Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.067
Cevap
170
Favori
326.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Revolt?
  • Maalesef değil.
  • shupusbu kullanıcısına yanıt
    Biraz daha detay verseniz belki? Oyunun yapım yılı o civar mı, oynadığınız dönem mi o yıllar?

Death Rally diyeceğim ama onu hatırlarsınız kuvvetle ihtimal.
  • shupusbu kullanıcısına yanıt
    Pekii RC Revenge Pro olabilir mi?
  • Oyuna yukarıdan bakılıyor karakterler ufak tefek büyücüsü falan vardı donduruyordu yakıyordu falan harita düz bi hat oyun Çince yada o alfabeye mensup 3 sene oldu arıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle merhaba arkadaşlar;
    tahminimce oyunu oynadığım yıllar 2008-2011 arası.oyun ea games tarıfından yapılmış olabilir ama kesin bilgim yok.hatırladığım kadarıyla.oyunda uzaylı robotlar ile savaşıyorduk,daha oyunun başında karakterimiz ağır yaralanıyor ve hastahaneye götürülüyor orada robatik parçalar takılıyor ve bundan sonra oyuna yarı robot olarak devam ediyoruz.hastahaneden çıkıp yine savaşmaya başlıyoruz.bu arada oyunun başı çinde başlıyor.şimdi yardımcı olan arkaşlara teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akuu

öncelikle merhaba arkadaşlar;
    tahminimce oyunu oynadığım yıllar 2008-2011 arası.oyun ea games tarıfından yapılmış olabilir ama kesin bilgim yok.hatırladığım kadarıyla.oyunda uzaylı robotlar ile savaşıyorduk,daha oyunun başında karakterimiz ağır yaralanıyor ve hastahaneye götürülüyor orada robatik parçalar takılıyor ve bundan sonra oyuna yarı robot olarak devam ediyoruz.hastahaneden çıkıp yine savaşmaya başlıyoruz.bu arada oyunun başı çinde başlıyor.şimdi yardımcı olan arkaşlara teşekkür ederim.

Robocop 1 olabilir mi?
    Bu videodaki oyun
    https://www.youtube.com/watch?v=jGO85PTTSDw
  • 1ht1baron 1 kullanıcısına yanıt
    Gba emulatöründe falan mı oynadın? Oyun 2d miydi 3dmiydi.

• akuu A kullanıcısına yanıt
    Quake 4 olabilir. Oyun çinde başlamıyor. Ama oyunun 1/3 ü 1/4 ü gibi seni esir edip sayborg yapıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: akuu

öncelikle merhaba arkadaşlar;

Project Snowblind.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa277

Quake 4 olabilir. Oyun çinde başlamıyor. Ama oyunun 1/3 ü 1/4 ü gibi seni esir edip sayborg yapıyorlar.

Quake benziyor gibi olay bütünü olarak ama arkadaşımız Çin diyor oysaki oyun uzayda geçiyor.Daha doğrusu Mars'ta.Bu arada Quake ve Doom serisi gibi oyun yok hala da yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa277

Gba emulatöründe falan mı oynadın? Oyun 2d miydi 3dmiydi.

Emulatörlü değildi sanırım. Zaten pek anlamıyordum o zamanlar pc den. 2d'ydi.
  • Tam kaç senesiydi hatırlayamıyorum fakat 2003-2004 gibi olması lazım, bir Casper bilgisayar almıştık o zamanlar küçüğüm tabi anlamıyorum bilgisayardan falan, o oyunu hediye etmişlerdi. Bir yarış oyunuydu sokaklarda yarışırdık belli çaplı şehirlerde geçerdi ama bütün mapler sokaklardı, her arabanın şoförü falan vardı seçip giriyorduk diye hatırlıyorum. Yayalar kesinlikle ezilemezdi oyunda ne yaparsanız yapın kenara atlayıp takla atarak kaçabilirlerdi. Oyunda her ülkeden bazı arabalar vardı. Mesela Almanya'dan sarı ve çok hızlı bir araba vardı. Porsche'ye çok benziyordu. Hatırladığım araba şekilleri olarak, mavi bir araba vardı eski Mercedesler gibi keskin köşeli uzun bir arabaydı, yeşil bir Doblo gibi bir araba vardı, bir kadın şoförün arabasının arka camında çapraz boru gibi şeyler vardı. Louvre Piramidi diye aratın Google'dan, bu oyunu oynamış olan arkadaşlar kesinlikle o haritayı hatırlayacaktır. Cam piramitlerin arasından geçip gittiğimiz sanırım üstüne de çıkabildiğimiz falan bir haritaydı. Oyunu çok özlüyorum bu aralar nedense ama bir türlü aklıma gelmiyor çok küçükken favori oyunumdu... Yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkür ederim şimdiden.
  • emreeogann E kullanıcısına yanıt
    midtown madness 1-2-3-4 olabilir.
  • Beyler çok eskiden oynadığım bir oyun vardı. 2000 li yıllarda çıkmıştı ve çok serisi vardı 8 tane falan, 2D, pixel ve tamamen üstten bakmalı gölgelendirme gibi birşeyler bulunmayan. Steam gibi bir platformdada bulunmuyor kendi internet sitesi vardı.

