Şimdi Ara

Battlefield: Play4Free İnceleme (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
1
Favori
48.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günde 10-15 el oynamicaksan niye oynuosn.10-15 el oynayncada silah paran çıkıyo bn bi günde 25 el kazanarak 15 günlük silah aldığımı bilirim,promosyon günlerde bazı değerli silahlar oyun parasıyla alınıyor.2-3 ay sonra büyük yenilikk var deniyor ama bilmiyoruz bizde
  • Hayatımda oynadığım en kötü fps oyunu.
  • Ben bu kadar vasat yourmlar görmedim,oyun incelemeyi bilmeyen insanlar tarafından böyle yorumlar görmek gerçekten canımı sıktı.Oyunu sadece grafikten ibaret bulan adamlar var,sanki hiç birimiz 2000li senelerde anneannelerimizin,babaannelerimizin telefonunda snake oynamadık.Bir kere ben tam bir dürbünlü tüfek hastasıyımdır ve bu güne kadar bir çok oyun denedim.War Rock olsun,Point Blank olsun,Combat Arms olsun ve malesef Wolf Team olsun...Hepsindeki mantık şudur,eline bir tane taramalı tüfek alırsın,10 m2 haritada önüne gelen adama sıkarsın.Taktikti,şuydu buydu vasat.Bir tek War Rockta geniş haritalar vardı fakat malesef oyun hilecilerden ve çocuklardan geçilmiyordu.Web tabanlı bir oyunu bu kadar ağır eleştirmeniz,grafiklerden çok bir şey beklemenizin sebebini anlamıyorum,anlamakta istemiyorum.En azından bu oyunda taktik yapabildiğiniz kişiler var.Ben nesnelerin arkasına saklana saklana gidiyorum ve mutlaka her oyunda tanımadığım birisiyle rush atıyoruz,adamla sağdan sağdan bir başlıyoruz,tüm haritayı yürüyerek bölgeleri ele geçiriyoruz ki ben sniperım...Adam önden gidiyor ben saklana saklana adamı koruyorum falan,bu oyunları simulasyon gibi oynarsanız daha çok zevk alacaksınız,adamların sniperda bazen tek mermide ölmemesi saçma fakat en azından ben yine adamı isabet ettirdiğimde seviniyorum.Bir ücretsiz FPS level ve grafikten ibaret değildir malesef.Ha iyi silahlar yüksek seviyelerde açılır,doğrudur fakat siz o silah için asla kendinizi kasmayın.Siz oynadığınız oyundan zevk almaya bakın.Ayrıca oyunda seviye atlamak hiç zor değil zaten,bir oyunda 10000 score yapanlar görüyorum,yani kısacası oyun gerçekten güzel ve şu ana kadar oynadığım ve en zevk aldığım oyunlardan birisidir,ha birde Cod 2 fena değildi,atmosfer çok güzeldi orada.Fakat o oyunda çürüdü artık malesef.Sözün kısası,şu at gözlüklerinizi çıkarın ve grafik derdinden,seviye derdinden çok eğlenmeye bakın.Bir recon class açın şimdi ve dediğim gibi nesnelerin arkasına saklana saklana,dağlara çatılara çıka çıka takip edin.Araçları targetleyin,takım arkadaşlarınızın aracı patlatmak için nasıl uğraştıklarını izleyin,aracı patlatırlarsa kendinizle gurur duyun,biraz eğlencesine bakın be kardeşim.

