Şimdi Ara

Battlefield: Play4Free İnceleme (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
1
Favori
48.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: weatore

quote:

Orijinalden alıntı: 4ever8668

Ya benim beğenmediğim nokta grafikler kötü ve server yok tak diye veriyo seni bi yere küçük bi ekranda açılıyo büyütüyorum biraz saçma oluyo anlamadım bence o kadarda iyi değil

ayarlarda tam ekran yapma var

biliyorum tam ekran yapma oldugunu ama kucuk ekranda bile daha kaliteli oynuyosundur buyutuyorum en yuksek yapıyorum grafikler bi garip ve bilmiyorum bende sürekli lag oluyor hep öyle ama M.K.T dediği gibi bedava bir oyundan ne bekleyebilirizki

• Orijinalden alıntı: LawLess437

Orijinalden alıntı: tyfa3

oyun fps ne bekliyodunuz ki??yane adamlar alice harikalar diyarınamı soksaydı sizi?? alt tarafı imleci herifin kafasına gitirip mousenin sol tuşuna basacaksınız LOL yani size........

ama sniperda tam bir fail olmuşlar gercek hayatta bi mavzer sıkarken nefesinizi verip sıktıgınız taktirde dayalı biyerdeyken hedefte okadar yalpa yapmazsınız....buda en zevkli sniepr charini bi zavalli yapmiş onu neden böle yapmışlar anlayamadım :(:(

bende oyunda snipler tarafından ölmeye sinir oluyorum.Bence kötü yapmamışlar rahat öldürenler iyi kullananlar var

valla oyunun kendi formlarında sniperi yerden yere vurmuşlar en bktan char diyen bile olmuş o derece yane inanmıyosan skor tablosuna bakarsın makinalılar 30 adam öldürürken sniper 10 15 ...........zor target alıyosun target aldıgında ölmüyor illaki kafaya target alman gereki ki onu yapabilen zaten bu oyunda kendini harcamasın hatta makinelilerin mermisi yetişirken sniperinki yetişmiyo bile ............ama genede sniper zevkli oturdugun yerden sigara içe içe atış yapıyosun orası ayrı :)

garip bi msj oldu ama yapamadım doğrusunu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyfa3 -- 17 Nisan 2011; 20:14:26 >

• Valla EA bu oyunu çıkarmasaydı daha güzel olacaktı.Bu kadar boş bedava oyun görmedim.Efektler,oynanabilirlik vasat,oyunda sabitlik yok.Adamınız titriyor sanki o derece lag oluyor oyunda.

2011 yılına gelmişsin şu çıkardığın oyuna bak diyorum.Battlefield 1942'ye ranking sistemi koymuşlar,çevreyi ve ekipmanları modern çağa modlamışlar ve köpek maması gibi sunmuşlar önümüze.Oynayana saygım sonsuz ama bana para verseler oynamam,zaten PS3'te M.A.G gibi bir oyunum varken fps arayışı içinde değilim,yine de bir deneyim dedim ama oyun mortingen ştrayze
  • Bc2'den sıkıldığımda play4free takiliyorum deişiklik lazım arada bence gayet iyi oyun , play4free' deki Nickim CentilmeN ' Eklemek isteyen olursa beraber oynariz

Bunlarda Veteran Silah kodlari beyler , oyuna girmeden once Reedem code ye gelip kodu yapiştiriyoruz ve silahimizi 24 saat'liğine aliyoruz normalde paralı , ancak 1 defa alma şansınız var her silahtan 24 saat dolduğunda tekrar alamiyorsunuz , alin size paralı silahlar beleş

(SAIGA12) : 8T46-9UXS-7PBQ-KX87
    (M95) : 4RC7-ZP9D-4KRX-HH4A
    (STG77AUG) : BL6R-3LJU-CEP3-3TLW
    (MP412-REX): FKWL-CAPP-UDE5-9ZQG

+ Oyunun grafik ayarlarini en sona getirirseniz mükemmel görüntü alirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revalation -- 18 Nisan 2011; 3:15:38 >

