Şimdi Ara

Altyazı/Senkron İstekleri (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
1
Favori
31.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle parça parça değil de sabit konu olması şartıyla tüm altyazıları kapsayan ve devamlı güncellenen bir topicin foruma katkısı olunacağını düşünüyorum...
  • Code Geass sezon 1in altyazı linki var mı
    Ve Bambo Blade in Türkçe altyazısı var mı
  • code geass 1. sezonun altyazıları lazım....kimsede yok mu?Bi yardım edin arkadaşlar....
  • quote:

Orjinalden alıntı: hien

code geass 1. sezonun altyazıları lazım....kimsede yok mu?Bi yardım edin arkadaşlar....

hangi sürüm? GG Fansubs mu var sende?
  • Bendeki sürüm gg....16-25 arası altyazılar eksik,8.5 ve 17.5 numaralı bölümlerinde altyazısı da eksik....
    Bana yardımcı olursan çok makbule geçer Sn.Akuma Blade.
  • Ben karma bi Death Note indirmiştim kaliteli diye ama karma olduğu için altyazılarını bulamadım bi türlü.

1-31 [Animanda]
    32-35 [Kuro-Hana]
    36-37 [ Ruberia ]

Bu bölümlere uyumlu Tr Sub. mevcutsa alabilirmiyim ?
  • @akuma banada cowboy bebop lazım bulabilirsen
    divxplanetteki altyazıların hiç birinin senkronu uymadı
    COWBOY BEBOP - 01 - HD-Remastered (DVD 704x480 x264 AAC 5.1ch)
    bölüm adı bu halledebilirsen cok seviniri
    şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: M!R4G3

http://rapid share.com/files/190331076/cowboy_bebop_14.rar.html

14 bölümün burda var şans eseri 3 4 dvdye baktım çıktı.Diğer bölümlerin dvdsi Allah bilir nerde.
    Bu altyazılarda tam senkronlu değil senkronlarken çok zorluk çıkarmıştı bir yeri senkronluyorum öbür yer bozuluyordu.
  • Senkron sorunu yaşayan arkadaşlar " Subtitle Workshop 2.51 programını indirip senkronu kendileri ayarlıyabilirsiniz.

Eger geriden veya ilerden takip ediyorsa bu ayar yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknikkonular -- 28 Ocak 2009; 10:02:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hayalét

quote:

Orjinalden alıntı: M!R4G3

http://rapid share.com/files/190331076/cowboy_bebop_14.rar.html

14 bölümün burda var şans eseri 3 4 dvdye baktım çıktı.Diğer bölümlerin dvdsi Allah bilir nerde.
    Bu altyazılarda tam senkronlu değil senkronlarken çok zorluk çıkarmıştı bir yeri senkronluyorum öbür yer bozuluyordu.

teşekkürler
    artık senkronlarını uydurmaya çalışıcam
  • arkadaşlar bana bleach sezon 1'inin 23,978 fps türkçe altyazılı olarak mümkünse kendiniz upload yapabilirmisin çok acil lazım
  • divxplanet'e var yanılmıyorsan...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shinigami_L

Ben karma bi Death Note indirmiştim kaliteli diye ama karma olduğu için altyazılarını bulamadım bi türlü.

1-31 [Animanda]
    32-35 [Kuro-Hana]
    36-37 [ Ruberia ]

Bu bölümlere uyumlu Tr Sub. mevcutsa alabilirmiyim ?

beyler isteklerinizi anlıyorum hepsiyle de ilgileniyorum

KYÇR'nin çevirisi Boxtorrents'deki sürüme uygun değildi, senin belirttiklerin de Boxtorrents'deki sürüm tam olarak... Aşağıdaki dosyayı indir ve isim değişikliği gerekiyorsa yap sorun çıkmayacaktır.

önce Shinigami L'nin isteğini yerine getirelim :http://gundamfrontier.com/FANSUB/DEATHNOTE.rar

Geçen hafta Death Note için soft sub bir sürüm çıktı fakat bu versiyona senkron yapmak yerine baştan çevirmek daha iyi olur diye düşündüm. Onu da ajandama yazıyorum.

Yarın diğer arkadaşların istekleri ile devam ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akuma_Blade -- 28 Ocak 2009; 19:04:37 >
  • @Akuma Ragno'nun alt yazısını istemiştim.Zamanın varsa şimdi alabilirmiyim hala izleyemedim 1.5 senedir bekliyorum o seriyi çevirsinler diye çıkmadı.Kendim artık yavaş yavaş yapmaya başlıcacam.
  • @Them
    Onu hatırlıyorum fakat söz vermemiştim sanırım, soft sub versiyonunu bulursam yardımcı olacağımı söylemiştim. Sen yazınca hatırlayıp tekrar baktım B-A grubu çıkartmış soft sub versiyonunu. Diyaloglara bakayıp çok komplike değilse dönerim ben sana tekrar.
  • Ok sen altyazıyı çekip atarsan makbule geçer.Bana atarsın pmden.
  • Arkadaşlar Code Geass sezon 1 altyazıları kimsede yokmu yaw....Altyazı sitelerine baktım,en son 15. bölüm var.
    Bana 16 ve sonrası lazım.
  • Ichigo 100% yu indirdim ama altyazılarını bulamadım linki bilen var mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: İchimaru

Ichigo 100% yu indirdim ama altyazılarını bulamadım linki bilen var mı

Çeviriyi Animanist grubu yapmıştı.Fansub olarak yaptı.Altyazılarını ayrı vermiyorlar

Niye vermiyorlar anlamıyorum.Herkez rapidshare üyesi olmak zorunda mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Estheim -- 9 Şubat 2009; 16:58:53 >
  • Arkadaşlar Death Note'un 2.sezonunun altyazıları lazım bana ama bulamadım yardımcı olabilir misiniz? İndirdiğim torrentin tam adı: Death Note Season 2(20-32) English Dubbed DvDrip-soagg
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.