Oyunda hatırladığım birşeyler var yardımcı olursanız sevinirim.

Oyunda hareket etmek için yön tuşlarını kullanıyoruz ve Q ve E tuşlarıyla dönüyoruz. hareketimiz kare kare ilerliyor ve her hareketimizde düşmanlarda hareket ediyor. Biz bir erkeğiz ve sinekleri öldürüyoz oyunun en başında ilerleyen bölümde bi tane adam geliyor adamın elinde sopa var aynı bizim kılıç işlevi görüyor ondan kaçmaya çalışıyoruz sadece belirli yerlerde öldürebiliyoruz ve bizi takip edeceği rota ekranda gözüküyor.

Yardımcı olursanız sevinirim belki bileniz vardır.
  • bir oyun vardı adı neydiiiii ımmmm... büyük araba hırsızı?? öyle birşeydi işte. 2013 de oynuyordum ps3 de. grafikleri iyiydi 3 tane karaktermi ne vardı. ben en çok siyahi abimizi severdim. böyle arabaya falan binip uçak sürüp şehirde kaos yaratırdık. hey gidi heyyyyyy... o oyunun adını söyleyebilen olursa çok sevinirim. meraktan çatlayacağım.
  • tanser61 T kullanıcısına yanıt
    Buraya kadar gelip GTA5'i sormaya utanmıyor musun?
  • ARKADAŞLAR YARDIM EDİNN!!! Bİ OYUN VARDI ÇOK ESKİDEN DAHA IPHONE 4S YOKKEN IPAD VARDI ONDA OYNAMIŞTIM KUŞ VARDI ONU ÇEKİP UZAYA DOĞRU YOLLUYORDUK YOLDA ROKET FALAN ALIP UZAYA ÇIKIYORDUK ÇOK IYI BI TELEFON OYUNUYDU TELEFONU SAĞA SOLA ÇEVİREREK ENGELLERDEN KAÇIYORDUK YARDIM EDİN 1 YILDIR BU OYUNU ARIYORUM

• WHITEDEVIL W kullanıcısına yanıt
    Angry birds space ya da learn to fly, olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa277 -- 13 Ağustos 2017; 21:25:53 >
  • 2 farklı oyun var hatırlayamadığım. İkisi de oyun dergilerinin cdsinden demo olarak çıkmıştı. Legacy of Kain ve Contract Jack gibi oyunların da demo olarak verildiği zamanlar. İkisi de sıra tabanlı oyun. Daha önceden bu konuya başka oyun yazmıştım o da Kohan çıkmıştı yardımcı olan arkadaşlar sağolsun. Burdan çıkarımım oyunların 2003-2004 tarihli olabilir.

İlk oyunda ikinci dünya savaşı teması vardı. Alien Shooter gibi tepeden görünüm var ve ordaki gibi evlere vs girilebiliyor. Demo olduğu için farklı oynanım tarzları da olabilir ama benim hatırladığım birkaç kişilik bir ekibimiz vardı. Her el sıra bize geçtiğinde her karakteri ayrı ayrı belli bir noktaya kadar ilerletebiliyorduk, ancak belli bir sınır vardı. Ateş hakkımız da öyleydi, misal sniperı seçtiğimizde ya düşük olasılıkla birden fazla atış yapabiliyordu ya da yüksek olasılıkla tek atış hakkı oluyordu. Her el sırayla önce bir sonra karşı taraf karakterlerini hareket ettirip savaştırıyorduk.

İkinci oyunda Diablo havası vardı ancak yine sıra tabanlı. Görünüm yine Alien Shooter benzeri ancak karakterler küçük görünmüyorlar. Chest açıp canavarlarla savaştığımızı hatırlıyorum ancak bizim karakterler de canavardı. Demosunda 3 kişi büyülü orman gibi bir yerde ilerliyorduk, chest açma ve karakter donatma vardı, dişi okçuydu karakterlerimizden biri galiba. Harita üstünde belli bir yarıçapta dilediğimiz gibi hareket ettirebiliyorduk (dama gibi kare kare değil yani) ve yine önce biz sonra düşman sıra tabanlı savaş yapıyorduk.

Edit: Eski mesajımda sormuşum ilk oyun 2003 çıkışlı Silent Storm'muş İkinciden hala emin olamadım sıra tabanlı RPG olduğu kesin ama bulunmasa da çok mühim değil. İkisi de sıra tabanlı olduğu için Silent Storm idare eder beni öbürü yüksek ihtimal kötü grafikten dolayı sarmayacak. o Dönemler çok güzel geliyodu halbuki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schtroumpf Grognon -- 22 Ağustos 2017; 0:34:54 >
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.