben cok güzel oyun olduguna inanıyorum ilk fırsatta deniyecem oyunun icinden sifre cıktı ne ise yarıyo onu soracaktım cahilligime verin :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkenRahl

quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Oyunu iki gün gibi kısa bir sürede bitirdim o da ara verdiğim için iki gün sürdü yoksa tek oturuşta bitebilen bir oyun BulletStorm yani oyun çok kısa. Son bölümlere doğru acayip bayıcı geçiyor oyunun havası ama yinede hoş bir tat bırakabildi ben de.

Trophy veya achievement kasmak isteyenlere kötü bir haber vermek gerekir ise; oyun çok az trophy veya achievement veriyor. ^_^

Oyunun campaign modunun çok kısa sürdüğü doğru. Sonlara doğru baydığına da katılıyorum. Hep aynı haritada daireler çizdiğimize dair bir hisse kapıldım mesela. Düşen gemiye en az üç kere geri döndük mesela.

Oyun az trophy vermiyor, sadece zor trophy'ler koymuşlar, kasmak lazım. "Multiplayer'da level 65 ol" gibi abuk subuk trophyler var. EA trophy'leri hep böyle.

Ayrıca level'ları tekrar oynama seçeneği koymuşlar ama Castlevania'daki kümülatif sistemi koymamışlar. Yani level'ları tekrar oynadığınızda sizi sıfırdan başlatıyor, upgrade'leri yok sayıyor. Ne anladım o zaman?

At cope gitsin o zaman.multiyi bitirdikten sonra yeni baslayanla aranda fark olmadıktan sonra ne anladım ben o isten.bir fark olacakki kendini bitirttirecek.bunu en güzel cod serisi yapıyor
  • serusam a benzesede daha eğlenceli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi encoding06 -- 16 Mart 2013; 15:18:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: encoding06

serusam a benzesede daha eğlenceli gibi

hocam konuyu hortlatmasaydınız keşke :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.