Edit : Ayrıca tüm Avrupalı insanlar oynuyorken paşa paşa,o adamlar hiç bakmazken grafiğe levele falan filan,Türk Milleti neden bu kadar en yüksek seviye olma derdinde bir oyunda,madem böyle oyunları beğenmiyorsunuz neden hala F2P oyunlar arıyorsunuz?F2P oyunda en fazla bu kadar oluyor,çok istiyorsanız 30-40 TL'ye CD-KEY alıp paşa paşa BF3 oynarsınız.Sisteminiz kaldırmıyorsa güzel grafikli oyun istemeye hakkınız yok,eleştirmeye hakkınız yok.Güzel grafikli oyunlar zaten var,sisteminiz kaldırmıyorsa hiiiç burda bu oyunun grafiği kötü demeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hunglasxx -- 22 Haziran 2012; 23:23:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hunglasxx

Ben bu kadar vasat yourmlar görmedim,oyun incelemeyi bilmeyen insanlar tarafından böyle yorumlar görmek gerçekten canımı sıktı.Oyunu sadece grafikten ibaret bulan adamlar var,sanki hiç birimiz 2000li senelerde anneannelerimizin,babaannelerimizin telefonunda snake oynamadık.Bir kere ben tam bir dürbünlü tüfek hastasıyımdır ve bu güne kadar bir çok oyun denedim.War Rock olsun,Point Blank olsun,Combat Arms olsun ve malesef Wolf Team olsun...Hepsindeki mantık şudur,eline bir tane taramalı tüfek alırsın,10 m2 haritada önüne gelen adama sıkarsın.Taktikti,şuydu buydu vasat.Bir tek War Rockta geniş haritalar vardı fakat malesef oyun hilecilerden ve çocuklardan geçilmiyordu.Web tabanlı bir oyunu bu kadar ağır eleştirmeniz,grafiklerden çok bir şey beklemenizin sebebini anlamıyorum,anlamakta istemiyorum.En azından bu oyunda taktik yapabildiğiniz kişiler var.Ben nesnelerin arkasına saklana saklana gidiyorum ve mutlaka her oyunda tanımadığım birisiyle rush atıyoruz,adamla sağdan sağdan bir başlıyoruz,tüm haritayı yürüyerek bölgeleri ele geçiriyoruz ki ben sniperım...Adam önden gidiyor ben saklana saklana adamı koruyorum falan,bu oyunları simulasyon gibi oynarsanız daha çok zevk alacaksınız,adamların sniperda bazen tek mermide ölmemesi saçma fakat en azından ben yine adamı isabet ettirdiğimde seviniyorum.Bir ücretsiz FPS level ve grafikten ibaret değildir malesef.Ha iyi silahlar yüksek seviyelerde açılır,doğrudur fakat siz o silah için asla kendinizi kasmayın.Siz oynadığınız oyundan zevk almaya bakın.Ayrıca oyunda seviye atlamak hiç zor değil zaten,bir oyunda 10000 score yapanlar görüyorum,yani kısacası oyun gerçekten güzel ve şu ana kadar oynadığım ve en zevk aldığım oyunlardan birisidir,ha birde Cod 2 fena değildi,atmosfer çok güzeldi orada.Fakat o oyunda çürüdü artık malesef.Sözün kısası,şu at gözlüklerinizi çıkarın ve grafik derdinden,seviye derdinden çok eğlenmeye bakın.Bir recon class açın şimdi ve dediğim gibi nesnelerin arkasına saklana saklana,dağlara çatılara çıka çıka takip edin.Araçları targetleyin,takım arkadaşlarınızın aracı patlatmak için nasıl uğraştıklarını izleyin,aracı patlatırlarsa kendinizle gurur duyun,biraz eğlencesine bakın be kardeşim.

Edit : Ayrıca tüm Avrupalı insanlar oynuyorken paşa paşa,o adamlar hiç bakmazken grafiğe levele falan filan,Türk Milleti neden bu kadar en yüksek seviye olma derdinde bir oyunda,madem böyle oyunları beğenmiyorsunuz neden hala F2P oyunlar arıyorsunuz?F2P oyunda en fazla bu kadar oluyor,çok istiyorsanız 30-40 TL'ye CD-KEY alıp paşa paşa BF3 oynarsınız.Sisteminiz kaldırmıyorsa güzel grafikli oyun istemeye hakkınız yok,eleştirmeye hakkınız yok.Güzel grafikli oyunlar zaten var,sisteminiz kaldırmıyorsa hiiiç burda bu oyunun grafiği kötü demeyin.

+1 hocam eline saglık cok guzel konustun..

