Şimdi Ara

Battlefield : Bad Company 2 Strateji Rehberi Dosya Konusu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
16.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o konuda haklısın yeni oyunlar eskisine göre çok daha kolay.
  • eline emeğine sağlık...
  • Eğer Engineersanız ve smglerden bıkmışsanız G3 kullanın.Muhteşem bir silah.Vuruş hissi, verdiği hasar ile gönlümde taht kurdu.Keşke şarjörde 20 değil de 30 mermi olsaydı ama o kadar olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

hsn1997

Ben asla oyunu kötüleme amaçlı yazmadım onu. Bir arkadaşın mw2 multisine '' bebelere balon '' tarzı bir cümlesine istinaden yaptım o yorumları.

Tüm bf serilerinide oynadım. Bc2'de şu an oynuyorum.

Bc2'nin savaş alanını tam anlamıyla yansıttığını her daim savunurum ama kolaylık ve zorluk derecesi açısından hangisinin daha çok beceri isteyeceğini sorarlarsa bu tartışmasız cod2 ve 4'dür. Özellikle cod2 beceri aim,refleks, zeka açısından en zor olanıdır. 4'e o kadar destek çıkamam...

Kısacası dediğim gibi cod ve bf serisi birbiri ile kıyaslanamaz...

Eski bir cod 4 oyuncusuyum (xbox live'da uzun süre oynadım). Xboxı kaldırdım dolaba ve bundan 5-6 ay sonra mw2 çıktı. Arkadaşımın evine gittim mw2 online ı denemek için, ps3'te oynadım. Bir iki ısınma turundan sonra 20+ kill ve 3-4 death ile bitiriyorsam maçları, (5-6 ay soğumama rağmen) bu oyun bebelere balondur, biberondur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cirrus Ice -- 29 Mayıs 2010; 14:17:47 >

• @bbaattuu

Evet, respawn ekranındayken mayınlarınıza araç çarparsa puan alamazsınız. Ancak unutmayın. Önemli olan zaferi tatmak olmalı, bu uğurda yapacağınız mücadelelerde daha ne puanlar kazanacaksınız :) SOnuçta mayınlarınız aracın işini bitirmiş olacak.

haklısın zafer uğruna çekilen çile kutsaldır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firenze

Eğer Engineersanız ve smglerden bıkmışsanız G3 kullanın.Muhteşem bir silah.Vuruş hissi, verdiği hasar ile gönlümde taht kurdu.Keşke şarjörde 20 değil de 30 mermi olsaydı ama o kadar olacak.

M14 EBR de çok güzel silah mühendis için .
  • ikise güzel.ama g3 daha iyi.
  • Youtube'de izlediğim bir video da adam silahın incelemesini yapıyordu yere çökerek yapılan atışlar bu silahta %50 oranında isabet yüzdesini arttırıyormuş G3 için konuşuyorum deneyin isterseniz adamın dediği kadar fark var mı acaba
  • var tabiki.silahların crooshair i falan da küçülüyor eğilince.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jolly_RogeR

quote:

Eğer Engineersanız ve smglerden bıkmışsanız G3 kullanın.Muhteşem bir silah.Vuruş hissi, verdiği hasar ile gönlümde taht kurdu.Keşke şarjörde 20 değil de 30 mermi olsaydı ama o kadar olacak.

Brinde 10 birinde 20 mermi var.
  • Güzel inceleme,25lvl olmama rağmen oyuna alışamadım o göz aşinalığını tuturamadım halen, zaten pek vakit olmuyo

Ayrıca akşamları oynanmıyo geçen gün yüksek pingden serverdan attı yetti bu ttnet bu gece bari oynayabilsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@v3rick__09

quote:

quote:

M14 yarı-otomatik bir silah ayrıca.Benim tarzıma uymuyor bu bakımdan.

• yani tam benim tercihim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsn1997

yani tam benim tercihim.

Lan sallama hasan hiç görmedik seni sniperdan başla silah aldığını
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M@v3rick__09

quote:

quote:

M14 yarı-otomatik bir silah ayrıca.Benim tarzıma uymuyor bu bakımdan.
    ayrıca nişangahı çok kötü

• Madem böyle bir konu açıldı; bir ipucu da benden gelsin o zaman :

- Isla Inocentes haritasında 2. basede A'nın arkasındaki binaya yaslı bir şekilde duran tahta çitleri bıçak ile keserek A'yı yıkabiliyoruz..Böyle hem A patlamış oluyor hem de içeride düşman varsa onları da yıkıntıya gömebiliyoruz..
  • Güzel inceleme BC2
  • quote:

Orijinalden alıntı: ControlYourDream

Madem böyle bir konu açıldı; bir ipucu da benden gelsin o zaman :

- Isla Inocentes haritasında 2. basede A'nın arkasındaki binaya yaslı bir şekilde duran tahta çitleri bıçak ile keserek A'yı yıkabiliyoruz..Böyle hem A patlamış oluyor hem de içeride düşman varsa onları da yıkıntıya gömebiliyoruz..

PC içinde geçerlimi?
  • Maverick; PC için geçerli mi bilmiyorum.. ama ps3 için böyle
    Bu arada bir düzeltme yapıyım..Yanlış anlaşılma olabilir..

Isla Inocentes haritasında 2. basede A'nın arkasındaki,binaya yaslı bir şekilde duran tahta çitleri bıçak ile keserek A'yı yıkabiliyoruz. (Virgül var arkadaşlar,virgüle dikkat! )
  • çok güzel.. ps3 bbc2 için ID:celalkd
    bir de superstreetfighter4 rehberi görsek harika olucak :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.