Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (140. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.072
Cevap
171
Favori
328.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok sağol bu!
  • ASLINDA BİR OYUN VARDI KAÇ YILI OLDUĞUNU HATIRLAYAMIYORUM OYUNDA GALİBA Bİ KALKINMA FLN YAPILIYODU BİR TUŞLA YANINA ARKADAŞ ASKER ALABİLİYODUN ABD ASKERİYDİK GALİBA VARİLLERİN İÇİNDE ATEŞ YAKILI OLAN YERLERDE KAMPLAR FLN VARDI AMA EN ÇOK HATIRLADIĞIM ŞEY Bİ TUŞLA ASKER ALMA HATTA TİPİNİ BEĞENDİĞİM ASKERLERİ ALIRDIM YANIMA ÇOK UZUN SÜREDİR AKLIMDA

VE OYUNUN LOGOSU SİYAH BİR KARE İÇİNDE YANAN MOLOTOF KOKTEYLİ AMA ŞİŞESİ METAL GİBİYDİ YADA BEN MOLOTOF KOKTEYLİNE BENZETİYORDUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.Ata

ASLINDA BİR OYUN VARDI KAÇ YILI OLDUĞUNU HATIRLAYAMIYORUM OYUNDA GALİBA Bİ KALKINMA FLN YAPILIYODU BİR TUŞLA YANINA ARKADAŞ ASKER ALABİLİYODUN ABD ASKERİYDİK GALİBA VARİLLERİN İÇİNDE ATEŞ YAKILI OLAN YERLERDE KAMPLAR FLN VARDI AMA EN ÇOK HATIRLADIĞIM ŞEY Bİ TUŞLA ASKER ALMA HATTA TİPİNİ BEĞENDİĞİM ASKERLERİ ALIRDIM YANIMA ÇOK UZUN SÜREDİR AKLIMDA

VE OYUNUN LOGOSU SİYAH BİR KARE İÇİNDE YANAN MOLOTOF KOKTEYLİ AMA ŞİŞESİ METAL GİBİYDİ YADA BEN MOLOTOF KOKTEYLİNE BENZETİYORDUM

Freedom Fighters.
  • Herkesinkilere bildiğim kadarıyla cevap verdim tahmin yürüttüm. Niye biliyormusunuz çünkü benimde çocukluğumdan kalan ve hatırlamak istediğim oyunlar var. Belki ben başkalarına yardım edersem başkaları da bana yardım eder.

1. Bir bot yarışı oyunu silahlı, oyun dergisinin biri demosunu 1997 de vermişti. Oyun galiba 3 boyutluydu fakat 2 boyutlu spritelar(karakterler, cisimler) de vardı içinde galiba, hatta yarışın ortasında kayalıkların ortasında bir deniz kızı gibi bişey vardı ve onu öldürebiliyorduk. Silah mermi falan alıyorduk diğer botlara ateş ediyorduk galiba çevredeki 2 boyutlu kişileri öldürebiliyorduk ve galiba ufo falan da geliyordu. Her halde mermi, roket falan bırakıyordu

2. Motor oyunuydu futuristik gelecekte geçen bişey 97-98-99 olabilir, silahlar vardı motorların tekerleri galiba bi garipti ve her motoru seçerken yanında sürücüsü de oluyordu. Galiba sürücüler kazanınca veya kaybedince yarışın ardından çeşitli hariketler (kızma, sevinme hareketleri) yapıyorlardı.

3. 90 lanın sonu 2000 lerin başı olabilir bir strateji oyunuydu, bir uçan dinazor olarak oynuyordunuz. Tanklar vardı paletler gövdeler ve namlular taşıyordunuz tankın üzerine bırakıyordunuz birleşiyordu. Tank ardından düşmana saldırıyordu. Düşman tankının üstüne taş bırakıp onun parçalarını çalabiliyordunuz(galba)

4. Uçan kale vardı ve 97 senesiydi. Oyun demo aşamasını tamamlayıp piyasaya çıkmayı becerememiş olabilir. Kale 3 boyutluydu ve toplarla modifiye edilebiliyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Profz P kullanıcısına yanıt
    Youtube ninja turtles gameplay yaz. Videolara bir göz gezdir en fazla on dakkada bulursun.

• 98 li yıllarda ortasında kırmızı işaret olan direksiyonu, mouse ile oynattığımız, dağ yollarında sürdüğümüz sinyal vss dışında benzinde aldığımız bi oyun vardı.. Yardımcı olabilen varsa sevinirim..
  • Test drive 1 2 3 4 bunlardan biri olabilir.