• 2 aydır oynuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: by-daghan

Oyunda grafikler ortam çok iyi bence oynarken gerçek hissettiğim nadir oyunlardan biridir. Ancak oyunun singleplayer olarak oynadığında çok çabuk bitiyor. Hikaye çok sağlam dediğim gibi biraz kısa olmuş tek sorun bu bence ama en son sahne çok güzeldi.

Ne diyorsun arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ParZ

quote:

Orijinalden alıntı: by-daghan

Oyunda grafikler ortam çok iyi bence oynarken gerçek hissettiğim nadir oyunlardan biridir. Ancak oyunun singleplayer olarak oynadığında çok çabuk bitiyor. Hikaye çok sağlam dediğim gibi biraz kısa olmuş tek sorun bu bence ama en son sahne çok güzeldi.

Ne diyorsun arkadaşım

P4F nin single modu varmıydı

• warface bin basar buna
  • Bende pek ısınamadım bu oyuna zaten F2P oyunlardan zevk aldığım söylenemez. BC2, BF3 ve COD serisine devam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fetok12

warface bin basar buna

evet buda doğru warface bfp4f den kat kat daha iyi bir oyun

edit : cryengine yeter bir kere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Two Stroke -- 1 Temmuz 2012; 23:36:03 >
  • arkadaşlarla parti kurup girmek istiyoruz aynı takıma ama yokmu oyle birşey yav :S
  • Abartmişsiniz eğer grafiklerinin ayarlariyla oynarsaniz çok iyi gideri var! ve kiyafetleri detaylari silahlar çok güzel en azindan bedava bunuda düşünün ve ayriyetten takim işi oyuna ayri bir keyif veriyor ben sanirim 20.000 funds kadar bir alişveriş yaptim gerçekten oyunun zzevki çıkıyor haberiniz olsun yorumlara aldanmayin oynamak istemeyen oynamaz insanlari soğutmayin oyundan:).
  • Oyunu 6 aydır oynuyorum,bu kadar saldırganca yorumları hakketiğini düşünmüyorum "şahsi fikrim" oyunun warrock,pointblank,wolfteam vs vs. saçmalıklarındakinden(elimde bıçağım altımda mini şortum çıktım zombi avına!) çok daha olgun bir kitleye hitap ettiğidir.Grafiklerde ve oynanış yapısında bf2 ile bir denklik söz konusu.Bir mmofps için grafikler gayet iyi.Kendim recon(sniper) olarak oynadığım için dürbünlüyle 4 atış yaptığını söyleyenlere de oyundaki mermi dinamiğini belirtmek isterim,laser silahı mı bu?
    Eksilere gelirsek,oyun bazı sistemlerde uyumsuzluk gösterebiliyor,EA'nin F2P politikası biraz sinir bozucu
    son olarak oyunda yüksek takımoyunu potansiyeli vardır oynamasını bilene...
  • Bu oyuna para verenlerde var ya ne diyeyim ben.Madem para vereceksin git BF 3 al , Bad Company 2 al.
  • arkadaşlar oyun diğer fps mmo lara göre gayet iyi. fakat genel bir fps mmo ne kadar iyi olabilirse o kadar iyi. tankların kullanımı kağıt gibi keyif vermiyor.

ama iyi oyuncuysanız girin milleti öldürün keyiflenin oyuncu kitlesi tam doğramalık ayrıca atışlar vs. rahat killer kolay.

yani normal bir fps mmo dan daha iyi.

ancak bir "battlefield 3" beklemeyin.
  • argoda bir deyim var !
    " aynı, b#kun kahve rengi gibi ! "

internetten indirdiğini bite bayta HDD ayırdığınız alana yazık
    en kötüsü güzel bir şey sanıpta harcadığınız toplam zamana yazık ! :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 27 Eylül 2012; 10:22:04 >
  • TAMAM OYUNDA GRAFİKLER FALAN KÖTÜ AMA OYNUYORUM BENDE , HELİKOPTER KULLANMAK SARIYOR :)
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.