Şimdi Ara

Battlefield : Bad Company 2 Strateji Rehberi Dosya Konusu (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
16.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ControlYourDream

Maverick; PC için geçerli mi bilmiyorum.. ama ps3 için böyle
    Bu arada bir düzeltme yapıyım..Yanlış anlaşılma olabilir..

Isla Inocentes haritasında 2. basede A'nın arkasındaki,binaya yaslı bir şekilde duran tahta çitleri bıçak ile keserek A'yı yıkabiliyoruz. (Virgül var arkadaşlar,virgüle dikkat! )

PC'de çoktan düzeltildi bu hata.
  • İnanılmaz güzel ve gaza getiren bir yazı

Bad Company 2'ye hoşgeldiniz ! demekle herşeyi ve oyunu ne kadar diğer fps'lerden ayrılan bir oyun olduğunu gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karn-ı bahar

quote:

Orijinalden alıntı: Firenze

quote:

Orijinalden alıntı: M@v3rick__09

quote:

Orijinalden alıntı: Jolly_RogeR

quote:

Eğer Engineersanız ve smglerden bıkmışsanız G3 kullanın.Muhteşem bir silah.Vuruş hissi, verdiği hasar ile gönlümde taht kurdu.Keşke şarjörde 20 değil de 30 mermi olsaydı ama o kadar olacak.

M14 EBR de çok güzel silah mühendis için .

Brinde 10 birinde 20 mermi var.

M14 yarı-otomatik bir silah ayrıca.Benim tarzıma uymuyor bu bakımdan.
    ayrıca nişangahı çok kötü

evet,o nişangah başa bela ama yinede benim favori silahımdır m14. Assault' da bile birinci silahım haline geldi, otomatik silahlarla adam vurmak hiç haz vermiyor artık

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciddi Adam -- 6 Ocak 2013; 14:26:59 >
  • Direk mw2den basladım ben. Sp bile oynamadım direk multi girdim. Olay apaçi gibi koşup bıcaklamak kucuk mapı turlayıp adam vurmak. Ilk cod aldıgım ıcın bc2yı kotulemıstım ama oynamaya baslayınca mw2nın bebelere balon bı oyun oldugunu gordum. Evet ılk cıktıgında 3245124124 tane satmıs olabılır, ama bc2 herturlu daha eglenceli. Rankın yavas artması da cok guzel. Mw2de 3 gunde 45 oldum, bc2yı kac haftadır oynuorum 25ım daha.

Dlcye para vermiosun bc2de. Mw2de 15$. Bi tane daha dlc gelcekmıs o da 15$.

Her 2sini oynadım bc2 yaşça büyük olanların işi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

Bebelere balon diyen arkadaş.

Gelsene sen bir mw2 modlu server'a görelim nasıl balon oluyorsun sen ?

Sen önce Mw2 ile Bc2'nin kıyaslanmaması gerektiğini öğren ondan sonra atıp tutmaya bak.

Görülen o ki hiç maç yapmamış ancak pub serverlarda bebelerle takılmışsın orası aşikar.

Cod2 ve 4'e senelerini vermiş biri olarak. Cod serisi tam anlamıyla aim, zeka, refleks ve taktiksel takım oyunu gerektiren bir efsanedir. Tabi sen hiç lan game felan görmediğinden atıp tutman normal. Ondan avrupada bu oyun için İntel vb büyük teknoloji firmaları bu oyunu oynayan bebelere sponsor olup 20.000euro ya kadar varan para vb bilimum ödüller veriyor.

BC2 de topla vur, bombala vur, koca mapin arkadasından dolaş vur, uçakla, helikopterle vur skor yap sen anca. He ama ben seni BC2'de ezerim nabcaz şimdi ;)

Yazdığın yazıya bak birde tekrar oku incelemeyi yazdığın yazı çok belli ediyor. Bizimde anlatmak istediğimiz zeka ve ya yaşla alakası değil oyuna nasıl bakış acısı olması gerektirdiği. Mağlesef Cod seven bireylerin bc2 tarzındaki oyunlarda düzene oturması biraz zor oluyor.Takım işi olan işlevleri düşünmeden bencil bir şekilde oyunu oynadığını sanmasıdır kaç kere gördüm araçı alıp tek başına giden en basiti!!.Savunma yaparken atak tarafın bölgesine giden biz bunlara cod bireyleri diyoruz kendi aramızda.Bu oyunda kimse rambo değil.Cod'un yeri farklı Battlefield yeri ayrı.