• arkadaşlar bir oyun var ama bilgim çok az. oyun en az 10 yıllık. oyun dergisinin demo cd'sinden çıkmıştı. ilk başta tapınak gibi bir yerde başlıyorduk. elimizde kılıç vardı. aynı zamanda büyü de yapabiliyorduk sanırım.adamımız galiba mavi-kahverengi elbiseliydi. iskeletler ile savaşıyorduk.bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi old yeller -- 10 Haziran 2017; 19:35:46 >
  • İyi günler, 2003-2006 yılları arasında çıktığını düşündüğüm bir sandbox adventure oyunu vardı. Karakterin can barı/mana barı, farklı özellikte skill gelişimi, mage/warrior seçenekleri vardı. Oyundaki eşya taşıma olayı farklıydı, x tane eşyayı 1 eşşeğe taşıtabiliyorduk, fazla eşya için daha fazla eşşek gerekiyordu, bir nevi küçük kervan. Hikaye ormanda başlıyordu, intikam tarzı bir amaçla yola çıkıyorduk ve vahşi hayvanlarla, insanlarla kapışıyorduk. Bu kadar gereksiz şeyleri hatırlayıp da oyunu tam olarak hatırlayamama sebebim demo olmasıydı. Demo bir kale kapısının önünde bitiyordu, ardından orjinal oyun dvd/official site tarzı resimler çıkıyordu. Umudum çok az ama gören olur umarım ^^
  • Eşşek ile eşya taşıma olayı Dungeon Siege 2 de vardı hatırladığım.
  • emurat E kullanıcısına yanıt
    Metal Fatigue

• Arkadaşlar merhaba. Günlerdir çok eskiden oynadığım bir oyunun adını arıyorum. Yanlış hatırlamıyosam 2005-2006 dönemleriydi. Oyun gazete dergi gibi birşeyden bedava çıkmuştı. Bir kadın savaşçı vardı ve tıklamayla hareket ediyordu. Direk çok eski bir şatoda başlıyor. Ruh tarzı şeylerde var. Hikayeyle başlıyor oyun. Silah ve sihirli değnek tarzı ieyler vardı. Büyücü tsrsfından değneğini seçiyordun. Oyunun cdsini internetten bulabildim ama oyunun adı okunmuyor. Fotoğrafını ekliyorum biri yardımcı olursa çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler

• PS 1 veya 2 zamani bir oyun vardi, oyunda kutulardan bir seyler yapiyordun. Ne ismi ne icerigi duzgun aklimda. Boyle icinde kutularin gectigi oyunlar var mi hatirladiginiz? 10 yili askin sure gecti aklimdan silinmis tamamen :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: Zeadia

PS 1 veya 2 zamani bir oyun vardi, oyunda kutulardan bir seyler yapiyordun. Ne ismi ne icerigi duzgun aklimda. Boyle icinde kutularin gectigi oyunlar var mi hatirladiginiz? 10 yili askin sure gecti aklimdan silinmis tamamen :D

Devil Dice mı?

Yok kardesim bu degil. Yesillikli falan bir ortami vardi. Kahverengi kutular falan vardi. Tek hatirladigim bunlar.
  • wither kullanıcısına yanıt
    Malesef hocam, daha realistik, ormanda başlayan ve insanlarla kapıştığımız bir oyundu, teşekkürler gene de ^^
  • old yeller O kullanıcısına yanıt
    Çok genel bilgiler hocam daha fazla detay lazım.
    Arkadaşın da dediği gibi oyunları bulmaya çalışıyoruz ama çok az detay veriyorsunuz.
    En azından ;

Platform : Pc - Konsol - Multiplatform
    Kamera Açısı : Fps - Tps - İzometrik
    Türü : Rpg - Aksiyon (diyalog ekranları var mı vs.)
    Tahmini Çıkış Yılı gibi detayları yazarsanız aklımıza o an ilk gelen bir çok oyunu elemiş oluruz bu verilerle.

Hatırladığınız en ufak gereksiz detay bile oyunu buldurabiliyor bazen.
  • Yeterince bilgi verdiğimi düşünüyorum ben ama yinede söyliyim. Bilgisayar oyunu ve diyaloglu kısımlar çok nadir vardı.

• Kamera açısı da izometrik

• Başta kadının görünümünü de değiştirebiliyorduk

• gns99 kullanıcısına yanıt
    Diğer arkadaşa söylemiştim ben.
    Sacred 1 değil dimi?
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.