• Oyundaki araç, harita ve karakterler Battlefield 2 ile aynı, silahlar ise Bad Company 2'den alınmış. Warrock ile kıyaslayanlara çok güldüm. Warrock'ın Battlefield 1942 Modu DesertCombat'ın taklidi olduğunu herkes bilir. Warrock'ı oyundan sayıp kıyaslama yapanı ciddiye almak kabahat zaten. :)
    Grafikler kötü diyen arkadaşlar ise oyunun web based olduğunu unutmuşlar. Battlefield Heroes ile aynı mantık içinde çalışan bir oyun bu. Grafik olarak fazla bir beklentiniz olamaz.
    Kıyaslama yapacaksanız Red Crucible ile kıyaslayabilirsiniz. Warrock client indirilip oynanan bir oyun. Battlefield 1942 zamanlarından kalma eski teknoloji bir oyun aynı zamanda.
    Oyun Battlefield 2 ile kıyaslanınca çok kolpa. Bunu oynayacağıma gider 20 TL'ye orjinal Battlefield 2 oynarım 10 kat daha iyi. Her ne kadar Bad Company 2'yi de orjinal oynuyor olsamda kimseye tavsiye etmiyorum. Battlefield 3'ün çıkmasını bekleyip onu alın daha iyi.

Param yok sistemim kötü diyenler bu oyunu oynayabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Revalation

Bc2'den sıkıldığımda play4free takiliyorum deişiklik lazım arada bence gayet iyi oyun , play4free' deki Nickim CentilmeN ' Eklemek isteyen olursa beraber oynariz

Bunlarda Veteran Silah kodlari beyler , oyuna girmeden once Reedem code ye gelip kodu yapiştiriyoruz ve silahimizi 24 saat'liğine aliyoruz normalde paralı , ancak 1 defa alma şansınız var her silahtan 24 saat dolduğunda tekrar alamiyorsunuz , alin size paralı silahlar beleş

Ben oynarken Aug falan yoktu silah çeşitleri geldiyse yeniden indiriyim.

• Orijinalden alıntı: pwnzs

Orijinalden alıntı: Revalation

Bc2'den sıkıldığımda play4free takiliyorum deişiklik lazım arada bence gayet iyi oyun , play4free' deki Nickim CentilmeN ' Eklemek isteyen olursa beraber oynariz

Ben oynarken Aug falan yoktu silah çeşitleri geldiyse yeniden indiriyim.

zaten cashle alabiliyorsun oyunda kill'e yaptiğin scora göre cash kazaniyorsun , veteran silahlarini 1 günlük alabiliyorsun

aug & rex' i oyunun sana verdiği cashla alamiyorsun ancak orjin nakit wericeksin ,, bu kodlar la alabiliyorsun bedevaya ama 1 kere :) yan carın warsa onada başka silah alabilirsin istediklerinden clasına göre

• oyun guzel her sısteme uysun dıye grafık cok az olmus ama oynatıyor kendını
  • quote:

Orijinalden alıntı: [TR] P.E.K.E.R

oyun guzel her sısteme uysun dıye grafık cok az olmus ama oynatıyor kendını

çözünürlüğü arttirirsan güzel görüntü alırsın
  • Oynuyom valla nick n75man engineer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun fena değil şu jetler için büyük alan sunmuyor o kötü...Full versiyon gelebilse...
  • Bende birkaç gundur denemek için başladim.Bu gune kadar sadece battlefield serisinden 1942 oynamis biri olarak oyunu basta kotu bulsamda biraz oynayinca sardigini fark ettim Oyunun beta olmasina veriyorum ama siniflar arasi dengesizlik var bana medic asiri güçlü geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Versalid -- 26 Nisan 2011; 12:50:55 >
  • Bence oyun gayet kaliteli. Hiç değilse Point Blank ve Warrock saçmalıklarından iyidir.
  • Oyunu geçen gün denedim ama anında sildim. 5 para etmez bence.
  • bazı reconlar en dandik silahla bile tek atıo hile falanmı bunlar çünkü adam okadar çok sallanıoki kafayı tutturmak neredeyse şans eseri oluyor
  • Aynı şeyi bende fark ettim aim bot çikmiş olabilir.Su oyunun karakter ve efek grafiklerini biraz daha iyi yapsalarmis gercekten iyi olurmus.Karakterlerin ameleden farki yok.Birde banami oyle geliyor yoksa ruslar bir yeri aldiklarinda sarimsak başina mi diyorlar
  • Herkes grafik olarak bakıyor oyuna.Grafik istiyorsanız crysis 2 oynayın.Burada ücretsiz bir oyundan bahsediyoruz.Bu oyun warrock , point blank , wolfteam gibi oyunlardan BENCE daha güzel.1680x1050 de gayet güzel grafikleri var.Neden kötülüyorsunuz anlamadım :)
  • evet kafaya isabet bayağı zor ama bazen göğüs hizasında tek alıyorum(M95)
  • Ben de beğenmedim oynanış çok kötü.
  • bu yorumlardan sonra bf4 gözümden düştü
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.