• güzel yazı
  • güzel emek verılmıs gercekten tebrik ediyorum
  • Uçak olmaması ve helikopterin çok kolay kullanımı canımı sıkan iki unsur.
    Güzel eklentilerin olması oyunu daha çok eğlenceli kılmış.
    Yazı için teşekkürler.
  • Battlefield serisinin klasiği Conquest mode BC2 de öldürülmüş. Bayrak almanızın ticket a hiç bir etkisi yok. Oyunun başından itibaren bütün bayraklar düşmanda iken oyunu kazanabiliyorsunuz. Conquest mode bir nevi deathmatch a dönmüş.

Oysa BF2 de çok daha güzeldi. Bütün bayraklarını kaybeden takım (eğer ele geçirilemeyen base i yoksa) oyunu kaybederdi. Millet deli gibi bayrak için mücadele ederdi. Ne kadar çok bayrağınız varsa o kadar az ticket kaybederdiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Klopacius-

güzel yazı

hangisi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazytown_

quote:

Orijinalden alıntı: -Klopacius-

güzel yazı

hangisi?

inceleme yazısını kastetmiştim gökhanım

quote:

Battlefield serisinin klasiği Conquest mode BC2 de öldürülmüş. Bayrak almanızın ticket a hiç bir etkisi yok. Oyunun başından itibaren bütün bayraklar düşmanda iken oyunu kazanabiliyorsunuz. Conquest mode bir nevi deathmatch a dönmüş

bu arada Conquest sewmeme rağmen katılıyorum A ya B ye koşturup bayrak kapmanın hiç bi mantığı yok, rush ta olduğu gibi hangi takımın spawn sayısı biterse o takım kaybediyor bayraklar sadece spawn noktası görewi görüyor zaten kendi base imizde doğduğumuzdada araçla en uzak bayrak 2dk
    BC2 de ki Conquest, çakma rush la deathmatch karışımı bişey olmuş tırışka bişey

Edit: alıntıyı becerememişim 1 kerede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Klopacius- -- 2 Haziran 2010; 13:01:45 >

• evet ya bayrak alınca sadece doğma noktası avantajı var. ilk noktada bekle hep oraya gelsinler yeniden doğ doğ oaynı bölgede savaş.

ben böyle anladım belki başka bir abantajıda vardır. bence süre sonuna en çok bayraklı bölgeyi elinde tutan kazansa daha iyi olurdu..
  • nedense ben şu yeni çıkacak cod7 black ops ve moh dan pek ümitli değilim mw2 ve bc 2 2 yıl daha beni götürür
  • Assault sınıfının en iyi silahı olarak XM8 Prototype gösterilmiş ki buna katılmıyorum kesinlikle red dot + magnum bir m416 daha iyi diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Assault sınıfının en iyi silahı olarak XM8 Prototype gösterilmiş ki buna katılmıyorum kesinlikle red dot + magnum bir m416 daha iyi diye düşünüyorum

Herkes hangi silahla daha iyi oynuyorsa onu seçmeli.AN_94'te m416 veya m16a2 den daha iyi bana göre
  • eline sağlık kardeşim, güzel bir çalışma olmuş
  • Çok güzel bir rehber olmuş eline,emeğine,yüreğine sağlık.Benim gibi bu seriyi sevenlerin, bu rehberi de çok seveceğine eminim;şahsen ben çok beğendim:D
    Yazıda bir hatanı buldum.6. sayfada C4 patlayıcısını anlatırken, ''süt dökmüş kedi gibi kalır'' demişsin. Rehber güzel olduğu için başka bir şey bulamadım bende burdan asılayım dedim:P Olur böyle şeyler arada:D
    Tekrardan belirteyim;çok beğendim,teşekkürler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M@v3rick__09

quote:

Orijinalden alıntı: Jolly_RogeR

quote:

Eğer Engineersanız ve smglerden bıkmışsanız G3 kullanın.Muhteşem bir silah.Vuruş hissi, verdiği hasar ile gönlümde taht kurdu.Keşke şarjörde 20 değil de 30 mermi olsaydı ama o kadar olacak.

M14 EBR de çok güzel silah mühendis için .

Brinde 10 birinde 20 mermi var.

M14 yarı-otomatik bir silah ayrıca.Benim tarzıma uymuyor bu bakımdan.

G3 ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir silah, o silahlan 1 vs2 ,1vs2 vs. 3 kişiyi geçtim 2 kişiyi bile zor vurursun. yarı otomatik olsa çok daha avantajlı olurdu o silah.Sonuçta gerçkte mermiyi sola attın mı sağa giden bir silah. . Uzaktan ve orta mesafe de fena değil, m14 de güzeldir üst vucut bölgesine isabet eden 2-3 kursunla adamı indirirsin. 2 aydır oynamıyorum pacthler çıkmıştır silahlarda değişiklik oldu mu bilmiyorum.

• Artık onlara dürbün takılıyor. M-14 dena oldu.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.